1

Temat: TCPI się słucha :D

Zabierałem się właśnie za naukę, kiedy dostałem podejżany telefon of kuriera FedEx. Nie zamawiałem niczego, ale nikt nie mówił mi, że coś wysyła. Okazało się, że dostanę całkiem niezły prezent.

Krótkie wytłumaczenie dla tych, którym się nie skarżyłem: po moim krótkim sezonie w Kanadzie, zdobyłem wystarczająco Play Pointów, by dostać holkowe energie oraz holkowe trainery. Zostałem nawet mile zaskoczony, jak dostałem zimą list zawierający pare kart. Tylko, że trainerki były ubiegłoroczne (Blendki i Eviolite) zamiast nowych (HTL, Colress, Fregata), oraz brakowało energii. Napisałem im skargę, ale przez studia nie miałem czasu się częsko upominać.

Za to po sesji, wróciłem do mojej misji, i napisałem pare maili. Dostałem jedynie odpowiedzi, że kwesta eskaluje do "tych wyżej".

Dlatego zadziwiło mnie, gdy się okazało, że paczka jest od nikogo innego, niż TCPI. Była trochę duża, jak napare kart, i po otwarciu jej dowiedziałem się, dlaczego:

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

Mata, czapka, i energie CoL'a big_smile. Niezupełnie to o co prosiłem, ale nie bedę narzekać. tongue

Więc jeżeli TCPI coś wam wisi, pisać, pisać, piasć!

I przepraszam, że zniknąłem na pare tygodni, ale ta sesja poprawkowa nawet jakoś mi idzie, i został mi tylko ustny w tym tygodniu, więc może się pojawię na jakiś spotkaniach we wrześniu smile

2

Odp: TCPI się słucha :D

Wow Wow ! big_smile Nice wink

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

3

Odp: TCPI się słucha :D

Naprawdę nieźle big_smile

Żeby się jeszcze tak słuchali w temacie premier eventów w Polsce to by było świetnie. No ale wiemy jaka jest sytuacja big_smile

4

Odp: TCPI się słucha :D

Ekstra, farciarz z Ciebie big_smile

5

Odp: TCPI się słucha :D

Niezupełnie tongue - na Virbanku pojawił się post, i pare innych osób też dostało...


Czyli czas wrócić do pisania skarg big_smile