1

Temat: Sala na OTP

Właśnie w rozmowie z Shunem stwierdziliśmy, że skoro nie udało się nam dotąd znaleźć darmowej sali, to prawdopodobnie nam się to już nie uda (2 rok z rzędu chcemy organizować OTP), więc padł pomysł, abyśmy może poszukali jakiejś sali, nie drogiej zbyt i jako Warszawiacy złożyli się na nią, w przypadku OTP w innym mieście i tak musimy pokryć koszty dojazdy, każdy swoje, pociągi, żarcie, nocleg (ewentualnie), a w takim przypadku mielibyśmy OTP u nas, co sprawiło że koszty byłyby mniejsze, gdyż jak złożymy sie na sale zapłacimy o wiele mniej niż na przejazd (od osoby), a w Warszawie gra nas z 12-14 osób, więc jakby udało się znaleźć coś taniego, to nie byłoby to tak dużo, plus pogodzilibyśmy Białystok i Kraków w sprawie dojazdów. Jest to chyba dla nas jedyna opcja, gdyż sali potrzebujemy na już, a nie mamy nic, a tak to można by zapytać m. in. Paradoxu czy innych kafejek itp. wiedząc już że i tak coś zapłacimy, wtedy byłoby łatwiej. Pomysł jest szalony i może się wiązać z niezłym hejtem, ale cóż, jedyna chyba opcaj w chwili obecnej, co wy na to Warszawiacy?

I TYLE XD

2

Odp: Sala na OTP

Tak żeby nie było, dalej szukamy sali na friko/półfriko, ale za darmo nawet w mordę dostać nie można, więc... Zobaczymy.

~Prawdziwy Shun

3

Odp: Sala na OTP

Amphi napisał/a:

Pomysł jest szalony i może się wiązać z niezłym hejtem

To dziwne, bo jako obserwator z zewnątrz uważam ten pomysł za naprawdę niezły, poparty nawet w czymś rodzaju analizy mikroekonomicznej.

Jedyna techniczna trudność może polegać na zachowaniu dokładnej kolejności: zebraniu środków (gwarancji), następnie zarezerwowaniu sali tak, aby się dało za nią zapłacić dopiero po wyborze danego miejsca i potem uregulowaniu płatności.

Żeby nie było, że to spam - symboliczną dychę (słownie złotych: dziesięć) mogę dorzucić xD

4

Odp: Sala na OTP

Ja też mogę tą dyszkę dorzucić, bo zawsze wygodniej i taniej z Białego do Wawy jechać jak aż do Krakowa, a i wszystkim wygodnie będzie w Warszawie OTP robić. wink

5 (edytowany przez Amphi 2014-03-09 21:22:22)

Odp: Sala na OTP

adriank1 napisał/a:
Amphi napisał/a:

Pomysł jest szalony i może się wiązać z niezłym hejtem

To dziwne, bo jako obserwator z zewnątrz uważam ten pomysł za naprawdę niezły, poparty nawet w czymś rodzaju analizy mikroekonomicznej.

Jedyna techniczna trudność może polegać na zachowaniu dokładnej kolejności: zebraniu środków (gwarancji), następnie zarezerwowaniu sali tak, aby się dało za nią zapłacić dopiero po wyborze danego miejsca i potem uregulowaniu płatności.

Żeby nie było, że to spam - symboliczną dychę (słownie złotych: dziesięć) mogę dorzucić xD


Ja sie nigdy w rezerwowanie czegoś nie bawiłem, bo za mały na to byłem, teraz ten pomysł ma polegać na tym, że poszukamy jakichś sal, te które będą dla nas w miare ok pytamy o cenę, kiedy uznamy że cena jest spoko, można by zacząć się zrzucać itp. tylko wymaga to jakiegoś zoorganizowania się. Nigdy nie bedzie gwarancji, ale trzeba zaryzykować, jasne ktoś może powiedzieć i tak bym nigdzie nie jechał, po co, ale najpewniej jak zrezygnuje 1 osoba to biedy jakiejś ogromnej nie bedzie, na razie planujemy gdzie się da i co się da. Dzięki za pomoc finansową, może reszta pójdzie  w twoje ślady  i też się zaangażuje.

I TYLE XD

6

Odp: Sala na OTP

Jak już sobie poradzę ze wszystkim, co mam obecnie na głowie to macie mój miecz (i portfel).

7

Odp: Sala na OTP

Ja mam prośbę jeszcze do każdego Warszawiaka uczącego się. Popytajcie w swoich szkołach/uczelniach. A nuż jakaś dobra opcja wyskoczy. Tylko do tego jest potrzebna Wasza inicjatywa. Żeby nie było, że jestem gołosłowny - w tygodniu pójdę złapać jakoś mojego wychowawcę z liceum, jest v-ce dyrektorem. Może się uda, ale nic nie obiecuję, szczególnie, że to nie pierwsza lepsza placówka oświatowa wink Jak nie wyjdzie, pokombinuję na uczelni, ale tam na pewno będzie trudniej - w akademiku nie mieszkam. Oczywiście również chciałbym najbardziej Warszawę jako miejsce na OTP, nawet za dopłatą tych pieniędzy, które siłą rzeczy i tak byśmy musieli wydać na transport i jedzenie. Tyle ode mnie.

8

Odp: Sala na OTP

Macie już miecz kakela, ja swoje noże i palniki też zgłaszam do pomocy (portfel też ofc).

Mam Landorusa EX na zbyciu

9

Odp: Sala na OTP

Dobra panowie, sala jest. Teraz reszta kwestii - nagrody. Ja wiem, że funduszami, do zamrożenia na nagrody nie będę dysponować, więc czy ktoś jest w stanie się tym zająć? Inna sprawa to system. Babidi proponował Swiss 7 Bo1 + Top 8, tak jak w zeszłym roku. Ktoś ma lepszą propozycje?

~Prawdziwy Shun

10

Odp: Sala na OTP

Shun napisał/a:

Dobra panowie, sala jest. Teraz reszta kwestii - nagrody. Ja wiem, że funduszami, do zamrożenia na nagrody nie będę dysponować, więc czy ktoś jest w stanie się tym zająć? Inna sprawa to system. Babidi proponował Swiss 7 Bo1 + Top 8, tak jak w zeszłym roku. Ktoś ma lepszą propozycje?

Ta propozycja jest dobra, ale jednak zgodze się z Qzinem tym razem, sankcjonowany turniej byłby namacalnym dowodem że coś sie dzieje, do wysłania dalej itp. i tam jest chyba swiss 6 przy 32 graczach, inna sprawa, że najpierw potrzebujemy kogoś kto by dał TO na coś takiego

I TYLE XD

11

Odp: Sala na OTP

Amphi, zasankcjonuj, proszę bardzo.

~Prawdziwy Shun

12

Odp: Sala na OTP

Shun napisał/a:

Amphi, zasankcjonuj, proszę bardzo.

Właśnie w tym problem i zdaje sobie z tego sprawe, zaznaczam tylko coś, bez hejtu prosze od razu big_smile

I TYLE XD