Temat: Raporty z Gródkowa

17.05.2013

Dziś, na turnieju, było nas dwóch czyli frekwencja standartowa w Gródkowie. Konkretnie byłem ja i Shellaqdo. Zagraliśmy 5 rund każdy z każdym. Oto relacja:

1. Jameaz v. Shellaqdo

Zacząłem nieźle. Szybko naładowany Darkrai i sprawnie rzucane kaczery nie pozwoliły przeciwnikowi rozstawić odpowiednich techów. Szybki i przyjemny mecz. 3-0

2. Jameaz v. Shellaqdo

Zupełna odwrotność poprzedniego meczu. Tym razem to ja miałem notoryczne.dead handy. Atakowałem bardzo późno, a mój przeciwnik spokojnie kosił kolejne poki. 3-3

3. Jameaz v. Shellaqdo

I znowu zupełna zamuła. Pokedexy nie podsuwały nic fajnego, dochodził sam crap. Miałem trudności z podłożeniem większej ilości energii na turę. 3-6

4. Jameaz v. Shellaqdo

Jameaz is back! Szybki start pozwolił mi wziąć 2 prizy już w T2. Potem poszło już z górki. 6-6

5. Jameaz v. Shellaqdo

Ostatnia, decydująca runda. Emocje jak przy zbieraniu porzeczek. Oboje mieliśmy niezł rozstaw, ale oszczędne gospodarowanie kaczerami pozwoliło mi zaszachować Shellaqdo w late-gamie. 9-6

Nagród niestety nie było, gdyż oboje zapomnieliśmy wpisowego. Ostateczne standingi:

1. Jameaz666 (9-6)
2. Shellaqdo (6-9)

Dziękuję wszystkim za przyjście, było naprawdę fajnie.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

2 (edytowany przez Amphi 2013-05-17 21:44:10)

Odp: Raporty z Gródkowa

Jak miło! Dobrze, że kolejny ośrodek się nam w Polsce wykształca big_smile. Oby ta dalej, a frekwenja bardzo zadowalająca, oby tak wam zawsze dopisywało. Mapa Polski ma już teraz Po Piasecznie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Szczecinie i Poznaniu(?) 6 już jawny ośrodek* Gródków!!!






*Polska scena nie powołuje się na ukrytą scenę Krakowską, gdyż poza czasami wynikami reszta nie dostaje nic więcej

I TYLE XD

3

Odp: Raporty z Gródkowa

GRÓDKÓW STOLICĄ!

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

4

Odp: Raporty z Gródkowa

shellaqdo napisał/a:

GRÓDKÓW STOLICĄ!

Nie, to już należy do Piaseczna, sorry, niestety Babidoof jest ważniejszy big_smile

I TYLE XD

5

Odp: Raporty z Gródkowa

Proponuję postarać się o ligę i grać sankcjonowane turnieje, z odpowiednią liczbą rund w stosunku do ilości graczy. No i może o jakieś topy by się pokusić? Na dobry początek proponuję top2.
Jameaz, gratuluję wygranej!

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

6

Odp: Raporty z Gródkowa

Dziękuję. Już kontaktowałem się z Nintendo w sprawie przyznania nam Ligi. Mam nadzieję, że rozpatrzą sprawę pozytywnie.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

7

Odp: Raporty z Gródkowa

Na mieście coś mówią o tym, że do teamu Gródków ma dołączyć nowa osoba 0_o !

Szukam gier pokemon na gameboya advance.