26

Odp: Raporty z Warszawy

Po pierwsze, dzięi Robert, że powiedziałeś czym gram  big_smile. Dalej, gratulacje zwycięstwa wody, ale po tym, co czytałem, był to dość dziwny wariant, ale jednak zaskoczenie jest zaskoczeniem, gratulacje, woda staje sie coraz mocniejsza (tylko szkoda, że ja nią nie wygrałem... sad)
Jeszcze raz gratulacje!

I TYLE XD

27

Odp: Raporty z Warszawy

Nie martw się, nikt się nie przestraszył Blastoise + Keldeło wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

28

Odp: Raporty z Warszawy

Wybaczcie, że tak późno, ale zaległe info do ELO.

1 runda.
Robert - Babidi       
Tojax - Konsko
Kakel - McLer
Greg vel Grzesiek - Shun

2 runda.
Robert - Konsko
Tojax - McLer
Kakel - Shun
Greg -Babidi

3 runda.
Robert - McLer
Tojax - Shun
Kakel - Babidi
Greg - Konsko

4 runda.
Robert - Shun
Tojax - Babidi
Kakel - Konsko
Greg - McLer

5 runda.
Robert - Tojax
Kakel - Greg
Babidi - Konsko
McLer - Shun

6 runda.
Robert - Kakel
Tojax - Greg
Babidi - McLer
Konsko - Shun

7 runda.
Robert - Greg
Kakel - Tojax
Babidi - Shun
Konsko - McLer

Wybaczcie za ewentualne literówki i błędy, ale robione na szybko.

Pozdrawiam

29

Odp: Raporty z Warszawy

Morion, 18 maja 2013

Standingi końcowe:
1. Babidi 4-0
2. Shun   3-1
3. Amphi  1-3
. Yabol  1-3
. pelek  1-3

Mój deck : BB + Roserade.

Round 1. vs Amphi(deck niespodzianka)
Podwójny donk w t2 Landorusem na podstawkach i pozamiatane.

Round 2. vs Bye
Tak.

Round 3. vs pelek(WhiteTea)
Wygrałem Mewtwo wara. Takie gierki są nudne rly.

Round 4. vs Shun(Darkrai+młotki i coś z DCE czego się nie doczekałem)
Shun dostał na starting handzie 5 basiców, energię i jakiś useles item i nic ciekawego nie dostaje przez następne tury. Naspreadowałem Hammerheadem i kończyłem Lands Judgementem.

Round 5. vs  Yabol(Rayeels)
Start Landorusem i zaczynam. W 4 tury zużyłem 4 catchery a w piątej dokopałem się do Dowsinga. Resztę pozostawiam Waszej wyobraźni.


Draft z boosterków PLF był mega mimo tego, że pelek po turnieju postanowił nie kupić boosterka do draftu:
Deoxys Ex, Ghetsis, Metagross RH, Plasma Ball, Plasma Badge.
Wziąłem Deo i Metagrossa.

Kolejność wszystkich pojedynków wrzucę wieczorem.

Piona.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

30

Odp: Raporty z Warszawy

Gratki Deo wink Babidi oczekuj, że Yoyo się z Tobą pewnie skontaktuje wink.

Ja się skontaktuję z Shunem tongue.


Anyway mi dziś nie poszło, Yabolowi nie poszło. Umówmy się, że usypiamy czujność wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

31

Odp: Raporty z Warszawy

Całego swojego farta zużyłeś po prostu na moją osobę. Ja swoje dwie pozostałe partie wygrałem bez straty priza. tongue

32 (edytowany przez Babidi 2013-05-19 09:00:01)

Odp: Raporty z Warszawy

Kolejność pojedynków z wczoraj (zwycięzca pogrubiony):

I
Babidi - Amphi
Shun - pelek
Yabol - Bye

II
Shun - Yabol
Amphi - pelek
Babidi - Bye

III
Yabol - Amphi
Babidi - pelek
Shun - Bye

IV
Babidi - Shun
pelek - Yabol
Amphi - Bye

V
Shun - Amphi
Babidi - Yabol
pelek - Bye

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

33

Odp: Raporty z Warszawy

Taaa...

