1 (edytowany przez Qzin 2013-06-09 21:54:28)

Temat: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Tak jak mówiłem wstępne informacje mogę już tutaj podać. Bo czemu by nie?


Turniej odbywać się będzie na konwencie http://rsquad.org/krakon/ w sobotę w ramach bloku Pokemon. Do dyspozycji będziemy mieć salę dla siebie w planach jest coś małego [Sala lekcyjna], ale za to cichego. Tak więc spokojnie powinno się zmieścić 30 grających jak nic.


Turniej będzie sankcjonowany (I zaraz go zarejestruję na stronie internetowej), dlatego obowiązują WSZYSTKIE zasady POP. Wejściówka jednodniowa na turniej wynosi 15zł. Format BW-on. Proszę o wcześniejsze zapisy imieniem, nazwiskiem oraz numerem POP ID (jeżeli nie posiadasz, dostaniesz na miejscu). Jeżeli ktoś łapie się w inne kategorie wiekowe niż masters proszę o wcześniejsze info, będę musiał przemyśleć co z wami zrobić (bo być może być takich osób na tyle dużo, że będzie więcej niż jeden turniej w tym samym czasie, chodzi mi tylko o rozkład nagród dla reszty poza masters smile ). Z kolei jeśli będzie nas 8 osób [w co wątpię, bo z goścmi spokojnie mamy z 12-14], to zagramy Swiss3, ale 60 minut na trzy gry.


Plan turnieju:

12:00 - 16:00 Turniej BW-on (constructed - własnymi taliami)
16:00 - 18:00 DRAFT (miejsce dla 8 osób)


I teraz kilka słów o drafcie. Dostajemy po 4 boosterki z DP1, bierzemy jedną kartę, podajemy otwarty booster w lewą stronę, odbieramy booster od innej podającej nam osoby, bierzemy kolejną kartę itd. itd. Nagrody na draft będą z normalnych dodatków [Plasma Freeze], turniej draftowy może odbędzie się więcej niż jeden (o ile zapisze się powyżej 8 chętnych na niego odpowiednio wcześniej lub nawet jeden ale 16 osobowy).


Budżet na nagrody poznam dzisiaj. Myślę, że im więcej nas będzie tym lepiej. Pamiętajcie, żeby poza zapisaniem się u mnie przez PW/na gg (1086861) zrobić sobie akredytację na jeden dzień na krakon smile. [aczkolwiek z tym można jeszcze poczekać]

Godziny mogą lekko ulec zmianie gdyby nie było tak dostępnej sali, ale wstępny plan jest taki





---- edit ----


Godziny raczej nie ulegną zmianie. Zapisy powinny mieć format: Imie nazwisko pop id (lub przydzielę nowy numer komuś) oraz data urodzenia (nie wiek!). Można się zapisywać na forum. Zapisy pozwolą LEPIEJ dobrać ilość nagród do ilości użytkowników (nie będzie ZA MAŁO nagród). Draft ma limit 8 miejsc.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

2

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Ktos z Warszawy zamierza sie wybrac? Opcja jest warta przemyslenia.

3

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Myślę, że ja bardzo chętnie skoro to wakacje tongue

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

4 (edytowany przez Qzin 2013-06-10 20:54:36)

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

I dam kolejne info: Jeżeli konwent mnie zawiedzie (serio, jakieś braki w nagrodach olewactwo etc.) to zrobię turniej w tym samym terminie w Dragonusie. Po prostu jeżeli mielibyśmy mieć LEPSZE warunki w Dragonusie to nie będę szalał. Choć fakt, część konwentowiczów ma już darmowo turniej bo i tak jechali na konwent wink.


Tak więc impreza jest pewna.

Co więcej nocleg w szkole czy akademikach jest dość tani[dla konwentowiczów słyszałem, że w szkole to rzecz 5 zł, poszukajcie na ich stronie], a więc można w nocy skoczyć na piwko na miasteczko czy ryneczek smile A ceny u nas znośne wink. Im wcześniej wiem na ile osób liczyć (Imie, Nazwisko, Data urodzenia i POP ID) tym lepiej mogę oszacować nagrody.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

5

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

W nocy? Na ryneczek? W Krakowie? Z całego serca odradzam smile

6

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

To dziwny jakiś jesteś ;D Najlepsze imprezy są wtedy smile. Trzeba wiedzieć gdzie i jak chodzić i tyle wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

7

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Raz byłem, po tym jak na moich oczach zabili kolesia w Macu, jakoś na więcej ochoty nie mam smile
Nie, nie sądzę bym był dziwny smile

8

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Pewnie Legii kibicował. To wiesz, nie liczy się. ;p

9

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

A to nikt Ci wcześniej nie powiedział, że jedzenie w McDonaldzie jest niezdrowe i może powodować śmierć? :<


Jakoś od wielu lat łażę po mieście w nocy i nigdy nic mi się TAM akurat nie przydarzyło niemiłego wink.

