Temat: Jakie zestaw kart pokemon kupic za 1000zl.

Witam
Jaki zestaw kart kupic za 1000zl
Z gory dzieki

2

Odp: Jakie zestaw kart pokemon kupic za 1000zl.

Box z najnowszego dodatku jak chcesz otwierać a tak to single czyli pojedyńcze karty jak chcesz grac turniejowo. Dodatkowo Fajny jest elite trainer box bo dostajesz do 8 boosterków pudełko na karty, kostki, znaczniki i koszulki.

3

Odp: Jakie zestaw kart pokemon kupic za 1000zl.

Warto zainwestowac w boxy pokemon za 4500 tys. Zl. I jaki sklep polecasz Manchox. Podobaja mi sie boxy nie chce miec kostek itp. W zestawach.

Pomoze mi ktos?

4

Odp: Jakie zestaw kart pokemon kupic za 1000zl.

Zależy co chcesz z tymi kartami robić. Jeśli chcesz nimi grać i jeździć po turniejach to najlepiej jeśli kupisz sobie pojedyncze karty przez internet (tzw. single). 1000 zł powinno spokojnie starczyć na złożenie około dwóch topowych decków. Jeśli chcesz po prostu zbierać karty i chować je z klasterze to chyba lepiej iść w box'y, a potem ewentualnie się wymieniać. Wielu graczy też stosuje strategię mieszaną - kupują sobie jednego box'a, patrzą jakie tam im się trafią silniejsze karty, a potem dokupują single, żeby złożyć z nich deck.

5

Odp: Jakie zestaw kart pokemon kupic za 1000zl.

Chcialbym zbierac karty pokemon. Czy warto kupic je za 4500tysiaca czy to glupota az tyle boxow kupic ? Gdzie moge kupic jakis starter w ktorym beda opisane ceny kart pokemon.

6

Odp: Jakie zestaw kart pokemon kupic za 1000zl.

Czy serio nikt na tym forum nie zna sie I nie umie odpowiedziec na moje pytanie ???

7

Odp: Jakie zestaw kart pokemon kupic za 1000zl.

Witaj,

Poziom Twoich postów skłonił mnie do zalogowania się i napisania czegoś pomimo faktu bycia nieaktywnym od dłuższego czasu. (to samo dotyczy chyba Keeshiiego big_smile ) To jest osiągnięcie, gratuluję.

Musisz wiedzieć, że wiele osób już nie wchodzi na to forum - korzystają z facebooka. A jeżeli już tutaj wejdą to prawdopodobnie nie chce im się logować tylko po to, żeby odpowiedzieć na pytania, na które możesz odpowiedzieć sobie sam. Nie napisałeś w jakim celu chcesz te karty kupować. Chcesz nimi grać? Zbierać? Jedno i drugie? Chcesz się ograniczać tylko do nowych dodatków, czy interesują Cię też te stare, które już nie wychodzą?
Zakładam, że nie masz żadnego doświadczenia z karcianymi grami kolekcjonerskimi i stąd Twoje pytania. Zastanów się na spokojnie: po co chcesz kupować karty? (mnie to nie interesuje, odpowiedz sobie sam)

1. Jeżeli chcesz mieć ich jak najwięcej (niezależnie od rarity) to wystarczy, że znajdziesz osoby, które otwierają boxy z kartami i odkupisz od nich commony i uncommony za grosze. Nie ma sensu wydawać tysiąca złotych na makulaturę.
2. Jeżeli chcesz zebrać przynajmniej po 1 sztuce każdej karty jaka wychodzi to łatwiej je zebrać kupując dziesiątku losowych zestawów, czy konkretne karty od innych ludzi? No oczywiście, że kupując pojedyncze karty. Tak nakazuje zdrowy rozsądek.
3. Otwieranie zestawów kolekcjonerski wiąże się z przyjemnością, dreszczem emocji zaraz przed otwarciem i to właśnie za to płacisz. Kupowanie losowych zestawów nie opłaca się finansowo, ale daje przyjemność. Ludzie bardzo często kupują parę zestawów, patrzą co trafili, czego im brakuje i dokupują sobie resztę.

Jakiś czas temu zmęczony karmieniem trolli nieumiejących korzystać z wyszukiwarek internetowych przygotowałem krótki wpis z listą sklepów sprzedających karty. Pomimo tego, że minął już rok to powinna być w miarę aktualna: http://cracowcrew.pl/gdzie-kupowac-karty/

Mam nadzieję, że chociaż odrobinę Ci pomogłem. Wiele osób potrafi wyrzucić tysiące złotych na karty, znam przykłady. Chodzi o to, żeby zrobić to z głową. Jeżeli nie będziesz jej używał to zamiast izainwestować, wydasz dużo pieniędzy na nic niewarte kartoniki smile

Pozdrawiam,
Panda

Panda's Strona

Podziękowali za posta: mcszuwacz, Anders