1 (edytowany przez velfa 2014-04-10 17:57:19)

Temat: Spotkania w Rybniku

Kiedy teraz zauważyłam brak takiego tematu (naprawdę myślałam, że mogę w tamtym), po zwróceniu uwagi postanowiłam założyć ten temat.

Kiedy najczęściej by się odbywały spotkania?
Data: piątek
Godzina: 15:00 do najczęściej 18:00, możliwe dłużej tzn. zamknięcia sklepu
Miejsce: Goblin Sklep
ul. Powstańców Śląskich 6
(sklep znajduje się na 1 piętrze)

Więc kto jest chętny na 25 kwietnia?

2

Odp: Spotkania w Rybniku

Velfa na litość, trochę staranności...

Dalej nie wiem kiedy ma być to spotkanie ale raczej się nie zjawię póki nie będzie co najmniej czterech osób. Jak się zgłosi paru chętnych to i ja chętne.

3

Odp: Spotkania w Rybniku

Obecnie jestem zawalony robotą związaną z końcem roku dla maturzystów i nie dam rady ani zorganizować ani przyjść na spotkanie.

"Clear voice, good jokes."

4

Odp: Spotkania w Rybniku

Wiem, jakiej powinnam spodziewać się odpowiedzi, ale i tak spytam- kto chętny na 9 maja? Od razu mówię że 16 maja na spotkaniu mnie nie będzie, bo będę się szykować na spotkanie w Katowicach które jest dzień później.

5

Odp: Spotkania w Rybniku

Jesteśmy w większości w trakcie matur, ja osobiście swoje kończę 15 więc najprawdopodobniej ten piątek odpada. Nie jestem pewnien nawet czy nie mam matematyki w godzinie w której są zwykle spotkania.

"Clear voice, good jokes."

6

Odp: Spotkania w Rybniku

Ogólnie to do Goblina chodzę jak nie mam zajęć dodatkowych czyli w piątki środy i wtorki. W soboty jak mam wolne to siedzę nawet dłużej

Mam więcej informacji na temat tego potencjalnego gracza, o którym mówiłam na SB. Więc kto chętny na spotkanie w czerwcu, jeszcze nim się zaczną wakacje?