Temat: Turniej 5 kwietnia (Galeria Katowicka)

Tradycyjnie już proponuję turniej w galerii Katowickiej. Tym razem w pierwszą sobotę kwietnia.

Padła propozycja spotykania się dwa razy w miesiącu i całkiem mi się podoba - dwa potencjalne terminy na drugi termin w kwietniu to 17 albo 26 kwietnia.

Ktoś się wypowie?

2

Odp: Turniej 5 kwietnia (Galeria Katowicka)

Ja się wypowiem. Powinienem być.

3

Odp: Turniej 5 kwietnia (Galeria Katowicka)

Też się wypowiadam. w sobotę może mnie nie być, co do drugiego terminu: w sumie oba mi nawet odpowiadają, z tym, że drugi wyklucza możliwość wyspania się przed koncertem.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

4

Odp: Turniej 5 kwietnia (Galeria Katowicka)

Ten szczegół się nie pojawił, ale zbieramy się tradycyjnie na 11:00.

5

Odp: Turniej 5 kwietnia (Galeria Katowicka)

Z dziennikarskiego obowiązku.

Była nas czwórka (Ja, Cebo, Lesiu i Jameaz) i było całkiem przyjemnie. Barti zaspał (?) a Lokolin mówił, że spóźni się godzinę (?). Jameaz zapomniał zabrać Shellaqdo, a obiecał (??). Poziomem bardzo miło zaskoczony bo cała trójka mocno ulepszyła swoje talie i skopała mi dupę (no, powiedzmy. Bilans 3-3 wcale mnie nie zadowala).

Dzień wcześniej grałem w Rybniku z Vonmistontem i Matilolem. Jak wyżej.

Byłoby naprawdę miło gdyby następnym razem udało nam się spotkać w większym gronie. Naprawdę cieszyłbym się na turniej w składzie: Matilol, Vonmistont (Velfa raczej do Katowic jeszcze nie przyjedzie), Barti, Lokolin, Lesiu, Mongoł, Cebo, Jameaz, Shellaqdo, Banzail i Nataku. No i ja. Gdyby doskoczył ktoś jeszcze byłoby jeszcze lepiej. Można by nawet zorganizować skromnego drafta.

Eksperymentalnie proponowałbym następne spotkanie w terminie popołudniowym - nikt by nie zaspał, a Banzail mógłby spokojnie zagrać. Myślę, że pogadam z wami o tym indywidualnie, bo inaczej ciężko.

Apelowałbym o odrobinę mobilizacji chociaż przed OTP. Nie wierzę, że po maturach nie dałoby się zorganizować niczego dużego, w Rybniku lub Katowicach.

6

Odp: Turniej 5 kwietnia (Galeria Katowicka)

Jest możliwe że mogę być w Katowicach w dniach od 1 do 7 maja, ale żeby przyszłam muszę wiedzieć przed Wielkanocą, bo muszę namówić rodziców aby pojechać do babci do Chorzowa na te dni. Talię jako tako będę miała bo za kilka dni będę miała 2/5 decku, więc myślę że do tego terminu będę miała przynajmniej połowę, tylko jak jest z sprawą proxów? Jaki procent talii można "wydrukować"?

7

Odp: Turniej 5 kwietnia (Galeria Katowicka)

Powiedz czego ci brakuje jest duża szansa, że ktoś ci pożyczy (ludzie mają sporo kart, które nie są na sell, ale na pożyczenie już tak).

No i jak ma być w majówke to dobrze by było wiedzieć wcześniej, wiecie żeby zaplanować czas tak, zę na turnieju nie grać na aż tak dużym kacu wink

No i dzięki za przybycie, było zabawnie. PIIIIINGWIIIN!!

8

Odp: Turniej 5 kwietnia (Galeria Katowicka)

DUUURKRUUJ big_smile

Ty, Lesiu, akurat na kacu masz tendencję do wygrywania. Na majówkę powinienem być wolny, więc spokojnie przyjadę i zacznę zbierać karty do decku pod OTP.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

9

Odp: Turniej 5 kwietnia (Galeria Katowicka)

No właśnie i z tego powodu nie chce przyjechać na kacu. Dam wam jakieś szanse wink