R1 VS Lechu
Babidi pożyczył mu swoje Rayquazy, tak więc mieliśmy mirrora. Okazało się, że Babidi nie wytłumaczył o co chodzi w Rayach. Trochę tłumaczyłem, ale bardziej doświadczony wygrał (nie przejmuj się, 2-4 na pierwszym turnieju to bardzo dobry wynik big_smile)
1-0

R2 VS Konsko
Start przyzwoity, ale gdy prizuje się 2 Rayquazy i Victiniego, to trochę ciężko cokolwiek zdziałać.
1-1

R3 VS Koga
Surprise, mój najgorszy matchup nie był taki zły. Victini powybijał kilka Gabitów, Emolga zabiła Swablu i w rezultacie wygrałem.
2-1

R4 VS Artur
Donk.
3-1

R5 VS Babidi
Babidoof szybko zaczął mnie tłuc Night Spearem, ale Max Potion się przewinął, a potem Rayquazy zgarniały co trzeba.
4-1

R5 VS Amphi
Mecz zacięty. Gdy został mi jeden priz Amphi rzucił N, z którego miałem problem odbić. On zebrał kilka prizów i nagle było 1-1. Ja rzuciłem N i lepiej z niego dobrałem.
5-1

Ponieważ wygrałem w drafcie było gówno. Absol, 2 Float Stone, 2 SER, Rock Guard. Bleh.

EDIT: Temat w złym temacie. Wyniki da McLer.

~Prawdziwy Shun

34

Odp: Raporty z Warszawy

Podaję WYNIKI dzisiejszego (niedziela 26.05.2013) Turnieju w Paradoxie:

01) Shun 5-1
02) Konsko 4-2
03) Amphi 4-2
04) Robert 4-2
05) Adrian 4-2
06) Babidi 3-3
07) Artur 3-3
08) Lechu 2-4
09) Koga 2-4
10) QUCK 2-4
11) Eris 0-6

Drugi ze spodziewanych gości - Tris - dotarł dopiero pod sam koniec turnieju...
Lechu to zupełnie nowy gracz na naszej scenie, dopiero od wczoraj zalogowany na tym forum.

Zaktualizowany WER - już jest tam, gdzie zawsze.

McLer,
simply The Best
in every contest

35

Odp: Raporty z Warszawy

Koga, wyślij mi PLIK z tego turnieju, bo chciałbym w końcu zamknąć listę ELO.

36

Odp: Raporty z Warszawy

15 czerwca 2013
Nie-liga w Morionie, bo nie było wystarczającej liczby osób.
4 grających: ja, kosko, Kakel, Amphi. Do tego McLer, który przyszedł po odznakę i kupił nam boostera do draftu(Wielki Człowiek) za co serdeczne podziękowania, i pelek jako spóźniony obserwator.

Mój dzisiejszy deck to jakiś dziwny miszmasz Plasmy i BigBasica(wrzucam decklistę cobyście mogli linczować):

Pokemon 10
2 Lugia EX
2 Landorus EX
2 Mewtwo EX(miał być 1, ale Shun nie przybył)
1 Tornadus EX DE
1 Tornadus EX PLF(miało być 2, ale Shun nie przybył)
1 Snorlax PLS
1 Bouffalant DRX

Energie 13
4 DCE
4 Plasma
5 Fighting(pewnie powinny być prismy, ale w początkowym zamyśle mewtwo wogóle nie było, więc w/e)

Supporter 13
4 Juni
3 N
3 Skyla
2 Colress
1 Shadow Triad(polecam w takich ubogich plasmach /Adam Małysz)

Item 24
4 Colress Machine
4 Pokemon Catcher
4 Switch
3 Plasma Badge
2 Frozen City
2 Ultra Ball
2 Plasma Ball
2 Recycle(polecam recycle na Scramble Switcha oraz Recycle na Recycle /Adam Małysz)
1 Scramble Switch

Mój deck oceniałem na 3-3 w porywach do 4-2 i tak też się stało. 4-2 jak się okazało wystarczyło.


Zagraliśmy każdy z każdym po 2 mecze(w zamyśle była zmiana przeciwnika co mecz, ale nie wyszło). W skrócie:

1. vs Konsko gra nr.1(ThunDeo z 1 Deo) WIN
Szybko zabił mi Lugią Landorusa, po czym zabił drugiego Landorusa Keldeo, po czym mój Agro Mewtwo z 5 energiami zabił Keldeo EX i Lugię EX. W międzyczasie konsko dostał N na 1 a ja z prizów dociągnąłem Snorlaxa, którego zescrambleswitchowałem(bardzo trudne słowo) i walnąłem
za 90. Konsko nie mógł się wycofać. GG.

2. vs Amphi gra nr.1(Blastoise/Keldeo/BlackKyurem) WIN
Poprostu lepiej się rozstawiłem niż Amphi i do tego wjechało Frozen City nakładając z 12 counterków na jego polu.

3. vs Amphi gra nr.2 WIN
Amphi znów miał problemy z wystawieniem Blastka a ja coś tam sobie dokładałem. Zrobiłem 1 poważny missplay. Użyłem Recycle na catchera, ale zapomniałem przedtem użyć Colress Machine , którego użyć musiałem. Musiałem przetasować deck a z Juni nie doszedł Catcher. Jakbym dobrze zagrał Amphi straciłby jedynego Squirtle z pola i mecz nie rozkręciłby się prawdopodobnie.

4. vs Kakel gra nr.1(Empolgor czy Acceleon?/Empoleon/Accelgor) LOSS
Start Mewtwo z 2 Energiami, odpowiedź od MewEXa X-Ballem i tyle ciekawego w tym meczu. Kakel się rozstawił a ja "troszkę" gorzej. N na 1 też nie pomaga sad

5. vs Kakel gra nr.2 WIN
Epicki mecz. Zaczynam. Straciłem cały hand(calutki, do 0) żeby użyć Windfalla Tornadusem(z DCE). W T2 idzie SS i 2x Colress Machine, catcher na Piplupa, Plasma Gale. W T3 idzie energia z ręki, catcher na Prinplupa, Plasma Gale. W T4 idzie catcher na Shelmeta, Juniper, Plasmówka z ręki, Plasma Gale.
LugiaEX to zbalansowany Pokemon.

6. vs konsko gra nr.2 LOSS
Start solo Lugią na Thundurusa EX. Mam typowo-plasmowy hand : 2 Colress Machine 2 Plasma Energy 1 Plasma Badge 1 Shadow Triad 1 DCE. Dostaję za 60(?), oddaję za 120 w 1 swojej turze, konsko oddaje za 80 + Htl(oczywiście śpię, bo tak bym 3 prizy wziął), z topdecku Skyla na jakąś piłkę i tak dalej i tak dalej aż w końcu zabił mi miłosiernie te 3 exy.


Klasyfikacja końcowa:
1. Babidi 4-2
2. Amphi 3-3(bo wygrał z konsko 2-0)
3. konsko 3-3
4. Kakel  2-4

W drafcie z 5 boosterów(znów podziękowania dla McLera): Deoxys EX, Metagross RH, Plasma Badge, Weavile, Shadow Triad itd.
Wziąłem Deoxysa, jakieś podstawki do Exeggcute/Weavile i parę kodów.

Pozdrawiam
Oshawott
babidi
Ja

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

37 (edytowany przez McLer 2013-06-23 13:16:31)

Odp: Raporty z Warszawy

Wyniki dzisiejszego (sobota 22.06.2013) małego Turnieju w Paradoxie:

1. Pelek (FluffyChomp) 3-1
2. McLer (QuadSnorlax) 2-2
3. Konsko (PlasmaMix) 2-2
4. Shun (QuadSnorlax) 2-2
5. Yabol (RayEels) 1-3

O kolejności miejsc 2-4 zadecydowały wyniki bezpośrednich spotkań pomiędzy zainteresowanymi (ja wygrałem i z Konsko, i z Shunem, a Konsko wygrał z Shunem).

Zagraliśmy PIĘĆ rund (z BYE'm), czyli każdy z każdym, ale parowania były "ręczne" (bo Pelka przerosła obsługa swissa na jego komórce big_smile) - a oto kolejność meczów na potrzeby ELO:
/zwycięzca to ten PIERWSZY w każdej parze, i dodatkowo tzw. boldem/

1)
Pelek - Yabol
McLer - Konsko
(Shun - BYE)

2)
Pelek - McLer
Shun - Yabol
(Konsko - BYE)

3)
Yabol - McLer
Konsko - Shun
(Pelek - BYE)

4)
Shun - Pelek
Konsko - Yabol
(McLer - BYE)

5)
Pelek - Konsko
McLer - Shun
(Yabol - BYE)

Gdybym nie wygrał mirrora z Shunem, to Shun wygrałby Turniej, ja zaś byłbym ostatni...
Mirror QuadSnorlaxów - to był dość zabawny mecz, w którym wygraną zawdzięczam zapewne temu, że wyjątkowo (jak na mnie) sprzyjały mi flipy: dopiero trzeciego Recycle miałem jako tails, a z kolei Shun dopiero trzeciego SSU miał jako heads. Młotki u nas obu były całkiem zbędne, ale Shun miał akurat tego "balastu" ciut więcej, zaś przy HTL obaj nawet w ogóle nie flipaliśmy o asleep big_smile

W drafcie z 5 boosterków z PLF - Ultra Ball "shiny" (Pelek wziął), ale cała reszta - szkoda mówić...

