Temat: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

Entei EX DEX

OK.
Entei ex jest ognistyp typem poka i ma 180hP. to dużo jak na exa.
Pierszy atak wali za 30 i dodaje spalenie czyli morzna nawet 50 walnąc jak się flip nie uda przeciwnikowi.
Drugi atak jest bardzo dobry bo wali 90 i dodaje ognistom energie z discarda do naszego pokemona.
90 jest mocne bo zabija kazdego exa na 2 razy.

Dzis widziałem tylko jedną wodnistą takie więc ten weakness nie jest zły a jak bedzie mial lepszy start niz darkrai to tesz powinien dac rade na darkraia wink
Jako ace spec gralbym computer search w decku z nim.

co wy o nim sądzicie?

Zapraszam do dyskusii. Mi najbardziej się nie podoba waekness big_smile:D:D


keeshii: poprawiłem nazwę tematu i dałem skan karty zamiast linku do pokebeacha

Mam duzo kart na wymiane i szukam full artow. Wszyskich :DD

2 (edytowany przez Amphi 2013-04-07 20:03:38)

Odp: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

Może jakieś komba do opisania, możliwości gry, decki, trainery z nim współgrające, może stadiony?

I TYLE XD

3

Odp: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

nie wiem co to omba ;D:D:d dopiero zaczynam grać

Mam duzo kart na wymiane i szukam full artow. Wszyskich :DD

4 (edytowany przez Shellaqdo 2013-04-07 20:09:05)

Odp: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

kuba2001 napisał/a:

OK.
Entei ex jest ognistyp typem poka i ma 180hP. to dużo jak na exa.
Pierszy atak wali za 30 i dodaje spalenie czyli morzna nawet 50 walnąc jak się flip nie uda przeciwnikowi.
Drugi atak jest bardzo dobry bo wali 90 i dodaje ognistom energie z discarda do naszego pokemona.
90 jest mocne bo zabija kazdego exa na 2 razy.

Dzis widziałem tylko jednom wodnistom takie więc ten waekness nie jest zły a jak bedzie mial lepszy start niz darkrai to tesz powinien dac rade na darkraia wink
Jako ace spec gralbym computer search w decku z nim.

co wy o nim sądzicie?


Młodszy kolego (chyba, że 2001 w nicku nie oznacza roku Twojego urodzenia), polecam Ci temat TUUUTAJ  z poprzedniego forum, żebyś mógł sobie zobaczyć jak to inni gracze opisują karty smile. Proszę Cię też, abyś w miarę możliwości zwracał uwagę na to jak piszesz i co piszesz, bo przyjemniej czyta się coś bez błędów ortograficznych. (nie mówię,że sam ich nie popełniam)

"(Kuba2011) nie wiem co to omba ;D:D:d dopiero zaczynam grać" - Koledze chodziło o COMBA, czyli zagrania kombinacyjne. Skoro dopiero zaczynasz grać, to może na razie więcej czytaj na tym forum niż pisz. tongue

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

5

Odp: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

ja bym go gral z shayminem ex albo celebi ex zeby lepiej sobie dawac rade z wodnymi deckami. troche trawiastych energi i troche ogniowych. naprzyklad 8 ogniowych i 8 trawa.
mozliwosci gry nie mam wlasnie big_smile:D:D: nikt nie chce sprzedac mi enteiów ;(

decki wlasnie jeszcze nie wiem big_smile:D:DD:D:
stadion to jak by miejsca zostalo. a chcialbym miec 4 catchery i computer searcha

Mam duzo kart na wymiane i szukam full artow. Wszyskich :DD

6 (edytowany przez adriank1 2013-04-07 20:18:31)

Odp: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

Entei EX ma jedną ciekawą właściwość której nie ma prawdopodobnie żadna inna karta - na dobrą sprawę zupełnie nie nadaje się do połączenia z żadną inną kartą. Na myśl przychodzą takie propozycje jak Reshiram BW czy Keldeo EX, ale praktyka pokazuje - właśnie jeden Keldeo i jeden Reshiram BW do czterech Enteiów pasują, raczej nic ponad to.

