Temat: Pikachu Skateboard

Pikachu Skateboard

Na weekend majowy przygotowałem dla was mały prezencik - prostą, symatyczną gierkę o nazwie Pikachu Skateboard. Gracz wciela się w żółtego gryzonia śmigającego na deskorolce i jego zadaniem jest przejechanie jak najdłuższego dystansu.

Nie jestem auterem tej gierki. Może to niektórych zszokować, ale wiek gry szacuję na jakieś 11 lat - ściągnąłem ją na początku 2003 roku z pewnej holenderskiej strony, która mimo upływu lat, nadal istnieje. Ponadto w googlach można znaleźć wiele kopii tego apletu, więc nie będę zakoczony jeśli go znacie.

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie dokonał pewnych ulepszeń. Po pierwsze dołożyłem obsługę wielu języków (język gry zależy od języka wybranego w profilu). No i teraz najlepsze - zaprogramowałem listę najlepszych wyników - dzięki nim dowiemy się, który z forumowiczów jest najlepszym deskorolkowym Pikachu smile

Aby zagrać należy kilknąć w link poniżej:

PIKACHU SKATEBOARD

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_skateboard/img/pikachu_skateboard.gif

Mam nadzieję, że gra przypadnie wam do gustu i zobaczę jakiś niesamowicie dobry rezultat.

W razie wątpliwości, proszę pisać w tym temacie.

2 (edytowany przez Baka 2013-04-28 02:23:09)

Odp: Pikachu Skateboard

Nowa zabawa! hura! Keeshii powinien prowadzić kolonie jakieś czy coś, tyle zajęć potrafi dzieciom znaleźć big_smile

Bądź ogarnięty, ogarnij się

3

Odp: Pikachu Skateboard

Zabawa, zabawa, ZABAWA! Jak tylko zainstaluję odpowiedni plugin, zabieram się do bicia rekordów. smile A Keeshiiemu po raz kolejny należy się od nas wieeelkie "DZIĘĘĘ-KUUU-JEEE-MYYY".

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

4

Odp: Pikachu Skateboard

Jameaz666 napisał/a:

Jak tylko zainstaluję odpowiedni plugin, zabieram się do bicia rekordów.

No tak, nie wspomniałem o tym wcześniej. Gra jest napisana w języku JAVA, dlatego też do jej uruchomienia trzeba zainstalować plugin, który można ściągnąć tutaj.