1 (edytowany przez Babidi 2013-09-11 23:16:09)

Temat: Tło na forum

Podoba mi się nowe tło na forum i jestem za tym żeby takie zostało już do na zawsze big_smile <3
Propsy.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

2

Odp: Tło na forum

^ popieram

3

Odp: Tło na forum

Taaaaa, Charmander wymiata :3

4

Odp: Tło na forum

+1

5

Odp: Tło na forum

Charmander faktycznie jak jakiś niedorozwinięty Quagsire wygląda, ale skoro Babidoofowi się podoba (chociaż zamiast Oszałota jest Skurtel), a ja widzę też prześlicznego (bo innych nie ma, wiadomo) Psajdaczka - to też jestem za tym, żeby takie tło tutaj na dłużej pozostało big_smile

McLer,
simply The Best
in every contest

6

Odp: Tło na forum

Bardzo fajne tło i niech takie już zostanie wink

7

Odp: Tło na forum

Dobra, niech zostanie, a Keeshi masz zamówienie od Warszawy, zrób takie z Bidoofem, Maclorem i Oszawattem. big_smile

I TYLE XD

8

Odp: Tło na forum

Musi zostać takie smile))

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

9

Odp: Tło na forum

Kicek91 napisał/a:

Musi zostać takie smile))

Ojej... nie spodziewałem się takiej reakcji. Dodam nowy styl do forum i każdy z użytkowników będzie mógł sobie wybrać w ustawieniach profilu graficzkę, która mu bardziej odpowiada. Natomiast domyślne tło przywrócę jutro do stanu pierwotnego.

10

Odp: Tło na forum

Keeshi, bo życiu na tym forum dzień w dzień od kwietnia, czy tam wcześniej i cały czas mam jedno pytanie, CZEGO TY KEESHI NIE UMIESZ? Bo było wszystko żółtodzioby, czat, poki do łapania, a teraz jeszcze to, nie mam pojęci co bedzie następne, odwalasz kawał mega dobrej roboty big_smile

I TYLE XD

11

Odp: Tło na forum

A można by te pokemony w tle zamienić na Patraty?

Tło mi się podoba, aczkolwiek IMO nie pasuje do aktualnego stylu forum, ale to jak kto woli. Jak zauważył Amphi wszystko na forum i stronie się bardzo ładnie rozwija, omastar naprawdę dużo zyskał przez te kilka miesięcy. Można uznać, że spamboty na isie wywarły naprawdę bardzo korzystny wpływ na PTCG w Polsce. smile

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

12

Odp: Tło na forum

Jestem za ! smile

Aye SIR!!!

13

Odp: Tło na forum

Może faktycznie wprowadzanie tego tła raz na tydzień lub raz na miesiąc byłoby całkiem przyjemną odmianą? smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

14

Odp: Tło na forum

Ale mega tło big_smile Sweeeeet big_smile Podoba mi się big_smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

Podziękowali za posta: adriank1