1

Temat: OTP 2014

Ja wiem że czasu dużo itp itd ple ple ple ple, ale niektórzy w pracy muszą już teraz składać papiery na planowany urlop.

A ponieważ w tym roku chcę się spotkać z ludźmi na OTP <bo granie to już nie te lata>, więc zaczynam dyskusję o

- gdzie
- kiedy
itp

w tym roku będzie OTP

Jakiś dobry mod mógłby założyć taki dział czy coś. smile. Bo ten o ORP 2013, to już chyba kapkę nieaktualny :>

2

Odp: OTP 2014

Nowy dział musi założyć keeshii. Co popieram, chciałem go o to poprosić jak wrócimy z turnieju w Holandii w połowie lutego.

3

Odp: OTP 2014

Spodziewam się, że miejsce powinniśmy wybrać jakoś na przełomie lutego i marca. Dość duża grupa jedzie na mistrzostwa Europy do Holandii na walentynki + ma sesję około tego terminu, więc zgodziliśmy się, że ten temat poruszymy tuż po powrocie.

Z miejsc "gdzie" - liczą się tylko Warszawa, Białystok i Kraków. Dość szybko pewnie okaże się, które miejsce jest najlepsze jeśli podliczy się ludzi, którzy mają ochotę taki turniej zorganizować.

4

Odp: OTP 2014

OTP w Białymstoku jestem w stanie zorganizować, tylko kto i ilu zechce przyjechać. big_smile Tak 30-40 osób się pewnie uda pomieścić. Jeżeli OTP by było w Warszawie, to z Białego koło 5-6 osób się może skusić, do Krakowa to już nie wiem, chociaż ja bym przybył.

5 (edytowany przez Ogis 2014-01-26 20:45:52)

Odp: OTP 2014

Pojechać na OTP do Białegostoku żeby zobaczyć znajome mordki i nie zagrać - bezcenne :>. Dlaczego mi się to podoba.

Adrian - ciekawe tylko ze kilku osób pytałem i żadna o tym ustaleniu nie wie. Pracujące osoby muszą TERAZ składać podanie o urlop, w marcu, to ja już będę po pierwszej części wolnego. smile

6

Odp: OTP 2014

No to musimy przyspieszyć rozmowy jeśli chcemy Cię zobaczyć na OTP ;p Jutro poproszę Keeshii'ego o założenie działu jak go złapię (pewnie sam zobaczy) i jak ktoś będzie miał coś ciekawego do powiedzenia to powie.

7

Odp: OTP 2014

Adrian - mi chodzi bardziej o to że do Holandii jedzie kilka osób, a na OTP będzie więcej. + już raz się był założony temat o OTP w styczniu, i ustalenia zdaje się do kwietnia trwały. Musiałbym poryć żeby sprawdzić w śmietniku <na isie>.

+ ja myślę o pracujących osobach które też mogą się chcieć pojawić.

8

Odp: OTP 2014

Przepraszam Ogisiu że wypowiedziałem się autorytarnie. Dla mnie ważniejszym czynnikiem jest sesja egzaminacyjna na studiach, o której osoby uczące się myślą dość intensywnie.

Niemniej na shoutboxie toczy się już intensywna dyskusja, więc uznajmy, że coś już ruszyło smile

9

Odp: OTP 2014

Dlatego właśnie zaczynam dyskusję. tongue Bo pamiętam ile co roku ze studentami jest problem :>.

I pewna osoba miała rację. Jak Ogis nie zacznie wcześnie dyskusji, to się nie zacznie tongue

10

Odp: OTP 2014

Myśle że dobrze po zatym by było zrobić tak jak rok temu.
STAWIAM WARSZAWE JAKO MIEJSCE OTP

11

Odp: OTP 2014

Quck, ty organizujesz? Fajnie że już wszystko zalatwiles, ale daty nie dałeś xD

I TYLE XD

12

Odp: OTP 2014

Urlopy/termin na OTP? może długi weekend w czerwcu?

czwartek 19 czerwca (Boże Ciało)
piątek 20 czerwca (no urlopowy dzień trza wybrać z puli)
sobota 21 czerwca
niedziela 22 czerwca

jak obronie i jeśli obronie... profa smile (początek lutego)  to z chęcią byłbym niegrającym sędzią

Oficjalny hymn afterparty OTP2013 ----------> https://www.youtube.com/watch?v=WVu23_Tu81A

13

Odp: OTP 2014

<3 Tris. To w takim razie nawet jak wygram ECC, a Tris obroni profa, to nie mam żadnych przeciwskazań żebyśmy mieli OTP tylko z jednym (ale za to nie grającym sędziom). I nie muszę to być ja, ja tam chętnie zagram smile.



Tris na razie problem w Warszawie jest taki jak co roku - znaleźć salę (najlepiej za darmo wink ).

