151

Odp: Spotkania

Ja podobnie, raczej marne szanse, ale zawsze jakieś, i tak nie mam co robić, a Pikachu nie moge pobrać

I TYLE XD

152

Odp: Spotkania

Na tyle, ile sięwypowiadałem wcześniej, to chyba nie będę mógł się pokazać drugiego (a tak na prawdę to w ogóle w najbliższym czasie mnie chyba nie będzie sad )

153

Odp: Spotkania

Ja bym mógł ale wcześniej. 16.30 to zdecydowanie za późno, bo o 17 idę do pracy

154

Odp: Spotkania

Ja mam cały czwartek wolny misie big_smile, zależy mi na Amphim, Kakelu, Robercie i Konradowi by byli wink. Praktycznie to o 11 mogę być w Paradoxie.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

155

Odp: Spotkania

A ja to co? sad

156

Odp: Spotkania

W tej chwili juz wiem, że rano na 100% odpada, 16-17 jest jeszcze do szerszej negocjacii

I TYLE XD

157

Odp: Spotkania

To słabo to widzę póki co.

Nie wiem czy jest sens robić rezerwację jak w ostatniej chwili 1/2 ludzi powie "jednak nie mogę", a na razie oprócz Pelksona nikt się nie określa na 100%. No chyba, że reszta się zadeklaruje, a jest jeszcze czas.

Ja niestety o poranku grać nie dam rady, bo w przeciwieństwie do Konrada pracuję do 16. Stąd ta godzina popołudniowa.

Natomiast w weekend nie potrafię się określić. Jak zostanie ustalone tak postaram się wpaść, ale w związku z majóweczką może być różnie.

158 (edytowany przez Pelek 2013-04-29 19:00:13)

Odp: Spotkania

Ja mogę pograć tylko w czwartek i mi pasuje powtórzę każda godzina wink. Yabol, Shun też mile widziani wink. Robert ewentualnie możemy popykać dla zabawy wink.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

159

Odp: Spotkania

No to słabo Robercie sad Co do weekendu to niedziela zdecydowanie smile

160

Odp: Spotkania

Robert ewentualnie możemy popykać dla zabawy

Jakby było nas chociaż z 4 to by można było pomyśleć. Dla kilku rundek we 2 nie chce mi się tłuc potem bardziej zatłoczoną komunikacją. Tak więc po raz kolejny darujmy sobie z popołudniowym graniem.

Natomiast co do weekendu.
Z racji wiosennych porządków i prawie na pewno zajętej soboty również optowałbym jednak za niedzielą, ale obecności niestety na 100% nie mogę potwierdzić.

161

Odp: Spotkania

No misie :<, ja mogę tylko w czwartek pograć sad. Just give me a chance to shine sad.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

162

Odp: Spotkania

Albo czwartek albo niediela, jak kto woli.

163

Odp: Spotkania

Jestem ZDECYDOWANIE za niedzielą, wtedy będę na 100%.
Nie obchodzi mnie, czy Pelek będzie - skoro on NADAL akurat ze mną nie chce się spotkać (chyba już tylko mnie nie wymienił - ?) to niech sobie "jako Full Art zaświeci" kiedy indziej lub gdzie indziej  tongue
A zresztą on najwyraźniej postanowił teraz grywać tylko "na wyjazdach", niczym jakiś cyrk objazdowy (Objazdowy Cyrk Monty Pelksona ?)...

McLer,
simply The Best
in every contest

164

Odp: Spotkania

Widocznie Pelek już się nauczył grać na nasze decki i nie potrzebuje już grać z nami sad
mnie również nie wymienił.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

165

Odp: Spotkania

Niedziela:

- Konsko
- Michał
- McLer
- ja

Czekamy jeszcze na zdanie innych i jak będzie już pewne i skład ciut bardziej okazały to zabukuję.

166

Odp: Spotkania

Powinienem dać radę w niedzielę.
Albo inaczej. Jeśli będę to tylko w niedzielę.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

167

Odp: Spotkania

Mi na razie obojętnie, do końca nie wiem czy dam radę wpaść, ale jeśli tak, to niedziela jest ok

I TYLE XD

168

Odp: Spotkania

Ja szczere mówiąc nie wiem, czy uda mi się wpaść w weekend - najwyżej będę miłą niespodzianką smile .

169

Odp: Spotkania

Ja niediela i to na 90%.

170

Odp: Spotkania

Dobra.

Niezależenie od tego czy będę czy też nie rezerwacja w Paradoxie na niedzielę zrobiona

5 stolików od 10 do 15 zabukowane.

171

Odp: Spotkania

Ok, właśnie sie dowiedziałem, ze w niedziele ide z rodzicami na komunie, więc niestety spotkanie zobacze tylko na raporcie, miłej zabawy i mam nadzieję, że za tydzień skopie wam dupę big_smile

I TYLE XD

172

Odp: Spotkania

Wstępnie nie mam nic zaplanowane, tak więc powinienem się pojawić.

UWAGA - wiem, że jeszcze kupa czasu, ale od przyszłego wtorku (07.05) do piątku (10.05) nie będę miał jakiegokolwiek dostępu do komputera, więc wszelkie PW odczytałbym dopiero w sobotę. Tak więc jeśli ktoś chce jakieś deale lub coś, to niech uprzedzi wcześniej

~Prawdziwy Shun

173

Odp: Spotkania

Mnie nie będzie w ten weekend sad

174

Odp: Spotkania

To mamy taki skład:

- Konsko
- Michał
- McLer
- Shun
- ja
- Babidi (ale nie na pewno)

+ Kakel z niespodzianki

Czyli tym razem będzie kameralnie. Fajnie jakby Babidiemu się udało wpaść, najlepiej z bratem smile

Mam nadzieję, że nikt się nie wykruszył. Mi raczej już nic nie wypadnie, więc powinienem być.

175 (edytowany przez Amphi 2013-05-02 12:34:04)

Odp: Spotkania

I tak Shun was wszystkich ojedzie big_smile, a że mnie nie ma to bedziecie mieć prostrze zadanie. big_smile
Już czekam na raport, jeszcze raz miłej zabawy big_smile

I TYLE XD