1

Temat: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Przypomnę, ze następny turniej mamy 6 kwietnia, godzina jak zawsze 11:30.

2

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Jakbyście mieli coś pod koniec kwietnia to może bym i zebrał ekipę i wpadł do was wink. Dacie radę?

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

3

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

To może być ciekawie, bo możliwe, że ja też wpadnę (prawdopodobnie sam ze względu na warunki i miejsce w samochodzie), ale to jeszcze niepewne, to tak wstępnie. wink

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Hmmm. Może być ciężko. Mogę na turnieju pogadać, jak mają obłożony 20 i 27 kwietnia. Ale obawiam się, ze możemy się nie zmieścić.

5

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Nie zapomnijcie o turnieju w sobotę! Zbiórka od 10:30, zaczynamy najpóźniej o 11:30! Wpisowe 10 złotych, format BW-on, jak zawsze.

6

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Pojawię się, Kosiarz tak na 80% wpadnie wink

"Clear voice, good jokes."

7

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Będziemy na 99% całą Ekipą z Gródkowa. To znaczy: ja i Shellaqdo... Duetem z Gródkowa..?

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

8

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Potwierdzam, będziemy!

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

9

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Bard wycofuje się z Pokemona. Nie zamówi już nic ponad to co jest na stanie.

Boosterów jeszcze sporo zostało, a turnieje nadal będą rozpisywane co miesiąc, więc póki co nic się nie zmienia.

Chciałbym jednak poinformować że zastanawiamy się nad sprowadzeniem boosterów na włąsną rękę, co mamy już z bardem ugadane. Zapraszam wszystkich na kolejny turniej majowy.


Kosiarza, Shellaqdo i Jameaza uprasza się o pilny kontakt na PW lub GG

10

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Trochę lipa, ale nie dziwię się Bardowi, jakoś niespecjalnie mu się opłaca dla 2 sklepów sprowadzać towar, zwłaszcza że u was to raczej też nie schodzi ze sklepu tylko "taniej" boxy brane czyż nie? ;]

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

11 (edytowany przez adriank1 2013-04-06 20:00:36)

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Qzin, dwa słowa

Nie pi****l

Bo nic nie wiesz i dopasowujesz sobie rzeczywistość do swoich teorii, a ile razy się zdarzało że tydzień po sprowadzeniu boxa był turniej i zostało już do drafta mniej niż 25% zawartości tego boxa.

Katowice są rentowne i to Wrocław i Kraków ciągną nas w dół, powiedzieli nam to wprost

12

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Ja się tylko pytam wink. Z tego co miałem newsy to na turnieje nagrody szły od sklepu okej, a że sklep nie sprowadzał nowszych setów to boxy szły prywatną drogą.

Najważniejsze, że wam grać pozwolą i tyle ;] Nagrody możemy przywieźć jbc tak jak kiedyś wam wzięliśmy do smoka w Galerii w Katowicach wink.

A że zasugerowałem oczywistość, że Bardowi się nie opłaca, bo nawet gość z Bielska co od nich brał karty przerzucił się na branie towaru od isy, to źle?

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

13

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Umówmy się, że system zarządzania którego używa Bard jest dla pokemona bardzo krzywdzący. Istnieją bardzo proste mechanizmy które pozwoliłyby im wypracowywać zysk - nieduży bo nieduży, ale zysk NETTO przy niewielkich nakładach logistycznych. Niestety tzw. "centrala" nigdy na to nie pójdzie, bo dla nich kwoty kilku setek czy tysięcy złotych to marne grosze.

14 (edytowany przez Shellaqdo 2013-04-07 18:44:28)

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Czyli skoro Bard kończy z pokami a my będziemy sprowadzać boxy na własną rękę to czy jest możliwość żebyśmy spotykali się na turnieje o wiele częściej czyli np. co tydzień (uwaga, teraz mówię serio) w innym miejscu takim jak jakiś sklep, kogoś dom, cokolwiek?!

Bo szczerze mówiąc, turnieje co 2-3 tygodnie i brak nowych dodatków boli bardzo, szczególnie, że gracze z Katowic są najlepsi, każdy to wie! ;D

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

15 (edytowany przez adriank1 2013-04-07 19:00:26)

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

Przecież mamy (!) taką możliwość od około ośmiu lat i zawsze gdy byli chętni, to zbieraliśmy się częściej, czy to w "starym" bardzie, klubie - świeć panie nad jego duszą i ogródkiem - Belka czy też Smoku w SCC.

Pamiętam również że na ewentualne spotkania poza "rozpiskowymi" turniejami zwykle chętne były maksymalnie trzy (słownie: trzy) osoby. Ja z radością piszę się na taką propozycję, ale przydałaby się jakaś mobilizacja.

16

Odp: Rozpiskowe turnieje w Bardzie

adriank1 napisał/a:

Ja z radością piszę się na taką propozycję, ale przydałaby się jakaś mobilizacja.

"Oto jestem!" - powiedziała mobilizacja.

Jedyne, co mogę powiedzieć to tylko to, że jestem kolejną chętną osobą do zwiększenia częstotliwości spotkań. I myślę, że zresztą wszyscy mają takie zdanie. Jedyne czego potrzebujemy, to stały dopływ boxów i miejscówka.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?