51

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Colde napisał/a:

+ Tak już bardziej przyszłościowo, ale na przełomie sierpnia-września planuję zorganizować coś na kształt mini-ZTP, żeby wgryźć się już w format. Wtedy każdy z nas powinien już mieć talię w BW-onie, więc i w tym formacie zamierzamy zagrać. Znalazłby się ktoś chętny? smile

Jeśli rodzice pozwolą, będę mieć kasę i Warszawa będzie jechać, to raczej będę bardzo zainteresowany i pewnie będę sie starał przyjechać

I TYLE XD

52

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Na mini-ZTP może bym mógł pojechać pod koniec sierpnia. Jeszcze się zobaczy smile

53

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Jeśli warunki będą zapewnione jakieś sensowne to kto wie, mógłbym się wybrać tongue

54

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Hmm, co do warunków, to na razie jeszcze niczego nie załatwiałem. Najpierw chciałem się dowiedzieć, czy w ogóle ktoś byłby chętny. tongue Za tydzień koniec roku, to się przejdę po jakiś lokalach czy mogliby nam zapewnić miejsce. smile

55

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Sam bym chętnie skoczył do Was na turniej smile ale poczekam na info jakieś w tek sprawie smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

56

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Czy ktoś ze Szczecina jeszcze gra?
I ewentualnie czy w którymś ze sklepów szczecińskich są dostępne karty z nowszych setów ?

57

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Nie wiem, czy aktualnie ktoś ze Szczecina jeszcze tu zagląda. Jakieś osoby z kartami powinny się znaleźć (aczkolwiek nie wiem, czy z w pełni aktualnymi deckami), jeśli byś się na jakieś pogranie chciał z kimś umówić to mogę popytać.
Co do sklepów, nie wiem jak to tam aktualnie wygląda, spróbowałbym zajrzeć do Fenixa - sprowadzają towar z Isy i swego czasu poka można było u nich dostać bez problemów (nawet turnieje u nich organizowaliśmy), ale jak to tam wygląda na dzień dzisiejszy nie wiem. Choć obstawiam, że mogliby z Isy ściągnąć co byś chciał przy okazji następnej dostawy.

58

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Fenix ma boostery XY, podobno ktoś nawet to kupuje, więc gracze jacyś pewnie są. Ale czy i gdzie grają to już nie wiem.

59

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Witam, bardzo chętnie zagram, tylko proszę o informacje kiedy, gdzie i czy zabrać coś jeszcze (np. karty do wymian, żetony obrażeń, monety) ?

60

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Jest w ogóle ktoś aktywny na tym forum ??

61

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Jeśli liczysz na przyjście na gotowe, to możesz się rozczarować. Ale dobrym startem byłoby napisanie wiadomości do Ogisia i Insersa, bo są wciąż aktywni na forum. Może któryś z waszych sklepów (Fenix?) byłby chętny do prowadzenia takich turniejów? Tam też warto sprawdzić.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

62

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Idź do Fenixa, zapytaj się sprzedawcy czy gracze wpadają. Ja tam już dawno nie byłem, nie wiem czy w ogóle jeszcze ktoś grywa.

63

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Witam.
Czy w naszym zacnym mieście ktoś jeszcze wogule gra w ta grę? Po 15 latach przerwy navrałem ochoty na tą grę, zwłaszcza że mam 9 letniego brata którego uczę w nią grać smile

64

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Witam.
Mieszkańców Szczecina i okolic zapraszam na spotkania Pokemon w sklepie Feniks co sobota o 14:30. Dodatkowo co miesiąc organizowany jest tam turniej Pokemon (ostatni odbył się 20.06).
Gorąco zapraszam!!!

65

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

To super że Szczecin zaczął znowu grać! Liczymy na jakiś mały raport z ostatniego turnieju smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer