1

Temat: Dlaczego WARTO mieć POPa ;)

http://pokegym.net/forums/showthread.php?t=176180

Jak widać na załączonym obrazku za Play Pointy dają nagrody. Play Pointy możemy zdobywać już teraz w Polsce smile. Fakt, tylko jeden punkt na miesiąc za turniej, który nie jest Premier Eventem, ale jednak.


Możemy swobodnie dobić do 5 punktów wink Do top100 graczy w ilości raczej nam się nie uda.


PS. Jeżeli te nagrody wysyła TPCi przez Marcela, a on by się z tego nie wywiązał mamy podstawę do zgłaszania go za niewywiązanie się z obowiązków do TPCi, tak więc EXPIĆ PUNKTY!

[zwłaszcza Warszawa, bo chyba już 2-3 macie? wink]

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

2

Odp: Dlaczego WARTO mieć POPa ;)

Właśnie ja na temat punktów rozmawiałem w Morionie i mamy dopiero po dwa z marca i kwietnia. Nie mamy szans na zdobycie 5.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

3

Odp: Dlaczego WARTO mieć POPa ;)

Pelek napisał/a:

Właśnie ja na temat punktów rozmawiałem w Morionie i mamy dopiero po dwa z marca i kwietnia. Nie mamy szans na zdobycie 5.

CCo ty gadasz, przecież jeszcze 6 odznak zostało

I TYLE XD

4

Odp: Dlaczego WARTO mieć POPa ;)

Amphi nawet liczyć nie umiesz...
Nagrody są wysyłane teraz a nie jak sobie Polacy uzbierają 5 punktów... Niektórzy tylko byli na wszystkich sankcjonowanych ligach.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

5

Odp: Dlaczego WARTO mieć POPa ;)

Sorka, przepraszam. Myślałem, że my je dostaniemy w Morionie po prostu, cóż, nie jestem obeznany w Ogranized Play...

I TYLE XD

6

Odp: Dlaczego WARTO mieć POPa ;)

Jak niemożliwe? Marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec/sierpień (nie wierzę że w wakacje będzie przerwa, zresztą jak będzie to i tak byłbym za tym żeby coś wyprosić) i już jest 5 turniejów sankcjonowanych w sezonie 2012/13 = 5 Play Pointów = ładne energie. Poza tym, najwyżej się napisze do TPCi i zapyta.