Temat: Linia ewolucyjna

Siema.

Niedługo będę budował sobie nowy deck, ale brakuje mi miejsca na ostatnie necessary Itemy. Mogę z nich zrezygnować, ale ciężej będzie się grało.
Deck ma 4 Pokemony Stage 1, które generalnie będą całą grę siedziały na benchu (korzystam z ich ability). Lepiej dać w linii 1-1, czy 2-1 i rezygnuje z Itemów?

Pozdr. Dawid

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

2

Odp: Linia ewolucyjna

Dawid111.2002 napisał/a:

Deck ma 4 Pokemony Stage 1

Myślę, że w tym jest problem. Generalnie - o ile nie grasz jakimś Decidueye-GX/Vileplume, który wymaga innej budowy talii - jeśli brakuje Ci miejsca na staple, to znaczy, że ewidentnie przekombinowałeś z Pokami. Przy więcej niż trzech liniach Pokemonów Stage 1 talia będzie Ci się zacinała w 9 grach na 10. Zatem moja rada brzmi: wyrzuć którąś z linii ewolucyjnych - albo nawet dwie - a pozostałe zagraj grubiej (nawet 2-2) i nie rezygnuj z Itemów.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: mcszuwacz

3

Odp: Linia ewolucyjna

Zatem moja rada brzmi: wyrzuć którąś z linii ewolucyjnych

Wiesz co, pomogło. Wywaliłem jedną (jak się okazało zbędną) linię oraz wzmocniłem drugą. No i teraz jest miejsce na potrzebne Trainery. Dzięki Karas:)
I nie to nie jest deck na Dicepluma, czy coś w tym stylu. Będzie na nowy format.

Pozdr. Dawid

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink