1

Temat: Wyjazd do Białegostoku.

To już za 2 tygodnie i myślę, że to już najwyższy czas zacząć myśleć ile nas jedzie i w jaki sposób się tam dostaniemy.
Znalazłem połączenie z Warszawy Centralnej do Białegostoku o 07:20 i wg planu bylibyśmy na miejscu o 10:09. Wcześniejszego pociągu nie znalazłem, ale powinniśmy się wyrobić biorąc pod uwagę, że ponoć dojazd z dworca w Białym trwa kilka minut a zapisy trwają do 11.00:p

Ceny biletów to :
20,73 zł studenci
26,65 zł młodzież(nie znalazłem zniżki dla uczniów, więc chyba to o to chodzi)
42,30 zł bez zniżek

Jak ktoś znajdzie jakąś inną ofertę niech wrzuca.
Kto się deklaruje na wyjazd? Hmmm?

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

2

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Te ceny to w obie strony?
Ja na razie totalnie odpadam, ale jak już wszystko bede wiedział, to może spróbuje rodziców ubłagać

I TYLE XD

3

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

W jedną stronę tongue

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

4

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Ja na tę chwilę prawie na pewno jadę (mam ostatnio dobre wyniki więc szkoda byłoby zmarnować taką formę).

5

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Ja do Białegostoku pojadę na pewno - i wiele wskazuje na to, że to właśnie tam wrócę do grania po ponad 5-miesięcznej przerwie wink
Ten 7:20 z Centralnego wydaje się optymalny, też to już sprawdzałem.

McLer,
simply The Best
in every contest

6

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Ja na jakieś 10% pojadę bo 27 mi gips zdejmują i nie wiem czy będę w stanie pojechać :s.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

7

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

To tylko luźny pomysł, ale może ktoś z jadących ma do dyspozycji samochód i byłby skłonny naszą grupkę zabrać? W zależności od tego, ile dany samochód pali (?), przy zrzutce na paliwo mogłoby wyjść taniej od osoby

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

8

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Ja bardzo chętnie. Ten pociąg brzmi spoko.

9

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Isilmeiel napisał/a:

To tylko luźny pomysł, ale może ktoś z jadących ma do dyspozycji samochód i byłby skłonny naszą grupkę zabrać? W zależności od tego, ile dany samochód pali (?), przy zrzutce na paliwo mogłoby wyjść taniej od osoby

Z samochodem raczej nie wyjdzie, bo już w tej chwili mamy 5 raczej pewnych osób, a zdecydowanie lepiej jest podróżować razem niż osobno wink

10

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

5/100% szans, że będę.
Może?

11

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

ja pojadę o ile nie będę miał większych problemów z zaliczeniem

12

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Odnośnie biletów - nie jest tak, że jak się kupi bilet w obie strony to wychodzi trochę taniej niż kupować dwa bilety osobno? Myślę, że jakoś koło 17 będzie można już wracać do Warszawy.

13

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

To jade ale z rodzicami!!! (kochane prawo polskie!)
Niestety nie zobaczycie mnie w godzinach 7:00- 9:50 (najprawdopodobniej)
Jadem samochodem Taty.
Życze powodzenia wszystkim.

14

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Oj, nie jestem pewien z tą 17. Będzie grane 6 rund Swissa i Top8, co myślę, że może spokojnie trwać do okolic 17:30. A chyba nikt nie chce oddawać finału walkowerem, bo biegnie na pociąg tongue .

15

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Jadę smile

~Prawdziwy Shun

16

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Kakel napisał/a:

Oj, nie jestem pewien z tą 17. Będzie grane 6 rund Swissa i Top8, co myślę, że może spokojnie trwać do okolic 17:30. A chyba nikt nie chce oddawać finału walkowerem, bo biegnie na pociąg tongue .

To załóżmy bezpiecznie, że wszystko potrwa do godziny 18.

17

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

arturomod napisał/a:
Kakel napisał/a:

Oj, nie jestem pewien z tą 17. Będzie grane 6 rund Swissa i Top8, co myślę, że może spokojnie trwać do okolic 17:30. A chyba nikt nie chce oddawać finału walkowerem, bo biegnie na pociąg tongue .

To załóżmy bezpiecznie, że wszystko potrwa do godziny 18.

Oby :-)

18

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Sprawdziłem pociągi powrotne i właściwie tylko dwa wchodzą w grę: 17:52 i 19:54. Na jeden musielibyśmy pewnie biec na łeb na szyję, żeby na niego zdążyć (bo planowo Topki mają się zacząć o 15:00 i na pewno potrwają około 3 godzin), a na drugi pewnie musielibyśmy chwilę poczekać, ale wtedy poszłoby się na jakąś pizzę czy coś smile . Więc ja byłbym zdecydowanie za tym drugim.

19

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Gdybym jechał pociągiem to bym w wybrał ten drugi.
Pizza może być
A może do jakiejś knajpy z kebabem?
Ja jade samochodem,
(może coś wygram)

20

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Ja jestem za tym 19:54. Znając życie turniej i tak się przedłuży, więc się nie wyrobimy. No chyba że nikt z WWA nie wejdzie do topek big_smile
Istnieje też możliwość, że zostanę na noc w Białym, ale zobaczymy...

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

21

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

Tak w ogóle ile osób będzie?

22

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

To mam następujące pytanie: Kupujemy wcześniej bilety na pociąg? Plus jest taki, że może uda się nam być wtedy w jednym przedziale. Tylko że wypadałoby wiedzieć ile dokładnie osób będzie jechało wtedy tym pociągiem o 7:20. A co, zrobię listę big_smile .

  1. Kakel

23

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

2. Shun x1

~Prawdziwy Shun

24 (edytowany przez arturomod 2013-11-23 09:43:59)

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

3. Artur
A co z biletami w drogę powrotną? Myślicie, żeby już w Białymstoku kupić?

25

Odp: Wyjazd do Białegostoku.

4. no jO

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::