151

Odp: Prośby o zmiany na forum

Nazwa działu: Expanded, a nie Extended. Plix

152

Odp: Prośby o zmiany na forum

Jak wchodzę na forum przeglądarka krzyczy że połączenie jest niebezpieczne. Coś się stało z certyfikatami?

Podziękowali za posta: gepir

153

Odp: Prośby o zmiany na forum

Myślałem , że tylko ja mam tak.

154

Odp: Prośby o zmiany na forum

Też tak mam hmm

155

Odp: Prośby o zmiany na forum

U mnie akurat działa normalnie smile

156

Odp: Prośby o zmiany na forum

Ja kiedys tak mialem.
Teraz juz normalnie smile

Ten, który ma zamiar pojechać kiedyś na OTP big_smile

157

Odp: Prośby o zmiany na forum

U mnie także wyświetla się, że połączenie jest niebezpieczne. hmm

158

Odp: Prośby o zmiany na forum

U mnie również. Tyle że na komputerze w przeglądarce Chrome. Na Explorerze działa. Na telefonie również wszystko OK.

Greninja & Dewott

Odp: Prośby o zmiany na forum

Skasujcie http:// i normalnie wejdzie. Nie ponoszę odpowiedzialności za dalszy obrót sprawy.

160

Odp: Prośby o zmiany na forum

To ewidentnie wina po stronie startssl. Wygląda na to, że będę musiał się rozejrzeć za nowym dostawcą certyfikatów. Certyfikat jest ważny do 26 maja, do tego czasu postaram się znaleźć coś lepszego.

Jakiś czas temu rozważałem, żeby przenieść stronę w całości na protokół https. Ale skoro są problemy z certyfikatem, to jeszcze się z tym wstrzymam.

161

Odp: Prośby o zmiany na forum

Mózna w opisie działu OTP 2017 napisać miejsce i datę - Wrocław, 27 maja 2016 smile 'Data i miejsce nieznane' mogą wprowadzać w błąd, a ani ja, ani Kakel niestety nie możemy tego zmoderować z naszego poziomu uprawnień sad

Z góry dziękuję

162

Odp: Prośby o zmiany na forum

Nie wiem, czy to właściwe miejsce na zadanie tego pytania, ale nie chce mi się zakładać dla niego tematu:P. Czy będzie dział dla tali w nowym standardzie BKT-on?

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

Podziękowali za posta: keeshii

163

Odp: Prośby o zmiany na forum

Musicie mi wybaczyć, ale ostatnimi czasy nie śledzę już karcianki tak jak kiedyś. Piszcie mi na PW (albo w tym dziale), gdy pojawi się potrzeba stworzenia nowego działu, albo gdy będziecie chcieli coś przenieść. Dzięki Dawid smile

Przy okazji stworzyłem temat OTP 2018, bo taki też się pewnie przyda.

Podziękowali za posta: Dawid111.2002, Panda, Matilol