1

Temat: Konkurs na najlepszą talię

Lubimy grać, ale lubimy także wymyślać talie. Więc czemu by nie wysilić swoich umiejętności budowania talii w konkursie? Zasady będą proste: rzucona zostanie specjalna zasada (np. tylko bezbarwne Pokemony, specyficzny format, konkretny typ talii), następnie będą 2-3 dni na wymyślenie własnej talii. Zostaną one umieszczone w odpowiednim temacie i odbędzie się parodniowe głosowanie - talia, która zbierze najwięcej głosów wygra, a jej twórca będzie mógł się cieszyć chwałą mistrza tworzenia talii.

Narzuca się jednak dość istotne pytanie: czy w ogóle ktoś byłby chętny na takie coś?

2

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Świetny pomysł! Ja jak najbardziej bym się pobawił.

3

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Mi również pomysł bardzo się podoba, z pewnością wezmę udział.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Pomimo, ze nie jestem mega konstruktorem, pomysł brzmi bardzo fajnie, okazja na złożenie czegoś, czym nigdy nie zagrasz, jestem za i jestem chętny, będzie z tego dużo frajdy, a zwłaszcza z czytania tych wypocin

I TYLE XD

5

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Mogę na takie coś iść. Jeśli ktoś znajdzie na to czas, to mogę nawet spróbować zrobić kompetiszyn tych talii w praktyce big_smile

6

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Brakuje mi dość konkretnych warunków ocen talii. Może jakiś turniej nimi na programie jakimś online? Bo jednak większość ludzi lekceważy moje talie, a działają ;]

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

7

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Bardzo chętnie na to pójdę. big_smile Pomysł naprawdę fajny, a i kreatywność można poćwiczyć. Co do kryteriów oceny takich talii - może zrobimy zwykłe demokratyczne głosowanie? Każdy poprze rozpiskę, która najbardziej przypadła mu do gustu i będziemy zadowoleni. Po prostu na test każdej z zamieszczonych decklist nie każdy może mieć czas. Wynik mogłyby się opóźniać.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

8

Odp: Konkurs na najlepszą talię

A może zrobić coś takiego, że wybieramy najlepsze 2 talie w głosowaniu, a następnie grają one wielki finał w praktyce na playtcg.me i tak wybieramy zwycięzcę, hm? co o tym sądzicie, byłoby to fajne i śmieszne, gdyż zobaczymy jak to cacko, które wygra radzi sobie w praktyce, co wy na to?  big_smile

I TYLE XD

9

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Pomysł Amphiego mi się podoba bardziej. Lub nie tyle top2 co top4 wink.

Ew. alternatywa mieć jakieś jury osób, które faktycznie mają pewne dokonania praktyczne w dziedzinie budowania talii, a reszta niech się bawi wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

10

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Będę się bawił, robiliśmy tak już parę razy i zawsze było fajnie dopóki byli chętni ;p

11

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Szczerze mówiąc mnie jest wszystko jedno. Planowałem tylko głosowanie, ale jeśli nie będzie oporów na walki między taliami, to możemy zrobić takie "Topy". Jedyna wada to fakt, że każdy będzie znał rozpiskę przeciwnika co do karty.

Cieszy mnie aż takie zainteresowanie smile . Jeśli uda się ustalić wszystkie szczegóły przebiegu turnieju, pierwszy konkurs rozpocznie się w piątek wieczorem.

12

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Mnie się podoba pomysł Topek ^^

13

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Pomysł świetny  big_smile . A ostateczna ocena musi wynikać z pojedynku (może nawet większym turniejem online - idą przecież wakacje big_smile ).

14

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Genialny pomysł kiedy zaczynamy?

15

Odp: Konkurs na najlepszą talię

Mnie też się podoba smile