Zawsze byłem fanem Quad-Enteia i jestem przekonany że poprawnie składając deck na tychże kartach można rywalizować o solidne miejsce w połowie tabeli. Wydaje się, że 90 to dość mało, ale zabije na dwa razy przeciwnika i na dodatek Keldeo bez wodnych energii potrzebuje zwykle aż trzech ciosów, żeby takiego Enteia zabić.

Największym wrogiem enteia są rzecz jasna Hypnotoxic Lasery i brak miejsca w talii, żeby upchnąć na raz Hypnotoxic Lasery, Virbank City Gymy, Ethery, Pokedexy, Crushing i Enhanced Hammery, 4 switche, SS, 2 escape rope, 4 catchery i cały stuff do leczenia rzędu max potionów, gold potionów i potionów.

Enteie z 70 kartami w decku śmigają aż miło, ale chyba nie o to chodzi...

--------------------------

Kuba, a ilu osób pytałeś o te Enteie że nikt ich nie chce sprzedać? Bo Barti od roku ma cztery wolne i uważa od tego czasu że najlepiej służą jako podstawka na kawę...

7

Odp: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

Ja mam 3 uwagi
1 zafajny obrazek
2 fajny pois przyjemnie się go czyta
3 ace spec do decku czyi cmputer search jest bardzo dobry ale przemyśli rzucenie scrabmble switcha zamiast compuret searcha

8

Odp: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

QUCKcraftPL napisał/a:

2 fajny pois przyjemnie się go czyta

JAK SIĘ GO CZYTA?!

9 (edytowany przez Wiewiór 2013-04-08 16:15:31)

Odp: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

Sorry ale dla mnie się go czytało tak jakby to był normalny opis a nie nie weim CO!

10

Odp: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

Lesio jak taki jestes cwaniak to sam sprobuj napisac jakas recenzje o karcie a nie tylko krytykujesz :PPPPP

Dzieki michał wink)

Mam duzo kart na wymiane i szukam full artow. Wszyskich :DD

11

Odp: Entei EX Dark Explorers - Piersza karta dnia na tym forum :D

QUCKcraftPL napisał/a:

Sorry ale dla mnie się go czytało tak jakby to był normalny opis a nie nie weim CO!

kuba2001 napisał/a:

Lesio jak taki jestes cwaniak to sam sprobuj napisac jakas recenzje o karcie a nie tylko krytykujesz :PPPPP

Dzieki michał wink)


Swój swego w końcu rozumie big_smile

Tak w ogóle to Lesiu (tak Lesiu, a nie Lesio) jest jednym z kilku profesorów pokemon w Polsce, troche szacunku, zwłaszcza, że po popisach wszej dwójki, które pięknie pokazują waszą znajomość kart i poziom gry, który jest równy, sorry nie ma takiej liczby na minusie. Od kiedy obaj pojawiliście sie na tym forum wszystkim, tak wszystkim przeszkadzacie i spamujeciem, nie mówiąc o trollingu, który dodatkowo nie umyślnie robicie. Oczywiście nad wszymi umiejętnościami piasnia nie mówie, bo posta 2 linijkowego czytam 4 minuty, bo nie ma sensu. Na prawdę, albo ogarnijcie sie i dawajcie posty rodzicom do sprawdzenia, albo jak nie umiecie i nie znacie polskiego (nie wiem czy na pewno jesteście Polakami) to nie piszcie, oszczędzicie wsysztkim przetwarzania idiotycznych i durnych inforamcji od was. Nikt nie mówi tego wprost, ale to "dla was" rozważamy wprowadzanie banów i kar na forum. Nie moge patrzeć na te wasze posty i ich znosić. Musiałem to napisać, jestem odważny, wiem, że jeszcze pewne osoby tak sądzą. Jeśli Keeshi to usunie, trudno, ale nie żałuje, ogarnijcie sie i zróbcie sobie przerwe od pisania, albo troche popiszcie dyktanda. Powoli rozważam ponowne przeniesienie sie na forum isa, przynajmniej posty były na jakimś poziomie, a przynajmniej tylko czasem pojawiały się te dziwne


~Z poważaniem Amphi

I TYLE XD