1

Temat: Nowe Ligi?

League Challenge

Właśnie znalazłem coś takiego i moje pytanie brzmi, czy tutaj chodzi o te ligi, które gramy w Polsce? Jestem zdziwniony stąd też moje pytanie, bo na moim pudełku na odznaki jest takie samo logo jak tam i nie wiem co o ty myśleć. Prosze oświeć mnie ktoś i powiedz, że na prawde bedziemy grać na ligach o Championship Punkty big_smile

I TYLE XD

2

Odp: Nowe Ligi?

League Challenge zastępują w tym roku Battle Roadsy jako najmniejsze lokalne Premierowe turnieje. Chodzi o to, że raz na sezon ligowy właściciel ligi może zorganizować w swojej lidze League Challenge. Czy u nas to wypali? Moim zdaniem zależy od ogarnięcia prowadzących/dystrybutora.

3

Odp: Nowe Ligi?

to i tak nie najgorzej, ale i tak szkoda. Cóż powalczmy, przynajmniej żeby ktoś uzbierał z 50 punktów w sezonie. Trzeba napisać do moriona czy coś

I TYLE XD

4

Odp: Nowe Ligi?

Dla ciekawych, co można wygrać na League Challenge'ach (poza Championship Pointami):
http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/527ff1325e2c2/1394162_10200876449779837_614784819_n.jpg
Tak zamiast Victory Cupów.

5

Odp: Nowe Ligi?

Air Slash Power Rangers!

(Kolejny pokemon który z Banglem zabija Keldełkę EX'a big_smile)

6

Odp: Nowe Ligi?

Kakel napisał/a:

Dla ciekawych, co można wygrać na League Challenge'ach (poza Championship Pointami):
http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/527ff24f18b68/1394162_10200876449779837_614784819_n.jpg
Tak zamiast Victory Cupów.

Ty wiesz jak Koge na turnieje zaciągnąć big_smile

I TYLE XD

7

Odp: Nowe Ligi?

Polecam się zainteresować i szepnąć coś właścicielom sklepów wink .
Polskie Premier Eventy? WUT?

8

Odp: Nowe Ligi?

To lepiej niech ktoś zadzwoni do Moriona i to załatwi big_smile

I TYLE XD

9

Odp: Nowe Ligi?

Chlopaki? Szen badz Piter? Pogadacie z wlascicielem w Feniksie?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

10

Odp: Nowe Ligi?

Amphi napisał/a:

To lepiej niech ktoś zadzwoni do Moriona i to załatwi big_smile

"NIECH KTOŚ TO ZAŁATWI"...

Właśnie dlatego jest u nas tak, jak jest, Amphi - bo jeśli pojawia się jakaś możliwość (czegoś fajnego) to od razu zaczyna się od szukania kogoś INNEGO, kto MIAŁBY się tym zająć, zaś niemal nigdy nie próbuje się SAMEMU.
Oczywiście to nie jest jedyny powód naszej kiepskiej sytuacji (są i inne, np. Marcel tongue), ale na pewno to jeden z głównych.

McLer,
simply The Best
in every contest

11

Odp: Nowe Ligi?

proponuję przeprowadzkę do Białegostoku ;p

12

Odp: Nowe Ligi?

Kusząca propozycja, ale niestety przed chwilą zwinęli nam sklep. W takiej sytuacji mogę tylko życzyć powodzenia Krakowowi, jako, że jest najbliżej.

A propos lig i sankcjonowania, czy któryś z Białostoczan mógłby się wypowiedzieć na temat lig w Białymstoku i turniejów sankcjonowanych tego typu? Bo z tego co widzę, pojawiło się trzech białostoczan w bazie z punktami, ale jak wiadomo do takiego turnieju potrzeba ośmiu osób - stąd moje zdziwienie big_smile

13

Odp: Nowe Ligi?

Jakiś link bo w pracy ciezko na komórce się szuka.
Jeśli chodzi o turnieje sankcjpnowane to ostatnie dwa takie byly z 8 osobami.

14

Odp: Nowe Ligi?

Adrian - reszta pewnie ma nieaktywowane konta na pokemon.com wink.

Also: Nie musisz prowadzić sklepu by mieć status TO, ale to pomaga w kontaktach z Marcelem smile.

Ja np. mam status TO, ale nie mam już kontaktu z Marcelem wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

15

Odp: Nowe Ligi?

Qzin, my w tej chwili w katowicach znowu nie mamy gdzie grać. A ligi pod mostem raczej nam nie zrobią.