26

Odp: OTP 2014

Hmm w sumie przyznaję, po nowym roku nie sprawdzałem nic na pkp.pl big_smile. Bym musiał zerknąć.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

27

Odp: OTP 2014

Wrzucę parę informacji związanych z moją szkołą, bo jakiś czas temu rzuciłem info i od tamtej pory niewiele mówiłem.

Dzisiaj rozmawialiśmy z naszą polonistką, którą poprosiliśmy o pomoc w ocenieniu naszego podania w kwestii językowej. Powiedziała nam natomiast o sytuacji obecnej szkoły. Obecnie coś tam się dzieje, jednak jeśli teraz dalibyśmy podanie, na 99% nie da rady. Przewidywany termin kiedy wszystkie tego typu sprawy zostaną rozwiązane, to... marzec.
Zapewniła nas jednak, że od przyszłego tygodnia będzie starała się wyczaić kiedy będzie "lepszy dzień na rozmowę". Samo podanie nie wystarczy, więc polecimy na dywanik do dyrektora i wtedy będzie decydujący moment.

More coming soon.

~Prawdziwy Shun

28

Odp: OTP 2014

Nie chcę absolutnie nikogo poganiać, ale... Przekroczenie jakiego terminu ze strony Warszawy będzie równoznaczne z brakiem oferty?

Jestem odrobinę zaniepokojony faktem, że nic się w tym temacie nie dzieje, więc podajcie orientacyjnie przynajmniej.

29

Odp: OTP 2014

Napisałem już do Dana co do OTP. Zapytałem czy oficjalnie zasankcjonowany turniej z ich wsparciem (promkowym i robieniem z tego LC) byłby możliwy w pubie (Bo i HEX jest Krakowski zainteresowany organizacją OTP - TAK sami do mnie piszą, czy nadal chcemy tę salę na czerwiec, miło prawda?). Jeżeli się nie zgodzą na robienie z tego sankcjonowanego eventu, ale wyślą mi nieoficjalnie stuff do niego to i tak proponuję Hexa wink.


Natomiast będę tam na miejscu dopiero by obgadać wszystko na żywo 8 marca prawdopodobnie smile.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

30

Odp: OTP 2014

Hymmm ;P W Krakowie jeszcze nie byłem wink

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

31 (edytowany przez Qzin 2014-03-04 15:59:14)

Odp: OTP 2014

Hex mnie właśnie zawiódł swoją propozycją, bo zwiększałby znacznie wpisowe (choć z kolei mielibyśmy drinki w gratisie). Początkowo bardzo chętni do pomocy, promocji, reklamy siebie w środowisku graczy, teraz chcą zarobić. Ja wiem, że to biznes, ale kto miałby kupić napój i tak by kupił. Nie lubię opcji "przymusu"

Hex chciałby 10zł od osoby, wszystko idzie na drinki w barze. Więc de facto płacimy za napoje, a sala jest zarezerwowana tylko dla nas w pakiecie.

Jako, że nie jestem fanem zwiększania wpisowego z 20zł do 30zł (w tym drinki), szukam dalej; w sobotę będę miał więcej informacji.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

32

Odp: OTP 2014

Ale to mimo wszystko nie jest taka zła opcja. Biorąc pod uwagę, że w takim dniu, jak masz OTP, to każdy jakieś tam picie będzie chciał sobie kupić. Młodsi kupią colę, starsi piwo i nie ma problemu. Rzadko który punkt zgodzi się w ciemno na coś takiego jak Paradox by wynająć knajpę za darmo i liczyć na potencjalny zysk.

33

Odp: OTP 2014

Jingo rzecz w tym, że w Krakowie nie jesteśmy limitowani do jednego punktu. Zobaczymy jakie kontakty ma Robert z Dragonusa, zobaczymy co mi powiedzą w MDK Grunwaldzka (rok temu w wakacje były tam turnieje - 1 zł od osoby, jest spora różnica prawda? wink )

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

34

Odp: OTP 2014

Mi opcja 20 a 30 nie robi różnicy.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

35

Odp: OTP 2014

Tak samo

Aye SIR!!!

36

Odp: OTP 2014

To nie mówię, jeśli będzie opcja tańsza, to lepiej z takiej korzystać, ale nie ma co wieszać psów na właścicielu sali, bo chciałby po dyszce od osoby. smile

37

Odp: OTP 2014

Cieszę się, że wam to nie robi różnicy, ale jeśli mamy opcję 9 z tych 10 złotówek przeznaczyć na nagrody, a picie wnieść samemu to z takiej opcji będę chciał korzystać wink.

Dla mnie Hex to obecnie plan C =P. W sobotę będzie więcej informacji jak się dowiem co i jak. Lub jak dostanę e-mail zwrotny z USA.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

38

Odp: OTP 2014

Jingo napisał/a:

Rzadko który punkt zgodzi się w ciemno na coś takiego jak Paradox by wynająć knajpę za darmo i liczyć na potencjalny zysk.

Może nieco ułatwię Wam dalsze debatowanie informacją, że akurat na OTP'2013 Paradox NIE udostępnił nam sali (mieliśmy de facto 'wyłączność na nią' w godzinach 10-18) za darmo...

McLer,
simply The Best
in every contest

39

Odp: OTP 2014

McLer domyślam się, że nie za darmo wink Narazie szukam różnych opccji by mieć co przedstawić za jakieś 2 tygodnie w formie konkretnych opcji zależnych od ilości osób, które się zapiszą wcześniej (czyli jak zapisałoby się powyżej 30 osób to hex, poniżej 20 Dragonus wink ) itd. itp. Co prawda nie planuję limitować miejsc, Hex głosi, że się w nim zmieści 48 osób. Jakbyśmy mieli przekroczyć limit 48 graczy to chyba nie byłoby smutku wink.


Natomiast chcę mieć 2 tygodnie czasu na popytanie jeszcze w paru miejscach. Dopiero co mam czas po sesji, więc tak jak mówię szukam konkretów by napisać wreszcie konkret.


Na ten moment rozmawiam z Hexem o jakiejś opcji obiadowej za te 10 zł dla wszystkich wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

40

Odp: OTP 2014

Wszyscy gotowi na OTP? big_smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

41

Odp: OTP 2014

Nie. Do decku brakuje mi następujących kart:

3x Charizard EX (ten dobry)
1x Charizard EX (ten średni)
4x Charizard EX (ten słaby, jakbym musiał zastąpić)
4x Pyroar
4x Litleo
4x Blacksmith
4x Fiery Torch
4x Bicycle
4x Roller Skates

1x Karta rowerowa (żeby grać rowery)
4x Ochraniacze na rolki - (dwa na kolana, dwa na łokcie)
1x Licencja spawacza (żeby grać Blacksmitha)
2x Podpałka (do pochodni)
2x Licencja na przewóz zwierząt (tam i z powrotem)

Co mam swojego:

40x Fire Energy
1x Umowa z elektrownią (o tym, że mogę wykorzystywać energię kinetyczną lawy na własny użytek)

42

Odp: OTP 2014

Adrian ! xD

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator