1 (edytowany przez adriank1 2014-03-26 15:57:00)

Temat: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Cel turnieju:

- Integracja pomiędzy graczami z różnych miast
- Miłe spędzenie czasu ze znajomymi i nieznajomymi.

Miejsce:

Warszawa, Paradox Cafe
Ul. Anielewicza 2
(Miejsce ostatniego OTP, obok stacji metra Ratusz Arsenał. Instrukcja dojazdu powinna być w dziale OTP 2013)

Na razie zarezerwowałem 5 stolików dla grających, ale przy dużym zainteresowaniu może pójść korekta. Do godziny dziewiętnastej ma nie być problemów.

Data:

piątek przed OTP, 6 czerwca, godzina 15:00
Start 1 rundy 15:30

Format turnieju:

- EX-only. Listę dopuszczonych setów można znaleźć w wyszukiwarce ptcg.eu po zaznaczeniu opcji "ex-only".
- Dopuszczone karty oryginalne i wydrukowane (proxy)
- Proxy mogą być czarno-białe lub kolorowe, ale muszą być nieodróżnialne od kart oryginalnych
(wydruk komputerowy powinien być odpowiednio przycięty i nałożony na kartę oryginalną, najlepiej tak, aby nie zsuwał się i nie ujawniał karty która jest pod nią. Na wydruku A4 mieści się dziewięć kart)

Oczywiście obowiązywałyby zasady z czasów EX-on: brak ograniczeń prócz supporterów i ewolucji z ręki w pierwszej turze gry, rare candy może być użyte na pokemonie który dopiero wszedł - również w pierwszej turze, za fossile nie zbiera się nagród, płacenie kosztu trainerów jest efektem karty i kilka innych dotyczących kart których nie ma w tym formacie.

Wpisowe, nagrody i zgłoszenia:

Wpisowe w wysokości minimum 5 złotych, do dowolnego wykorzystania w barze

Gramy dla funu, ale jest szansa że we własnym zakresie zapewnię jakieś drobne nagrody o charakterze upominkowym (słodycze, ciekawe karty lub boosterek z FlashFire dla zwycięzcy, etc.)

Życzyłbym sobie, aby każdy chętny do wzięcia udziału wysłał mi PW.
Zapraszam również niegrających kibiców, ale liczących się z tym, że będą musieli cokolwiek zamówić jako, że to jest na dobrą sprawę lokal jak każdy inny.

Lista uczestników:

1. Betonowy (ja)
2. Amphi
3. Lesiu

2

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Ja prawdopodobnie byłbym chętny big_smile Chętnie zobaczę jak się grało w zbalansowanym formacie i dowiedzieć się trochę o kartach z tamtego okresu. Jakie jeszcza zasady wtedy obowiązywały inne niż dziś?

I TYLE XD

3

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

EX-only? TAK.

4

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Domyślnie obowiązujące sety to te wydane pomiędzy EX:Ruby&Sapphire i EX:Power Keepers, o ile dobrze pamiętam. Można je prosto znaleźć w wyszukiwarce Keeshii'ego.

5

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Ja na 90% (zależy czy nie wyskoczy mi jakiś dziwny kolos czy egzamin zaraz po otp) bym zagrał.

6

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

adriank1 napisał/a:

Domyślnie obowiązujące sety to te wydane pomiędzy EX:Ruby&Sapphire i EX:Power Keepers, o ile dobrze pamiętam. Można je prosto znaleźć w wyszukiwarce Keeshii'ego.

To wiem, sprawdziłem chodzi o zasady, takie jak rc itp

I TYLE XD

7

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

To raczej nie chodzi o zmianę zasad a zmianę w tekstach kart. Rare Candy EM, Great Ball FRLG, Potion UF, sporo tego było. Z innych rzeczy: zamiast rozgraniczenia Item, Supporter, Stadion było Trainer, Trainer-Supporter, Trainer-Stadium (patrz Houndoom UF); zasady dla zaczynającego były inne niż teraz, ale to muszę znaleźć w domu starego rulebooka, inna mechanika fossili, były Technical Machiny (Team Aqua Technical Machine 01 TATM), ale poza tym raczej wszystko tak jak teraz.

Podziękowali za posta: Amphi

8

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Mój ulubiony format. Z chęcią zagram (o ile dostanę przepustkę oczywiście)

9

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Ja też chętnie zagram, jak jakiś nocleg ogarnę. wink

10

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Nataku, żeby zagrać w takim turnieju to pewnie trzeba zasłużyć na to:( Poza tym EX-on musi być straszny, zwłaszcza dla osób, które grały z tak odległymi setami. Kto wie jakie zło może się tam czaić.

11

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Kto jak kto ale ty Konsko się w tym formacie na pewno odnajdziesz;p. Nawet wiedząc, że jeszcze w nim nie grałeś wiem o tym;p

12

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Czy do formatu zaliczamy również Expedition, Aquapolis i Skyridge?

13

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Nie. Format zawiera się pomiędzy setami EX:Ruby&Sapphire i EX:Power Keepers. Do tego oba ex-trainer kity i OP promos z edycji 1-5.

14

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Komunikat i szczegóły w pierwszym poście.

Zapraszam.

15

Odp: 6 czerwca - Turniej proxami w formacie EX-only

Będę smile