1

Temat: Kolejny spam Qzina - Latiasigiliph

Pokemon (9) :
3 Latias Ex
3 Sigiliph
1 Mr Mime
1 Lunatone
1 Keldeo Ex


Supporter (10):
4 Juniper
2 Bianca
2 N
2 Ghetsis

Energy (12):
4 Fire Energy
8 Psychic Energy


Trainer (29):
4 Crushing Hammer
4 Enhanced Hammer
2 Virbank
2 Tool Scrapper
4 HTL
4 Ether
2 Float Stone
2 Pokedex
4 Pokemon Catcher
1 Scramble Switch


Czyli talia najbliższa memu sercu : Jak wkurzyć przeciwnika nie pozwalając mu się atakować wink. Jedyne nad czym tu bym myślał to zwiększenie linii ghetsisa by wyrzucać przeciwnikowi switch i ew. disrupt no i tyle w sumie.

EtherDex przy 12 energiach powinien siadać no, a jakaś akceleracja być musi. O dziwo zmieściłem wszystko poza Eviolitami.

PS. Złożę to! Nawet jeśli nie na OTP to kiedyś na pewno wink Bo deck, który nie wywołuje agresji u przeciwnika to nie mój deck big_smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

2

Odp: Kolejny spam Qzina - Latiasigiliph

Mmmm, nokaut Rayquazą DV co turę. Takie jest moje wrażenie na temat tej talii big_smile . Ale nie powiem, podziwiam że dało się upchać i młotki, i Laserbanka - daje to szansę na wygraną, bo jeśli wypadnie tu dużo headsów, to talia może wygrać ze wszystkim. Jedyne co bym zmienił to -2 Enhanced Hammer, +2 Supportery (pewnie Bianca/N, od biedy może być ten Ghetsis zamiast Bianki tongue ). Sorki, ale nawet w Empoleonach, gdzie ten dociąg jest od pewnego momentu z Ability i Supportery są niepotrzebne gram zwykle 11 Supporterów.

Aha, zauważyłem właśnie czemu się wszystko zmieściło - nie ma żadnej wyszukiwarki. To nie wiem, jak przy 10 Supporterach do czegokolwiek się dokopiesz smile .

3

Odp: Kolejny spam Qzina - Latiasigiliph

A po co wyszukiwarka jak się ciągnie karty? big_smile Zwykle mi działało granie bez jak mam same basici wink. Ciągnę 7 i mam to co chcę jak jest w dużej ilości wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.