McLer,
simply The Best
in every contest

38

Odp: Raporty z Warszawy

I daliście wziąć go Pelkowi? Please... tongue

39

Odp: Raporty z Warszawy

Quad Snorlaxy jako kontra na dziabola? big_smile Słusznie! Niech wie, że nie można sobie poczynać!

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

40

Odp: Raporty z Warszawy

Faktycznie, niewiarygodna kontra na Rayeelsy z 4 switchami.

41

Odp: Raporty z Warszawy

Mimo wszystko Rayeels musi się napocić. No, chyba, że ma Dowsinga big_smile

42

Odp: Raporty z Warszawy

Qzin chyba po prostu liczył, że grałem Gothi ale nie doczytał ;p

43

Odp: Raporty z Warszawy

Ja myślałem, że raczej chłopaki złożyły LICZĄC, że Ty będziesz grał Gothi ;D. I że fajnie, że próbowali big_smile.


Ale z drugiej strony RayEeels z 4 switchami daje tylko 4 naładowania. Więc na quad snorlaxa akurat.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

44

Odp: Raporty z Warszawy

Qzin, nie wiem czy to bierzesz pod uwagę, ale Quad Snorlax ma 4 Recycle, 4 Revive i nie jestem pewien, ale w niektórych Buildach 1 Super Roda. Dlatego napisałem: Rayeels i tak musi się napocić, chociaż jak ma Dowsinga to daje pewny kierunek. Szóstego Snorlaxa można próbować zarżnąć Eelektrikiem.

Dość spamu. Ja do swoich Rayeelsów chyba jakiegoś Eelektrossa wtechuję big_smile

45

Odp: Raporty z Warszawy

Qzin napisał/a:

Ja myślałem, że raczej chłopaki złożyły LICZĄC, że Ty będziesz grał Gothi ;D. I że fajnie, że próbowali big_smile.

No ja specjalnie na Yabola złożyłem Quada, w którym mam 35 itemów. Specjalnie...

~Prawdziwy Shun

46

Odp: Raporty z Warszawy

Raport z turnieju w Paradoxie 22.06.13

Dzięki Kickowi od ósmego czerwca mam olbrzymią ochotę na zagranie FluffyChompem. W Piątek wieczór byłem pewien, że zagram Hydreigonem, po  popatrzeniu na wyniki jakie miałem Hydrą pomyślałem sobie, że teraz czas innych smoków.

1. Przeciwko L. Yabolowi
Rzucamy kto więcej, patrze 19 Yabol 5 i zaczynam. Start z Emolgi, Yabol z Ray EX i Tynamo, dwa level balle po Gible, energia pod Emolgę i rzucam Na. Z niego przeciwnik dostaje dead hand. Używam CFF po dwa swablu, tura Dziabola. Dokłada ognistą i wyrzuca z Celestiala Biancę, Ray EX i coś jeszcze. Na to ja level ball po Gabite'a, abillity Gabite'a po Garchompa, RC aktywnego Gibla, blendka pod niego i N. Z N'a dostaję level balla i altarię. Używam Mach Cut i Yabol poddaje grę. Wygrana

Po tym meczu byłem szczęśliwy z wyboru decku. Podszedłem do stolika, gdzie grali Końsko i McLer, obserwowałem do końca.

2. Przeciwko McLerowi
Mecz z Quad Snorlaxem to był koszmar, graliśmy chyba 45 minut i prawie nic nie pamiętam z naszego meczu. Tylko to, że McLer rzucając moją kostką miał prawie same headsy... Wygrałem

3. Przeciwko Shunowi
Tak samo długi mecz jak przeciwko McLerowi. Pamiętam tylko, że Garchomp 3 tury spał przez co nie mogłem ostatniej nagrody wziąć, ehh. Przegrana

4. Przeciwko Końskowi
Rzucamy kostką, Końsko 4, moja się toczy i wypada 20 big_smile. Zaczynam z Emolgi kontra Thundurus, donka uniknąłem big_smile. Konik bierze 4 Prize' y za jakieś Gible i Emolgi. Rzucam parę N' ów pod rząd, Konrad z jednego dostaje Juniper i się trochę rozstawia. Zabiłem Garchompami dwa EXy i Kyurema, został mi jeden prize. Konrad rzuca HTLa, Garchomp śpi. Na moją turę się budzi big_smile, rzucam Skylę (FA big_smile) na Catchera, by zabrać szóstą nagrodę za jego Kyurema na benchu. Wygrana

Czekamy z Konradem aż McLer i Shun skończą jakże cudowny i fascynujący, pełen zwrotów akcji mirror Quad- Snorlaxów. Otwieramy boosterki do draftu, Końsko wyciąga Shiny ultra balla i jestem podekscytowany, że go zdobędę big_smile. Z draftu jeszcze zabrałem Team Plasma Badge i Frozen City. Dziękuję wszystkim za ten mini turniej tongue.

