1

Temat: Przesylka z trolla.

Czesc.
Ile tak na oko kosztuje przesylka z samymi singlami z trollandtoad.com ?
Pozdro

Ten, który ma zamiar pojechać kiedyś na OTP big_smile

2

Odp: Przesylka z trolla.

Około 5-6 dolarów.

3

Odp: Przesylka z trolla.

Adrian, biorac pod uwage wszystko (ze do Polski, clo itp) tak malo? big_smile

Ten, który ma zamiar pojechać kiedyś na OTP big_smile

4

Odp: Przesylka z trolla.

Te 5-6 dolarów to jest raczej czysta przesyłka. Bez cła, VATu i innych tego typu naliczeń.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

5

Odp: Przesylka z trolla.

Cło jest naliczane dopiero od pewnej kwoty (z tego co pamiętam okolice 40-50$). Natomiast to 5-6$ to nie jest jakaś niska kwota, za małe zamówienia z ebaya zdarzało mi się płacić za przesyłkę połowę tego i karty dochodziły bez problemu w dwa tygodnie.

6

Odp: Przesylka z trolla.

kixos napisał/a:

Adrian, biorac pod uwage wszystko (ze do Polski, clo itp) tak malo? big_smile


To nie jest mało. Ccgcastle do sześciu singli bierze 3.95$, a dochodzi w 2-3 tygodnie, strikezoneonline to 4 dolary do 6 singli. Plus trolla jest taki że za tę cenę możesz zamówić do 99 kart.

Jako rzecze Kakel, cło jest zwyczajowo naliczane od paczki której równowartość przekracza 45 euro, w co nie są wliczane koszty przesyłki. Ponadto, troll bardzo rzadko zaniża wartość paczki... chociaż ostatnio jakoś tak robi to bezwiednie - kiedyś trzymał się twardo rachunku, teraz czasem pisze dużo mniej niż w rzeczywistości.

7

Odp: Przesylka z trolla.

Czyli najbardziej sie oplaca zamowic z trolla (wiecej singli potrzebuje) i pilnowac zeby nie przekroczyc 40$.
Dzieki wielkie panowie

Ten, który ma zamiar pojechać kiedyś na OTP big_smile