1

Temat: Cracow Crew Cup

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/5a4664ecc9671/Kukui_by_Bonku2.png

Zbliża się koniec roku. Na chwilę obecną 2 Polaków ma zapewnione zaproszenie na Mistrzostwa Świata 2018 w Nashville: Damian Wincenciak oraz Adrian Kastelik. Dwie następne osoby są o krok od dołączenia do tego grona: Adrian Pałetko i Artur Rosiński. Za chwilę wkraczamy w 2018 rok. Pora na nowe pomysły, pomysły i trening ze zdwojonym zapałem!

Wychodzimy Wam naprzeciw z naszym nowym projektem!

Wielu z nas lubi grać w Pokemon TCG, ale nie wszyscy mają czas na cotygodniowe spotkania przy kartach. Granie laddera na PTCG Online nie zawsze satysfakcjonuje. Chcemy zaproponować Wam turnieje Pokemon TCG Online z nagrodami w postaci Boosterków Online.

http://cracowcrew.pl/cracow-crew-cup/

To nasz pierwszy tego typu projekt. Zachęcamy Was do przeczytania wszystkich informacji znajdujących się na naszej stronie oraz wzięcia udziału. Zgłaszajcie wszelkiego rodzaju błędy, niedociągnięcia i sugestie. Chcielibyśmy dążyć do doskonałości i poprawiać wszystko w następnych edycjach! Jeżeli turniej będzie cieszył się dużym powodzeniem to nie wykluczamy zwiększenia limitu miejsc (oraz puli nagród) w następnych edycjach.

Zapraszamy smile

2

Odp: Cracow Crew Cup

Wyniki turnieju znajdziecie pod linkiem: http://cracowcrew.pl/cracow-crew-cup-1/

Startujemy z zapisami na luty! big_smile
http://challonge.com/pl/tournaments/signup/M2WvyFH01k