101

Odp: Prośby o zmiany na forum

Ja też!!! big_smile

I TYLE XD

102

Odp: Prośby o zmiany na forum

Też przeczytałem. Czuję się jak programista. Dziękujemy, Keeshii. (:

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

103

Odp: Prośby o zmiany na forum

Ostatnio zauważyłem coś takiego: Jak wchodze na stronę główną pojawiają mi sie informacje o nowych postach w dziale, ale jak wchodze w dział powiadomienie znika i nie wyświetlają się ich daty, wogóle, jedyną możliwością wejścia w nie, jest teraz opcja wejścia w "nowe posty". Nie wiem czy to coś tylko u mnie, czy muszę się nauczyć inaczej wchodzić, ale chciałem tylko powiedzieć o tej zmianie i jeśli jest to błąd, to o nim poinformować.

I TYLE XD

104

Odp: Prośby o zmiany na forum

to samo, Amphi. Jak wchodzę w dział to nie widzę nowego postu.

105

Odp: Prośby o zmiany na forum

Bug potwierdzony. Pewnie ma to związek z łatką, którą wgrałem w wymianach. Poprawię to dzisiaj wieczorem. Sorki za problemy.

106

Odp: Prośby o zmiany na forum

No i dzięki keeshi!!! big_smile

I TYLE XD

107

Odp: Prośby o zmiany na forum

Wydaje mi się, że nie wyświetla się informacja o nowych postach w podforach, np. Turnieje Pozostałe-->Czechy.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

108

Odp: Prośby o zmiany na forum

Nie mogę stworzyć nowego tematu. Wyskakuje mi błąd sad .

109

Odp: Prośby o zmiany na forum

Kakel napisał/a:

Nie mogę stworzyć nowego tematu. Wyskakuje mi błąd sad .

To chyba kara za ten nowy kolorek... smile

McLer,
simply The Best
in every contest

110

Odp: Prośby o zmiany na forum

Och, faktycznie. Dzisiaj rano wgrałem łatkę, która powodowała błąd przy zakładaniu tematu. Gdyby w przyszłości działo się coś podobnego, to krzyczeć - pisać posty, pw, na shoutboxie, e-mail, cokolwiek smile

pozdrawiam,
keeshii

111

Odp: Prośby o zmiany na forum

Piterr napisał/a:

Wydaje mi się, że nie wyświetla się informacja o nowych postach w podforach, np. Turnieje Pozostałe-->Czechy.

Poprawiono.

112

Odp: Prośby o zmiany na forum

Dodałem do shoutboxa tzw. wiadomości prywatne (szepty). Jeśli zaczniecie wypowiedź od "@nick" to wiadomość będzie widoczna wyłącznie wam oraz osobie z nickiem "nick". Uwaga, nicki trzeba wpisać z uwzględnieniem wielkości liter. Szepty nie są zapisywane w historii.

EDIT: Jeśli komuś pojawiają się wiadomości "null", to proszę nacisnąć Ctrl + F5.

113

Odp: Prośby o zmiany na forum

Kiedy można spodziewać się Flashfire w wyszukiwarce? tongue

114

Odp: Prośby o zmiany na forum

Myślę, że najpóźniej w niedzielę. Piszę skrypt, który mi automatycznie będzie przerabiać sety z bulbapedii i wpisywać do wyszukiwarki. Gdy skończę w wyszukiwarce będzie Flashfire i zaległy trainer kit.

Podziękowali za posta: Amphi, arturomod

115

Odp: Prośby o zmiany na forum

Dodam, że jeśli znajdziecie błąd w wyszukiwarce, dajcie znać od razu mi albo keeshiiemu, poprawimy. Sam wyłapałem ostatnio kilka, ale pewnie jeszcze sporo się kryje.

116

Odp: Prośby o zmiany na forum

Ponieważ ostatnio pojawia się po całym forum sporo tematów na temat PTCGO, to może warto założyć nowy dział (lub nawet poddział innego działu) poświęcony PTCGO czy ogólnie graniu przez sieć.

Post nr 444, wow wow wow.

117

Odp: Prośby o zmiany na forum

Myślę, że to dobry pomysł - dodałem nowe forum.

118

Odp: Prośby o zmiany na forum

Wydaje mi się że zegar źle chodzi, z opóźnieniem ok 7-8 minut. W shoutboxie zauważalne

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

119

Odp: Prośby o zmiany na forum

W sobotę padł serwer e-mail i nie były rozsyłane żadne wiadomości. Już go naprawiłem, piszę tak dla informacji.

120

Odp: Prośby o zmiany na forum

Od wczorajszego popołudnia nie potrafię napisać nic w shoutboxie - zamiast wysłać wiadomości odświeża mi stronę. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i czy administrator ma pomysł, jaki może być powód?

121

Odp: Prośby o zmiany na forum

Admin zna powód - robiłem wczoraj aktualizację forum. Musisz odświeżyć cache przeglądarki (wciśnij ctrl + f5 albo ctrl + r)

122

Odp: Prośby o zmiany na forum

Rozjeżdżają się "Wymiany" - jako ostatni post pokazuje się jakiś, lecz autor wyświetla się nie ten, który powinien.
Mam jeszcze prośbę o wprowadzenie limitu czasowego (o odstęp czasu mi chodzi) na wysyłanie PW - podobnego do tego, który jest na pisanie postów, czyli bodaj 45 sekund. Z góry dzięki.

123

Odp: Prośby o zmiany na forum

Na prośbę jednego z użytkowników zainstalowałem plugin do wgrywania na forum obrazków prosto z komputera. Jest on oparty o darmowy, zewnętrzny hosting obrazków (postimage.org). Przy pisaniu posta wystarczy kliknąć w ikonę obrazka, żeby otworzyć popup.

Wadą tego hostingu jest to, że po roku usuwają oni obrazki z serwera. Prosiłbym więc o zaznaczanie checkboxa "Ściągnij obrazki i zapisz ich kopie na serwerze" - wtedy zostaną one skopiowane na serwer forum i będą tu bezpieczne na dłużej ^_^

Podziękowali za posta: McLer, Kakel, adriank1

124

Odp: Prośby o zmiany na forum

Czy będzie istniała opcja usunięcia wszystkich PW ze skrzynki?

125

Odp: Prośby o zmiany na forum

Zaznacz prostokąt w lewym górnym rogu nad najwyższą wiadomością, w ten sposób zaznaczysz wszystkie. Na samym dole zaś jest przycisk usuń zaznaczone - poradzisz sobie smile