Temat: Premiery Karciane

Przywróćmy kawałek uroku ISY. Tu zamieszczamy interesujące karty, które mają się ku wyjściu. Dotyczące ich opinie mile widziane.

Pokebeach ujawniła skany kart z Plasma Freeze i rzuciło mi się w oczy kilka ciekawych potencjalnych techów. O oczywistościach typu Deoxys czy Ghetsis nawet nie wspominam. O nich dostatecznie dużo już powiedzieliśmy. Jedziemy:

http://pokebeach.com/scans/plasma-freeze/23-glaceon.jpg
Dodrio wraca. Mimo to, do pełnego powrotu Chandelure'ów brakuje jeszcze come backu Złośliwej Śliwki (dla mniej spostrzegawczych:VIleplume). i dobrze. Nienawidzę Trainer Locka. Pytanie brzmi jednak. Czy ten pokemon może być użytecznym techem do niektórych decków? Czas pokaże, aczkolwiek w dobie Darkraia...
http://pokebeach.com/scans/plasma-freeze/64-umbreon.jpg
Kolejna ciekawa Eeevelucja. Taka mobilna Aspertia dla nieco szerszego zakresu Pokemonów wydaje się, w nadchodzącej dobie dominacji Plasmy, godnym uwagi techem. Co 200 HP to nie 180.
http://pokebeach.com/scans/plasma-freeze/66-weavile.jpg
Czyli mamy partnera dla nowego Exxggcute'a. 120 za 2 energie, co turę wydaje mi się lekko OP, ale czy Weavile będzie aż tak użyteczną kartą, żeby to combo weszło w życie? Czas pokaże.

To tylko 3 godne uwagi karty z setu Plasma Freeze. A przecież zabrakło mi miejsca na takie perełki jak Absol czy Plasma Badge, z którą wiążę chore nadzieje szalonego naukowca. Chętnych ujrzenia prawie pełnej listy skanów (brakuje jednego) odsyłam do strony głównej Pokebeach.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

2

Odp: Premiery Karciane

Z Eeveelucjami jest jeden, istotny problem.
W sumie to dwa problemy
A nawet trzy.

1. Jednohityzm. Kiedyś gra była dużo szybsza, ale za to mniej treściwa. Właściwie wszystkie Eeveelucje są do dość prostego zdjęcia, nie mówiąc już o Eevee.

2. Brak partnerów. Chcąc techować Eeveelucje wypadałoby mieć do czego - a jest do czego? Nie sądzę

3. EEVEELUCJE SĄ SŁABE.Jak patrzę na te pseudo-pokemony to mi się nóż w kieszeni otwiera - jedynie Flareon i Leafeon się trzymają, ale czy to jest wystarczające? Jak widzę, że karty z Majestic Dawn i Undaunted (praktycznie najsłabszy set w erze DP-HS) nie ustępują niczym tym nowym, a jeszcze mają wartość dodaną w postaci lv X'ów to zastanawiam się, czy ewolucja ominęła te karty.

Gdyby jeszcze Espeon zabijał Mewtwo EX'a i istniałaby walcząca ewolucja... Można by o tym myśleć. A tak zamiast Glaceona można zmultiplikować Switche, a zamiast Umbreona dać Eviolite/Giant Cape.

Weavile będę testował więc się nie wypowiem. Ciekawe, że wspominasz o Absolu, a pomijasz najsilniejszą kartę w secie - Kyurema.

Dlatego obserwujmy szaleństwo dalej. Troll's Preorder: 13$ smile

3

Odp: Premiery Karciane

adriank1 napisał/a:

Weavile będę testował więc się nie wypowiem. Ciekawe, że wspominasz o Absolu, a pomijasz najsilniejszą kartę w secie - Kyurema.

Dlatego obserwujmy szaleństwo dalej. Troll's Preorder: 13$ smile



Przepraszam z góry za lekki offtop
Ile?
13 $? Mam płacić za mojego tech tyle, co za Computer Sercha? Tak nie wolno, planowałem grać 2, ale jak widać, jeśli nie spadnie do 5-7$, to nie bedzie co robić sobie nadziei, to masakryczna cena, mam nadzieję że szybko spadnie.
Jeszcze raz powtórzę
ile?

Przepraszam za offtop, ale jak zobaczyłem, to padłem

I TYLE XD

4

Odp: Premiery Karciane

Wiesz Amhpi, jak wychodził Kyurem NV to docisnął do 20 dolców. 13 za Plasmowego nie jest szokujące. Ba, ta cena najprawdopodobniej pójdzie w górę.

~Prawdziwy Shun

5

Odp: Premiery Karciane

O kurde... nie wyrobię

I TYLE XD