No, ale opcja noclegu na konwencie jest w każdym razie taniego big_smile Tyle ode mnie tongue

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

10 (edytowany przez adriank1 2013-06-12 06:25:07)

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Qzin, a kto by Cię niby ruszył skoro podobno ważysz 510 kilogramów i znasz takie ataki jak Body Slam czy Hyper Beam?

Niemniej, jeśli ktoś wybiera się na cały konwent to niech da znać, wtedy nawet rozważę przyjazd na dłużej niż na turniej (:

11

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Z tego co wiem to Wrocław, a przynajmniej część z nich wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

12

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Tak właśnie Warszawa i Kraków to dla mnie pod tym względem GŁUPIE miasta (bez obrazu dla ludzi). Ale tłumacze o co mi chodzi.

Jak QUZIN wspomniał trzeba wiedzieć gdzie i jak się STĄPA... W tych miastach Są po dwa kluby piłkarskie które z tego co się dobrze orientują siekają się między sobą. W KrK wiem że Wisła ma sztame ze Śląskiem ale Krakowia już śmiertelną KOSĘ. Z warszawą nie wiem jak jest ale jak jechałem to też mi mówili uważaj by ci auta nie zdemolowali bo blachy mam DW.

Także Schen wcale dla mnie nie uchodzi za dziwnego. Wręcz przeciwnie uważam go za bardzo normalnego człowieka z jego podejściem.

We Wrocławiu też można wejść w złą ulice i zarobić kose itp ale my miastowi wiem co i jak i gdzie frówać. Natomiast ludzie z KrK WaWy i innych miast mogą się nadziać.

Na szczęście całe to miasto żyje za JEDNYM klubem i chociaż to jest dobre.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

13

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

W Wawie teraz już prawie nie ma polonistów. Tylko Legia big_smile

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

14

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr … omosc.html to tak a propos co pisał Schen tongue

15

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Nie wiem jak to będzie wyglądało,Mam zamiar się pojawić  na krakonie.  Chętnie wezmę udział i się pobawię smile

www.Hikomikos.pl Kolekcjoner PTCG. Gracz dla zabawy ^^

16

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Planuję się pojawić razem z Piterrem (fajnie byłoby też się zapisać do draftu dp już jeśli można C:)

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

17

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Babidi napisał/a:

W Wawie teraz już prawie nie ma polonistów. Tylko Legia big_smile

Nie żadna "Legia", tylko ITI Walter Warszawka, ukochany klubik okolicznych miejscowości z zasięgu aglomeracji (a czasem i spoza) big_smile

McLer,
simply The Best
in every contest

18

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Właśnie się zacząłem zastanawiać - sam z takich kart nie korzystam, ale pomyślałem, że warto by spytać ogólnie, żeby wszystko było jasne.

Skoro to sankcjonowany turniej na terenie Europy, z oficjalnymi zasadami, to rozumiem, że karty w azjatyckich językach będą nielegalne?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

19

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Nie i o tym bodajże Qzin tu pisał, choć nie chce mi się sprawdzać. Na pewno mówił, że nie będą dopuszczone.

20

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Informuję, by Wszyscy wiedzieli, że jednak zamierzam się pojawić na Krakonie.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

21

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Turniej jest otwarty nie tylko dla Polaków, a więc nie robimy siary wink. Zwłaszcza że możliwe, że na niedziele mamy gościa z Kopenhagi.


Also: Fajnie Kicku a ja nadal nie mam szczegółów od Krakonu, jak tak pójdzie dalej to się wkurzę i gramy w Dragonusie xD. Konwentowiczów mogę zabrać z przystanku tramwajowego obok szkoły (Biprostal) i jechać z nimi jakby co wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

22

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Pełniejsze info jest następujące:

Plan na sobotę:

10-11 panel o anime
11-12 warsztat competitive VG
12-16, 16-18 TGC Constructed, Limited (DP1 PL)
18-19 panel dla oldfagów (osób nie podążających za serią)


Oraz na niedzielę:

10-12 warsztat competitive VG
12-17 turniej VG

w międzyczasie będą dystrybuowane przez dwa dni Celebi do IV geny gier i Darkrai do V geny


Salę mamy na wydziale odlewnictwa AGH pawilon D-8 ul. Reymonta 23.

To chyba tyle info.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

23

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Sankcjonuję turnieje, żeby nie było, oba są na oficjalnej stronie. Pozdrawiam i zapraszam tongue

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

24

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Będę na Krakonie ale chyba sobie odpuszczę turniej VG. Za to bardzo się cieszę z draftu dp1 bo zbieram ten set i fajnie by skompletować go tam smile.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

25

Odp: Dwa turnieje KRAKON 27 lipca 2013

Turniej VG sędziować będzie kto inny smile. Ja robię tam akurat tylko za TO wink Niemniej i tak zapraszam.

PS. Niestety NADAL nie wiem co z nagrodami. Tzn. nie wiem co z nimi konkretnie, za to Tomasz D. [jak dupa czy jak dąbrow] mówił, że może zagra moją talią na tym turnieju, tak więc by było +1 do frekwencji wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.