1 (edytowany przez Yabol 2013-08-04 16:07:29)

Temat: karty z USA

Cena wstępna: 10 zł.


GDY:

- wyjdzie taniej - oddam różnicę (bardzo prawdopodobne, że wyjdzie taniej, nawet może 9 zł)

- wyjdzie drożej - trzeba dopłacić cło, albo nie dam boosterków. Cło to PODOBNO będzie 20%, czyli po jakieś 12 zł wyjdą wtedy. Ale nie wiem - może wyjść i 50% jak celnikom odbije, nie moja wina, wtedy też trzeba będzie dopłacić.



Płatność: przelewem z góry, w ciągu najbliższego tyg, potem zamawiam.

Na PW albo Facebook'u proszę pisać.

2

Odp: karty z USA

Mam pytanie, czy poza tym bedziesz je sprzedawać w Warszawie na turniejach? Bo obecnie nie mam kasy, żeby zapłacić kupe kasy za karty na raz, po prostu moje kieszonkowe nie przewiduje boxów w czasie miesiąca. Bardzo zależałoby mi, gdybyś te boostery sprzedawał, wtedy cena nie gra roli, 10-12, zawsze jest 100 razy lepsze niż 15.

I TYLE XD

3

Odp: karty z USA

Rozumiem, że pytasz się, czy ktoś przy okazji też nie chce Boxa dla siebie ściągnąć?

4

Odp: karty z USA

Sprzedawać mogę jeśli po OTP zostanie dużo. Ale nie gwarantuję takiej opcji.

konsko - boxa albo trochę boosterków, niekoniecznie całego.

5

Odp: karty z USA

Prawdopodobnie będę robił jakieś zamówienie na szybko z trolla, jeśli ktoś bardzo potrzebuje jakichś rarów/trainerów z Plasma Freeze na OTP. Jeśli ktoś będzie zainteresowany - poczekajcie aż ceny się pod koniec tygodnia ustabilizują, w weekend dajcie znać co chcecie, niedziela/poniedziałek pewnie bym robił.

6

Odp: karty z USA

WAŻNE:
Skoro faktycznie koszty przesyłki wzrosły do 17$ to chyba pomysł ściągnięcia kart upadł. Zorientuję się w alternatywach i dam znać do niedzieli.

7

Odp: karty z USA

Sprawdziłem i faktycznie najtaniej będzie z ebaya. Do jutra zbieram zgłoszenia.

8

Odp: karty z USA

Chcę zrobić zamówienie na Trollu. Wyjeżdżam dziś, wracam 15, a premieru setu jest 14 także w sam raz. Do 14 powysyłajcie mi listy (najlepiej na Facebooka, może być na forum) i w nocy 15 zamówię karty.

9

Odp: karty z USA

Ktoś chętny na coś na trollu znowu? pisać! przesyłka $5 / liczba osób. Dolar jest w miarę nisko, polecam!

10

Odp: karty z USA

NOWY SET, NOWE ZAMÓWIENIE!
Do 10 listopada wieczorem przyjmuję listy kart z trolla! dawajta! najlepiej na facebook'u

11

Odp: karty z USA

W sobotę zamawiam karty z Trolla. Gdyby ktoś potrzebował stamtąd jakiś kart - dajcie znać, najlepiej przez PW smile Koszt przesyłki rozłoży się wtedy na ilość wszystkich osób zamawiających, wynosi jakoś $5 = 16 zł całościowo - z tego, co pamiętam smile

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

12

Odp: karty z USA

ja się rozejrzę

13

Odp: karty z USA

Ja pewnie też kilka kart będę chciał

I TYLE XD

14

Odp: karty z USA

Piszę tu, bo nie ma sensu zakładać nowego tematu.

Nowy format, nowe karty. Kilka osób z Warszawy chce zamawiać jakieś karty z USA. Kto chce, niech się wypowie tutaj, pomyślimy razem co da się zrobić.

15

Odp: karty z USA

Ja napewno chce zamówić karty z T&D. Jakaś grupa osób się znajdzie?

16

Odp: karty z USA

Pisałem prawie dwa tygodnie temu to odzewu nie było. Czyżby coś miało się zmienić?

17

Odp: karty z USA

Jeżeli ktoś planuje sprowadzićsobie karty, to chętnie się dołączę smile

18

Odp: karty z USA

Są chętne osoby do grupowego zamówienia kart z T&D?

19

Odp: karty z USA

Może byłbym chętny smile

20

Odp: karty z USA

Bardzo możliwe, że będę zamawiał karty z trolla pod koniec tygodnia także jeśli macie jakieś życzenia to pw.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

21

Odp: karty z USA

zamawia ktoś coś? ;p

22

Odp: karty z USA

+1

~Prawdziwy Shun

23

Odp: karty z USA

Pogadamy w niedzielę w takim razie. Podejmę się tego tylko najlepiej jakby każdy założył kasę za to co będzie chciał, bo nie wiem na ile mogę sobie pozwolić w okresie przedświątecznym na zamrażanie gotówki. Koszty przesyłki wezmę na siebie i później się policzymy.

EDIT: No chyba, że uda mi się jedyną kartę, której potrzebuję zdobyć w Polsce... pogadamy na spotkaniu.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

24

Odp: karty z USA

Jo tyż chętny jakby co.

25

Odp: karty z USA

Ja też!