Temat: OTP 2014 - wyniki głosowania

Wyniki głosowania które miało za zadanie wybrać organizatora OTP 2014.

Oddano sześćdziesiąt ważnych głosów, co dało w sumie 420 punktów do rozdysponowania.

Zagłosowało 49 osób z listy rankingowej ELO, 32 osoby z ostatniego OTP oraz 40 osób posiadających (lub w przypadku 1 czy 2 osób bardzo prawdopodobnie posiadających) POP ID.

Wyniki końcowe

1. Warszawa 180
2. Kraków 119
3. Rybnik 62
4. Białystok 59

W tym:

Figurujący w rankingu ELO:

1. Warszawa 136
2. Kraków 107
3. Rybnik 55
4. Białystok 45

Uczestnicy ostatniego OTP:

1. Warszawa 105
2. Kraków 60
3. Rybnik 31
4. Białystok 28

Posiadacze POP ID i uczestnicy przynajmniej jednego sankcjonowanego turnieju od ostatniego OTP:

1. Warszawa 112
2. Kraków 88
3. Rybnik 41
4. Białystok 39

Łącznie powyższe 3 kategorie (to nie jest SUMA!):

1. Warszawa 158
2. Kraków 112
3. Rybnik 57
4. Białystok 51

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jeśli ktoś nie daje wiary, może przeliczyć sam albo porównać z moim arkuszem Excela i wytknąć błędy. Sądzę jednak, że nawet jeśli gdzieś wystąpiły mimo dwukrotnego sprawdzenia przez dwie osoby, to nie będą miały większego wpływu na wyniki.

Tutaj moja rola się kończy. Każdy z głosujących w ankiecie de facto zgłosił zgodę na to, żeby wyniki były mniej lub bardziej wiążące. Tym samym mogę już zapowiedzieć, że OTP 2014 odbędzie się najprawdopodobniej 7 czerwca w Warszawie.

Organizatorem jednoosobowym będzie Shun oraz osoby które wyznaczy. Proszę Shuna o kontakt z adminami jeśli potrzebuje dodatkowych działów albo dodatkowych uprawnień.

Wszelkie pytania proszę kierować do niego. Mam nadzieję, że niedługo trzeba będzie czekać na kolejne, bardziej szczegółowe informacje i plany.