Śmieszna rzecz jest taka, że jak z Shunem i McLerem stoimy przed Paradoxem to mówię: "Zobaczysz McLer, że Shiny Ultra ball/Garbodor wypadnie".

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

47

Odp: Raporty z Warszawy

Wyniki dzisiejszego (sobota 29.06.2013) Turnieju w Paradoxie:
/"każdy z każdym" - 6 graczy, a zatem było pięć rund/

1. Shun 5-0
2. Babidi 4-1
3. Pelek 3-2
4. Konsko 2-3
5. Amphi 1-4
6. Rafallo* 0-5

/* kiedyś na ISIE jako Kamikadzes/

Kolejne rundy - na potrzeby ELO (zwycięzca to zawsze ten pierwszy, po lewej i "boldem"):

Runda 1:
Shun - Amphi
Babidi - Rafallo
Pelek - Konsko

Runda 2:
Amphi - Rafallo
Shun - Pelek
Babidi - Konsko

Runda 3:
Pelek - Amphi
Konsko - Rafallo
Shun - Babidi

Runda 4:
Konsko - Amphi
Babidi - Pelek
Shun - Rafallo

Runda 5:
Babidi - Amphi
Shun - Konsko
Pelek - Rafallo

McLer,
simply The Best
in every contest

48

Odp: Raporty z Warszawy

A ja się znów podzielę swoim wymysłem tongue
To trochę powrót tego, czym grałem kiedyś, w czasach kiedy nie było laserbanka. No i kiedyś nie grałem Musharny. Taki miszmasz.

POkemon 15
3 Landorus EX
3 Mewtwo EX
1 Tornadus PLF
1 Bouffalant
1 Keldeo EX
2-0-2 Dusknoir
1-1 Musharna

Energie 12
4DCE
8F

Supporter 13
4 Juniper
4 N
3 SKyla
1 Colress
1 Bianca

Item 20
4 Pokemon Catcher
2 Switch
2 Float Stone
1 Scramble Switch
4 Hypnotoxic Laser
2 Ultra Ball
1 Level Ball
1 Virbank City Gym
2 Rare Candy
1 Town Map

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

49

Odp: Raporty z Warszawy

Back in shape!

Round 1 - Amphi
Starty obaj mamy takie sobie. W drugiej turze Absol zaczyna bić. W międzyczasie Sableye ma 3 energie, po chwili pada i mam tylko Darkraia. Leci N i zostaje bez supporterów. Zbywam całą rękę, po kilku turach topdeckuje Biancę, z niej leci magiczny tech. I robimy comeback.
1-0

Round 2 - Pelek
Pelek nie umie grać, to co ja mam pisać. Podjarał się, wystawił 2 Altarie, 2 Garchompy i 2 Gible. Zdjąłem na raz 2 Gible, potem 110 i 30 w Garchompy, potem Catcher i Pelek został z 4 Giblami w discardzie i 3 Altariami na polu.
2-0

Round 3 - Raffalo
Cóż, mój przeciwnik nie miał drugiego basica. Sableye w drugiej turze skasował Litwicka.
3-0
Rewanż zacięty, do dwóch prizów

Round 4 - Babidi
Epicki start kontra Babidi wyciągający Skylą Juniper, bez energii. Mój magiczny tech znów się pojawił, ale zaraz został zabity... Ja oddałem dzidą w Dusknoira. Potem obiłem Mewtwo. Potem Duskull umarł. No i na końcu Keldeo, podczas gdy ja zamieniałem Darkraie.
4-0

Round 5 - Konsko
Pedalski fart Shuna to pedalski fart Shuna.
5-0

W drafcie 2 Kyuremy i... Chyba tyle.

~Prawdziwy Shun

50

Odp: Raporty z Warszawy

Haha zostalem zacytowany w podpisie. Jjjjjjarrrram sie jajajahahah

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.