1 (edytowany przez Shellaqdo 2013-05-18 21:50:44)

Temat: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

W tym temacie będziemy toczyli dyskusje na temat gier na konsole. (pytania, ciekawości, nowości)
A więc ja ciupałem w gry Soul Silvers na DSie i Ruby na GBA.

Obecnie mam tylko GameBoya Adwance SP w wersji ze słabym podświetleniem i nie posiadam ładowarki. sad
Ma ktoś na sprzedaż?

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

2

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Mam pełnego Pokedexa w Pokemon Red, do tego Blue, niedziałającego Silvera, Ruby i Emeralda. Kiedyś miałem Fire Reda, ale zgubiłem, a szkoda, bo chyba najlepiej mi się w niego grało ;( . W Emeraldzie zdobyłem 7 Srebrnych Symboli, a potem przestałem grać ;P . A jak skończyły się gry na GBA to już w ogóle wypadłem z obiegu i większość rzeczy kojarzę z karcianki.

I moim ulubionym starterem będzie zawsze Venusaur big_smile .

3

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

ŚMIECHOWA SYTUACJA

Na wakacjach 2012 miałem sobie swojego kochanego Nintendo DS Lite i Pokemon Soul Silver. Od razu "zaraziłem" pokemonami moich kolegów z pokoju i dość dużo (NAŁOGOWO) ciupaliśmy w poki. Pewnego razu gdy mój kolega grał na Dsie a ja brałem prysznic usłyszałem z pokoju taki tekst:

- Ej Chacuś znalazłem Goedude. Tylko, że coś taki dziwny, żółty.
- ZOSTAW ZOSTAW JUŻ TAM BIEGNĘ!!!!

No i tak, okazało się, że jest to Shiny Geodude. Nie wiem co się stało, czy użyłem hypno czy coś żeby go uśpić, ale Geodude był szybszy i użył ataku SELFDESTRUCTION... myślałem, że się popłaczę....

http://cdn.bulbagarden.net/upload/e/e1/Spr_4h_074_s.png
Geodude [.*]
Pamiętam!!!

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

4

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

No to historia moich gier, dosyć długa:
- Green japońskie, był kompletny Pokedex w 100% ale musiałem baterię zmienić, ehh
- Red japońskie prawie nie ruszane bo wolę Greeny
- Yellow ang przeszedłem w 100%
- G/S/C miałem w każdym w pokedexie 250 bo brakowało tylko Cele jego
- Ruby ta gra mi o dziwo problem sprawia i nigdy nie przeszedłem
- Fire Red niemiecki, przeszedłem kilka razy ale nie chce mi się pokedexa kompletować
- Diamond, pierwsza gra na DSa, przeszedłem 2-3 razy i zostawiłem
- Platyna niemiecka, tak jak Diamond
- HG/SS obydwie kompletne na 100%
- B/W tutaj bardziej się zająłem próbami RNG i grami Wi-Fi
- White 2 japońskie skończyłem raz i nie mam zamiaru od nowa grać
Spin Offy:
- Ranger 1 kupiłem tylko dla Manaphy' ego do Diamond
- MD:EoD śmieszna gra ale wciągająca i czasami denerwująca
- PTCG przeszedłem ale usiłuję złożyć Blastoise Charizard

To już wszystko. Niedługo dojdą MD: Gates to Infinity ale muszę kupić :s.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

5

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Jeszcze dziś to nie nastąpi ale na dniach dojdą mi gry na dsa (ss i bw). Będzie ktoś chętny na walki przez neta?

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

6

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Miśki to chyba odpowiedni czas by zrobić forumowy turniej VG 4/5 geny. Wybór należy do Was. Nagrodami będą albo kody albo wyRNGowane poki wink. Jeżeli 4 to single, a jeżeli 5 to gramy single/double wink.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

7 (edytowany przez Kubakonst 2013-10-12 15:11:41)

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Jak ktoś sobie ogarnął nintendo 3ds i Pokemony x/y, to zapraszam to walki/wymiany online! big_smile
Mój nick to Kuba, kraj Poland, a dopisek "Siema!". FC: 4484-8955-6760

8

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Jak wyżej Kuba napisał ja mam nick Manchox

9

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Pokemon X, nick Amphi, FC: 2509-2140-5525

I TYLE XD

10

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Jakby co to:
Pokemon Y, nick Schen, FC: 0087-2519-7958

11

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Jakby coś mam Pokemony Pearl, Fire red i Soul Silver i zastanawiam się nad kupieniem B/W

Właśnie on.

12

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Nintendo trochę spsuło robotę wydając grę z dość groźnym bugiem (zawsze była to w moich oczach firma wydająca rzetelnie sprawdzone produkty, a tu taka wpadka ~~') - jeśli ktoś z grających w najnowsze X/Y jeszcze o niczym nie słyszał, warto się zapoznać z informacjami o nim i na wszelki wypadek unikać zapisywania gry w Lumiose City.

http://en-americas-support.nintendo.com … 1057/p/430

13

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

To mogło im w testach nie wyjść, bo to nawet nie w całym mieście i nie u każdego. Ale racje, bug niebezpieczny.

14

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Jeśli ktoś przegapił (bo w sumie jeśli się do eshopa nie wchodzi to o to bardzo prosto wink) to informuję, że są już dostępne patche do X/Y, które poprawiają błąd o którym pisałem wcześniej.

15

Odp: Pokemon na Nintendo DS i GameBoy

Właśnie ogarnąłem, że wybrałem złego startera, gdyż Greninja po francusku to Amphinobi, przypdaeg, nie sondze big_smile

I TYLE XD