Temat: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Chciałbym zorganizować duży turniej na trzy tygodnie przed OTP. Duży, znaczy się - tak na 8-10 osób. Z nagrodami, mogą być skromne.

Patrząc po liczbie osób które dotychczas przewinęły się na naszych turniejach jest to oczywiście możliwe. Ale wymaga to mobilizacji.

Dlatego de most important fink is, żeby każdy z was napisał czy pasuje mu termin, a jeśli nie, to jakich zmian wymaga, żeby się pojawić.

Śląska scena może być duża, a na spotkaniach jak na razie jest zawsze przyjemnie.

Zapraszam serdecznie wszystkich - czasu żeby się przygotować jest dość!

Tradycyjnie zbieramy się w Galerii Katowickiej na najwyższym piętrze ze stolikami od godziny 11. Jeśli co najmniej jeszcze piątka zgłosi gotowość to zapraszamy również graczy z sąsiednich ośrodków.

2

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

17 maja jeśli dopisze frekwencja to mam w planach się pojawić smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

3 (edytowany przez velfa 2014-05-01 16:35:30)

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Ja będę na 95 % uzgdniałam z rodzicami i babcią, która mnie przenocuje.
Nie będzie dla was problemem,jeśli przyjdę z babcią? Może znajdzie ona argumenty aby wytłumaczyć mojemu tacie że karty pokemon to NIE jest zło (hazard, itp.).
Jaki jest przewidywany czas turnieju (na pewno powiecie że zależy od liczby zawodników, chodzi mi o czas trwania jednej rundy)?

Edit: Pod słowem hazard chodzi mu o:
1.wydawanie pieniędzy na boosterek, w którym może być tylko sam crap jak i karta która ma większą wartość od samego boosterka.

2. Płacenie wpisowego za które są kupowane boosterki,  które idą do najlepszych miejsc. (oczywiście sprostowałam że niższe miejsca też dostają karty-draft).

3.Kupowanie kart i kolekcjonerstwo- twierdzi że dajecie mi karty za bezcen, bo wiecie że nie pracuję. Oraz to że karty które wygrały ważniejsze mistrzostwa od razu ich ceny skoczą do strasznie wysokich cen.

4.Budowanie decku- kupić karty, grać, aby ryzykować wygraną lub przegraną

Moje argumenty na to były takie:
-sportowcy aby wygrać przecież muszą zainwestować w sprzęt, więc podobnie tutaj
-nie chodzi tu głównie o losowość, a o skill jak w szachach
-gracze z mną nie uprawiają hazardu (lol jak to brzmi), prędzej producent kart który pakuje losowo karty
-całe życie jest ryzykiem
-jego tata zbierał znaczki

No cóż, mój tata, emerytowany górnik, który 2 lata był w wojsku (także podczas stanu wojennego) będzie twierdził i tak swoje. Na końcu burknął, że mogę grać

Co do rekrutacji mojej babci... Nauczyła się korzystać z telefonu, to może się nauczy grać kartami?
Mcler-79 lat, ruchliwa na swój wiek, wystarczy? ;-P
Mój brat jest chętny do grania, ale go najwcześniej pod koniec czerwca w Rybniku- dlatego bo późno kończy w piątki lekcje.(czy ktoś umie mu wytłumaczyć że blastoise za nie długo nie będą grywalne?)

Jak macie papierki po boosterkach (szczególnie te z M-Blastoisem lub pudełka po booster boxach to przynieście:-)

4

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Nie będzie nam przeszkadzało, jeśli przyjdziesz z Babcią.

Jeśli zaczniemy turniej punktualnie o 12 to sądzę, że do 15:00 się on zakończy, bez względu na liczbę rund.


PS: Z graczy zadeklarowali się jeszcze Lesiu i Lokolin. Czekamy na następnych.

5

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

nie widzę powodu, dla którego miałoby mnie nie być smile

6

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Pewnie się pojawie. Moze pojawi się jeszcze ktoś z krk.

7

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Ja bardzo chętnie się przyjadę smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

8

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Również się pojawię big_smile

2 Miejsce - SuperNova Blast 3 Mediolan

9

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Jako, że będziemy mieli gości z Krakowa to postaramy się postawić event. Zagramy oficjalnie turniejowo co najmniej 4 rundy (bo będzie nas więcej niż ósemka), jeśli wszyscy będą mieli czas to do dwóch zwycięstw, albo dogramy sobie resztę już poturniejowo (dogadamy szczegóły na miejscu). Turniej wystartuje o 12:15. Ja na miejscu będę przed godziną 11 a po turnieju też nie jadę od razu po domu, więc jeśli komuś grania będzie mało to jestem do waszej dyspozycji w sparingach smile

WEŹCIE SWOJE POP ID! A Velfie i Cebo wyrobi się na miejscu, mam już odpowiednie "papiery".

10

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

też się pojawię ; )

11

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Świetnie Kosiarz smile Dawno Cię nie widzieliśmy, serdecznie zapraszamy.

12

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Będziemy. Ja, Inumaru.
Przyjeżdżamy na dworzec autobusowy o godzinie 9:50.
Będziemy do końca turnieju i po nim. W sumie mogę do 18:30 nawet siedzieć, bo Inu ma coś jeszcze do załatwienia. Tak tylko, jakby ktoś chciał być dłużej.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

13

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Bardzo możliwe, że będziemy mieli kilku gości z Wrocławia smile Także proszę miejscową ludność o przybycie w komplecie, żeby nie dać się zgnieść przyjezdnym!

Wpisowe wyniesie około 10 złotych na osobę, będziemy mieli do dyspozycji jakieś 10 boosterów z XY lub nawet Flashfire (okaże się jutro). Jeśli ktoś nie będzie chętny do draftowania na turnieju (myślę głównie o velfie) to porozmawiamy o tym na miejscu.

14

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Niniejszym deklaruję swoją obecność i te sprawy..

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

15

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Pytanko do Katowiczan, bo nie wiem gdzie indziej się spytać bardziej ogólnie.
Czy, ktoś kto będzie na turnieju może się pozbyć 2 Zoroarków DRX? I czy na miejscu będzie można może zakupić tina z Yveltalem EX?

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

16

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

W tej chwili w Katowicach nie ma sklepu, który by prowadził karty pokemon. Tak, więc domyśl się jak jest z puszkami wink

17

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Ok, dlatego pytam wink
Ale i tak czy któryś z Katowiczan byłby skłonny może sprzedać Yveltala? ._.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

18

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Spytasz któregoś z Katowiczan osobiście na miejscu, o ile Keeshii przyjdzie, bo nikt inny nie jest z Katowic. Będziecie najwcześniej więc na deale będzie dużo czasu.

Co prawda czarno widzę podaż Yveltali EX na rynku lokalnym więc może ktoś z Krakowa wspomoże.

19

Odp: 17 MAJA - Ostatni sprawdzian przed OTP - zmobilizujmy się wszyscy!

Może będę miał Yveltala EX na puszczenie.