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

14

Odp: OTP 2014

No PANY PANY PANY... Dla mnie puki co najważniejsza jest DATA wink i to jak najszybciej. Jak kolega u góry wspomniał muszę podać termin planowanego urlopu w robocie. Jeden zupełnie losowy już rzuciłem przełom MAJA/CZERWCA.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

15

Odp: OTP 2014

Jeszcze nigdy na OTP w Krakowie nie byłem - może tam w tym roku? tongue

16

Odp: OTP 2014

Z Wrocławia raczej niczego nie zaproponujemy, sklep pomieści myślę maks. 16 osób, a innej miejscówki nie mamy (chyba, że ktoś z czymś darmowym wyskoczy), ale raczej nie powinno być problemów jeśli chodzi o dojazd; połączenia Polskim Busem mamy tanie, jeśli w ogóle na kilka miesięcy wcześniej byłoby wiadomo (na 3 miesiące przed bilet w jedną stronę to 5-15zł), to by było super i może jakąś większą ekipę byśmy wystawili. Jeśli o mnie chodzi, to termin jest mi zupełnie obojętny, miejsce w sumie też, więc tak czy inaczej - będę.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

17

Odp: OTP 2014

Swoją drogą, odnośnie terminów, to taka uwaga z mojej strony, by może raczej specjalnie długich weekendów nie brać pod uwagę. No chyba, że OTP miałoby być trwać dłużej niż 1 dzień (jak np. pierwsze ZTP). Bo w takim wypadku trochę się opcję długiego weekendu i jakiś konkretniejszych planów w stosunku do niego ludziom rozpieprza delikatnie mówiąc smile

18

Odp: OTP 2014

McLera to my najwyżej możemy prosić by zrobił OTP, bo wtedy wiadome, że wszystko wyjdzie ładnie. Ja osobiście koszmarnie nie lubię mieć na sobie obowiązków organizatora. Najłatwiej się gada i zwala robotę na kogoś wink. Schen cieszę się, że Kraków Ci odpowiada, nie powiem spodziewam się, że Wrocław/Śląsk by wolały Kraków niż Białystok, bo mają bliżej. Dam dokładne detale na dniach, dziś dałem wstępny zarys.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

19

Odp: OTP 2014

Powiem tak, Warszawa powinna być pierwszym wyborem na OTP, gdyż wiadomo, stolica, najlepszy dojazd.
Jeżeli jednak Warszawa nie wypali, to powinno się wybrać inne miejsce (zapewne Białystok lub Kraków) do którego przyjedzie jak najwięcej graczy.
Mi też aż do Krakowa jechać jakoś niespecjalnie chce, ale jak już tam będzie to trudno i przyjadę.

20

Odp: OTP 2014

Kuba mnie tylko ciekawi takie info: Ilu graczy od was realnie pojedzie do tej Warszawy?

Bo my z Krakowa do Warszawy spokojnie taką solidną ekipką 8-9 osób byśmy pojechali. Bez problemu, pytam tylko bo jakoś na większym warszawskim was mniej było niż się spodziewałem.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

21

Odp: OTP 2014

Quck, nie bez powodu skasowałem już wcześniej dzisiaj twój post o tej samej treści. Jeżeli twój post znika, to zwykle znaczy, żeby drugi raz go już nie pisać. Nie mam zamiaru powtarzać następny raz. Usunąłem offtop z tym związany.

22

Odp: OTP 2014

Na OTP by było ilu trzeba, chociaż nie pamiętam, ilu było z Krakowa na większym warszawskim spotkaniu jakimkolwiek... coś koło 0.

23

Odp: OTP 2014

Bo większe warszawskie to nie OTP wink. I jakbyśmy się wybrali w 8 osób, to byśmy się nie pomieścili wink Dlatego jechaliśmy tylko i wyłącznie jak była duża sala i zlot ludzi z całej Polski wink.

Chyba najwięcej ciała daliśmy jak na OTP się zapisali Rahsed, Yuke i Chmurek, a nie pojawiło się żadne z nich. To było smutne. Ale zwykle na OTP jedzie nas spora grupka wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

24

Odp: OTP 2014

No to sam widzisz, że skoro na OTP od was spora grupa chętnie jeździ to niekoniecznie musi być w Krakowie.
Tym bardziej, skoro sam mówisz, że większe warszawskie to nie OTP, to się na nie powołuj. tongue Może zaskoczę tu kogoś, ale do Krakowa też nie mam bezpośredniego połączenia, co może mnie mocno zmęczyć.
W ogóle, na temat miejsca na OTP powinno wystarczyć samo zgłoszenie chęci i tyle, a nie jakieś pojazdy po innych chętnych organizacji czy teksty "aż tak daleko to mi się nie chce".

25

Odp: OTP 2014

aj tam białystok-kraków ma niezłe połączenie 6,5h bez przesiadek pociąg, marlena w styczniu jeździła,
mi to wsio ryba gdzie będzie powinienem się pojawić razem z Marleną