401

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jingo pisał, że ma na 14, więc musielibyśmy się uwinąć przed 14.

402

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Myślę, że przy 3 rundach spokojnie zdążymy. big_smile

Chyba, że bo1 każdy z każdym?

403

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jedyny problem jest taki, że Jingo musi być w pracy na 14 wink A nie wyjść z Dragonusa o 14. Tak go zrozumiałem.

Powyżej 8 osób 4 rundy to minimum w swissie. Oczywiście, można nie zakładać, że będzie nas powyżej 8 osób i może faktycznie wyrobimy 3 rundy od 11 do 13:30 (po 50 minut każda) i wtedy wszyscy są szczęśliwi, ale plan awaryjny trzeba mieć.

Bo1 każdy z każdym jest teoretycznie najbardziej sprawiedliwe, ale z kolei nie ma czasu na runde (bo każda para graczy musiała by sobie pilnować własnego jak zaczynamy w różnych momentach by szybciej skończyć) i nie wiadomo ile potrwa.

Najfajniej by było zacząć o 11 dla Wexa, skończyć o 13:30 dla Jingo i grać 4 rundy Bo3 dla Adriana, ale obawiam się, że nie pogodzimy tych opcji.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

404

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja jestem za bo3 3 rundy po 50min tak jak qzin mówił
postaram się przyjść jak najszybciej

Aye SIR!!!

405

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jak będzie nas powyżej 8 osób to najmniejsza ilość rund do rozegrania to 4 wink. Poważnie, inaczej o zwycięstwie w turnieju zadecydują Tie breakery, a to biedna opcja. A tak ktoś kto wygrywa wszystkie rundy wygrywa i tyle tongue.

Chociaż odkąd są remisy to i tak jest opcja, że tak się stanie, ale kij =P.

No cóż, nie będzie Kicka, będę za to ja, może się uda na styk dokładnie 8 osób? big_smile

To ja będę przed 10:30

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

406

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Qzin napisał/a:

To ja będę przed 10:30

Wut? Planujesz wstać wcześniej niż zwykle? big_smile

407

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

JEST PROGRESS big_smile

Aye SIR!!!

408

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Też będę w okolicach 10 30, myślę, że trzeba po prostu zobaczyć na miejscu ile nas będzie i jak większość chce grać.

Tiebreakery są jak demokracja, wszyscy na to narzekają, ale nic lepszego do tej pory nie wymyślono xD

Ale zgadzam się z tym, że 1st place powinno wyłaniać się bez ich udziału.

409

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Toteż jest pewna minimalna ilość rund jaką należy rozegrać w swissie wink.

Alternatywny system to system grupowy. Dzielisz ekipę na dwie grupy (randomowo) i grają każdy z każdym, top2 z każdej grupy tworzą top4. I grają 1 miejsce z 2, a potem zwycięzcy finał. Tylko, że w takim systemie będzie problem że za dużo gier też i pewnie też nie wyrobimy tongue.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

410

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ale od 11 do 13:30 są tylko teoretyczne szanse na zagranie 3 rund i nie ma żadnych na zagranie 4.

411

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Tak to prawda, więc może będzie nas mniej niż 9 osób i będziemy grać 3 rundy wink. Ja nadal jestem chory, nie polazłem na zajęcia, więc może i jutro nie dam rady (chociaż bez jaj wypada mi się już pojawić)

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

412

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Nie poszedles na zajecia bo jestes chory? Ja myślę, że jesteś chory, ponieważ nie poszedłeś na zajęcia tongue

413

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jakby kogoś interesowało to będę koło 10.10 i wolałbym zagrać best 2 of 3.

414

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ósmego marca jest w Krakowie PokeMeet, tutaj szczegóły. Jest inicjatywa, żeby częściowo go połączyć z turniejem w Dragonusie. Także będę. Możliwe, że Aveross też.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

415

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Tak, wiem, że jest taka inicjatywa, zaprosiłem na nią BARDZO Hikomikosa (który być może też się pojawi).

Natomiast przy dużej ilości uczestników poke-meetu nie zmieścimy się wszyscy w Dragonusie. To nie jest aż tak duży sklep wink. [A przynajmniej nie jeśli będą chcieli prowadzić w ten dzień naukę gry w MtG]


Anyway dowiem się co i jak z miejscem za tydzień. Prawdopodobnie powyżej 4 rund swissa i tak nie wyskoczymy, więc pewnie standard: 11-15 4 rundy swissa Bo3

PS. Ma ktoś apkę na telefon, która mierzy czas? Fajnie by było żebysmy wszyscy zaczynali w tym samym momencie i ją uruchamiali po mulliganach itd. tak jak się powinno =P.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

416

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Mam minutnik (odlicza od okreslonego czasu w dół do 0 big_smile )

417

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Zda się, będziemy sobie sami startować czas rundy, bo nie ma co liczyć na sklep wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

418

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Za tydzień pracuję od 14.

419

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Hikomikos ma autobus, który ląduje "planowo" na dworcu 10:30. Wierząc, że nie spóźni się (za bardzo) i widząc, że z Piterrem i Inu będziemy mieć z pewnością ponad 8 osób, to nie wątpię, że będziemy grać do 15.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

420

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

No jak zaczniecie o 11, to żeby was z Dragonusa nie wyrzucali. wink

421

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

*nie z Inu, tylko z Averossem, ale nie na 100%, możliwe, że sam. Plus możliwe, że np. ktoś z pokemeetu będzie chciał np. zagrać na turnieju? Osobiście mam możliwość pożyczenia chociażby DarkGarba od Inu lub po prostu paru supporterów i złożenia Eeveelucji/BigTex.

Mój autobus przyjeżdża o 10.10 na Małopolski Dworzec Autobusowy. To ponoć blisko? Można liczyć na proste wskazówki, jak dojść lub eskortę, jeśli jest trochę dalej, niż myślę?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

422

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ummm what?! Jest jeden dworzec wg mnie =P Główny big_smile Stamtąd schodami ruchomymi na górę (albo łatwiej - górną płytę dworca) i przy szerokiej ulicy cały czas prosto. Polecam google mapsa.


https://maps.google.pl/maps?q=google+ma … mp;iwloc=A


Jak widać jest to niedaleko wink Z buta jakieś 5 minut. (Ale nie, nie jest to dobra lokacja na OTP, mimo bliskości dworca smile )


PS. Właśnie HEX się mnie pyta czy nadal chcę robić OTP u nich =P. Wypadałoby mi się zdecydować.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

423

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Warszawa się nie odzywa, więc może podejmij jakąś decyzją smile

424

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Będę musiał się dowiedzieć jak ludzie w stanach patrzą na alkohol na takim turnieju wink. Bo dla Hexa dość istotna jest jednak opcja, że coś kupimy bo lato i fajnie się gra przy piwku, a jak nam nie zasankcjonują przy piwkach to nie ruszamy ani odrobinę w stronę lepszych premiere eventów.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

425

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Cole pewnie też mozna u nich kupic, ale troche masz racji.