Temat: 11.05 - turniej dodatkowy

Skoro już wiemy, że do Liberca niestety grupa Katowice się nie wybierze, to proponuję się spotkać na dodatkowym (niebardowskim) turnieju 11 maja.

Nie wygląda na to żeby Bard miał 11 maja pękać w szwach, ale zrobimy dodatkowo rezerwację w Teorii. To bardzo fajny lokal, a nie sądzę, żeby następnym razem mieli zrobić nam ten sam numer co ostatnio.

Czy ktoś jest chętny na tego typu spotkanie?

2

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Myślę, ze ja

3

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Wstępnie jestem chętny. Nie jestem jednak pewien czy np. 7 osób + randomowi klienci pomieści się w Teorii. To po prostu nie jest zbyt obszerny lokal.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

4

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Randomowi klienci? O czym Ty mówisz?

Jeśli każdy z nas coś weźmie to MY będziemy klientami Teorii - a jeśli będziemy mieli rezerwację, to niech reszta nawet zapomni o wyrzucaniu nas.

Choć tam tłumów zwykle nie ma, chyba że jakaś ukryta scena przyjdzie na piwo...

5

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Chodzi mi właśnie o ludzi, którzy przyszli na herbatkę/piwo. Tłumów faktycznie nie ma, ale możemy się trochę cisnąć.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

6

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Ech...

Wybacz Jameaz ale dyskusja z kimś kto nie rozumie sformułowania "dzień dobry, czy moglibyśmy zagrać tutaj turniej w karty tego a tego dnia? Każdy weźmie czajniczek herbaty na pół to nie problem? Dziękuję bardzo" może być waleniem głową w mur...

Dobra, jak to nie pasuje to poszukam innej lokalizacji.

7

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Mój Szatanie...

Adrian, ja nie martwię się, że nas wyrzucą czy coś. Źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, że po prostu czasem możemy mieć problemy z ominięciem kogoś idącego z czajniczkiem, bo w Teorii ściany są dość blisko siebie. big_smile Ot, taka błahostka. Nie obrażaj się, po prostu źle się zrozumieliśmy. smile

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

8

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Najlepiej to przyjeździe całą ekipą do Paradoxu, do Warszawy  big_smile

I TYLE XD

9

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Ktoś poza Jameazem i Lesiem?

10 (edytowany przez Shellaqdo 2013-05-10 15:40:29)

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Ludzie, wbiję, ale to nie jest pewno w 100%

problemy techniczne/ sad                                      http://sprites.pokecheck.org/o/653.gif

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

11

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Ja mam propozycje, żeby zagrać ten turniej/spotkanie z proxami. OTP za niedługo, zamówienia z trolla trzeba robić na dniach, więc sądzę, ze taki jeden turniej może się przydać. Szczególnie, że testy na necie czasami dają całkowicie inne wyniki niż te na żywo, po KMP wiem co mówię wink

12

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Nie przeszkadza mi to. Proxujcie co chcecie.

13

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Ja tam tego 11 już wolę w Krakowie o boosterki z PLFa pograć ;D. Pozdrawiam big_smile Tym razem nie proponuję nawet że wpadnę ;D

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

14

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Cieszymy się twoim szczęściem

15

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Ja się tradycyjnie zapytam, czy byłby ktoś chętny spotkać się dzień wcześniej (piątek) i trochę pograć? Np. o godzinie 15:30?

16

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Niestety w poniedziałki i piątki pracuję. Jedyne co mógłbym zaproponować to towarzystwo i sparingi od godziny 15:00 do godziny 16:15, ale wiem już, że raczej Cię to nie satysfakcjonuje.


Co do soboty - spotkajmy się o godzinie 11:00 pod bardem/w bardzie.

17

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Postaram się wpaść w sobotę. Musimy zrobić jakiś turniej, który będzie pasował keeshiemu bo się chłopak na OTP nie zdąży przygotować;]

18 (edytowany przez Jameaz666 2013-05-08 21:21:36)

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Popieram Nataku. Keeshii ostatnio był na turnieju z milion lat temu. A na playtcg przecież nie gra. Jak Ty ćwiczysz, chłopie?

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

19

Odp: 11.05 - turniej dodatkowy

Drogi Jameazie666, o mnie się nie martw. Gram tyle, na ile mam ochoty. Gdyby było więcej terminów w inne dni niż sobota, to pewnie grałbym więcej smile

Nie będzie mnie dzisiaj w bardzie, ponieważ nikt nie potwierdził swojego przybycia.