26

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Tojax - ładnie ujęty "mini RayEels" zawsze spoko, lubię tego typu talie. Dołóż z discarda, catcher, zabij.

Adrian - idealne trafienie w ten jakże dziwny format, niesamowicie trudne do skontrowania.

"Clear voice, good jokes."

27

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Qzin - młotki, patche... niczego więcej nie trzeba do szczęścia. A 80 od umbreona może zaboleć...

Adrian - bez EX-ów mrówki są o wiele straszniejsze smile a poza tym OM NOM NOM NOM NOM

28

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

moje głosy idą na:

- Adrian - bo gdy usłyszałem o tym konkursie to moją pierwszą myślą były Duranty właśnie wink
- Qzin - bo szukając pośród reszty przeciwnika dla mrówek, jakoś ten deck wydał mi się mieć większe szanse niż pozostałe.

29

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Przepraszam za spóźnienie, ale wyniki głosowania są w pierwszym poście. Tak właściwie nie wiem, czy Topki są potrzebne, ponieważ Duranty Adriana zebrały od 13 osób głosujących 10 głosów, zostawiając wszystkich w tyle. Top 4 prezentuje się następująco:

1. adriank1 [10]
2. Qzin [4]
3. konsko [3]
4. Kakel/Tojax [2].

Niestety zdarzył się remis na czwartym miejscu. Zastanawiałem się, jak to rozsądzić - myślałem o możliwości dodatkowego głosowania między mną a Tojaxem, czy o "barażu" między nami, a jako osoba biorąca czynny udział w konkursie rozstrzygnięcie przeze mnie tego remisu mogłoby być uznane za niesprawiedliwe.

Koniec końców zdecydowałem, że najlepiej będzie, jeśli wycofam się z dalszej rywalizacji i oddam moje miejsce w Topkach Tojaxowi, ale dziękuję za głosy oddane na mnie.

Jeśli zatem 4 wymienione osoby wyrażają gotowość wzięcia udziału w Topkach, to proponuję coś takiego:

  • Mecz do dwóch zwycięstw.

  • Jeden gracz zgłasza wynik na forum, drugi musi go potwierdzić.

  • Wyniki proszę zgłosić do wtorku 16.04.2013. do 21:00. (zmiana terminu na wniosek Qzina)

Pary półfinałowe:
adriank1 - Tojax 1:0
Qzin - konsko mecz się nie odbył

Jeśli uznacie, że Topki są niepotrzebne, wyniki głosowania będą ostatecznymi.

30

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Jak mamy rozegrać te epickie batalie niby tongue

31

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Dzięki magii internetu smile

32

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

To jeszcze jakiś program muszę instalnąć chyba mam gdzieś lackey, ale bez pluginów. W tym tygodniu aż do niedzieli nie ma też szansy na to bym cokolwiek zagrał po necie. Mam tydzień siedzenia na uczelnie do 20 codziennie. Stąd raczej pasujących terminów nie znajdziemy wink. Trochę więcej czasu szefie.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

33 (edytowany przez Tojax 2013-04-09 23:37:18)

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Jako, że ta edycja była w BW-onie, to wystarczy chyba PlayTCG.  smile

34

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Ja nie mam tam konta, a czas na zebranie kart zająłby wieczność. Mogę co najwyżej na skajpaju spróbować.

35

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Konsko ma playtcg możesz sobie zrobić deck do BW-onu nie posiadając żadnych kart wink. To nest różnica pomiędzy playtcg a PTCGO.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

36

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

PlayTCG albo Lackey. Co prawda z Piterrem nie widziałem i nie mogłem nawet użyć czterech Revive, ale mimo tego talia działała - więc mozna się zabawić big_smile

37

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Co prawda z Piterrem nie widziałem i nie mogłem nawet użyć czterech Revive

Co prawda revivy na playtcg można sproxować,mówiąc wcześniej o tym przeciwnikowi. big_smile

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

38

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

O braku Revive dowiedziałem się dopiero w trakcie gry. Ten program często mnie zaskakuje in minus, niestety.

Tojax, zagramy w piątek wieczorem. Szykuj się na mecz big_smile

39

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Adriank1 - Tojax 1:0

Przeciwnik poddał mecz i zrezygnował z dalszej gry.

40

Odp: Konkurs na najlepszą talię - edycja pierwsza

Minął termin zgłoszeń półfinałów, w związku z rozegraniem tylko jednego meczu informuję, że:
Mistrzem Układania Talii (w pierwszej edycji konkursu) został adriank1 i jego "Gotta Mill'em All" aka Duranty. Gratulacje!