Temat: Nowe Pdorobione Karty

Każdy z bardziej doświadczonych graczy na forum pamięta podróbki z Base Setu, prawda? Można było je dostać w mniejszych sklepach, czy targowiskach. Zapewne niektórzy jeszcze nie pozbyli się wszystkich ze swoich kolekcji, ale przejdźmy do rzeczy.
Po wielu latach nieobecności ponownie powróciły podrobione karty. Teraz również sprzedawane w małych sklepach w formie booster packów. W środku są same pokemony EX.
Jednak powiem tyle, nie postarali się, serio. Kraty zrobione są z chropowatego materiału i dziwnie się świecą. W większości obrazki są krzywo z drukowane oraz mają zły znak setu np.Jirachi EX PLB ma znak Steam Siege. Najśmieszniejszy jest jednak tył karty. Zamiast zwykłego znaku jak w w fejkach z Base setu jest obrazek z gry Pokemon Mystery Dungeon, a pod nim napis Pokemon GO.

Taka przestroga z mojej strony dla nowych graczy.

Pozdr. Dawid

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

2

Odp: Nowe Pdorobione Karty

Kupiłeś w nadziei, że będą dobrze zrobione i da się nimi pograć?  big_smile
Co do kart to nic dziwnego, fala GO przyciągnęła dużo pokemonowych bootlegów (naklejki, figurki, klocki, maskoki itd.). Kiedyś gdzieś widziałem bootlegowe karty z XY (Chyba nawet ktoś na forum kupił), były nawet dobrze zrobione tyle, że liczba HP zamiast 170 wynosiła 2-3 zera więcej.

Greninja & Dewott

3

Odp: Nowe Pdorobione Karty

Aż tak głupi nie jestem. Kupił to brat mojego kolegi i widziałem w sklepach.

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

4

Odp: Nowe Pdorobione Karty

Dawid111.2002 napisał/a:

Aż tak głupi nie jestem. Kupił to brat mojego kolegi i widziałem w sklepach.

Nie ma co się unosić. Podróbki kart Pokemon wkroczyły na Polski rynek masowo wraz z wejściem Pokemon GO.

Tutaj jest ciekawe video: https://www.youtube.com/watch?v=ep-COha0Vsc na którym widać, że pomijając oczywiste oczywistości (EX, GX, reverse-holo) to zwykłe karty wyglądają już ciekawie. Box sam w sobie też wygląda całkiem całkiem. Chińczycy zaczęli się starać smile

Jeszcze parę dodatków i będzie potrzeba naprawdę wprawnego oka do weryfikacji.

Panda's Strona

Podziękowali za posta: Bonku