1

Temat: Listy do Redakcji

Droga Redakcjo,

Piszę do Was ponieważ mam wielki problem. Dzisiaj podczas długiej przerwy Zdzisio nie chciał mi
oddać mojego Warp Pointa First Edition, za którego miałem dostać od Xiang Linga (nasz kolega z Chin) koreańską wersję Pelechu FA, za którą z kolei ja sam miałem dostać od Obamweye'go (a to nasz taki afroafrykański kolega) niemieckiego Switcha, o ile Obamweye'mu udało by się zdobyć go przedtem za jakiegoś "kaczera riwers" od tej fajnej Andżeliki z II C.

Wszystko tak pięknie się zapowiadało, no ale ten głupi Żdzich nie chciał mi go oddać i się w sali od ZPT schował. Znalazłem go w końcu i mu ...... (mama zabrania mi używania brzydkich słów), ale za karę Pani od Przysposobienia do Życia w Rodzinie zadała mi do domu napisanie aż 4000 postów na tym forum  sad

I co ja mam teraz zrobić ???

Pomóżcie mi, proszę Was, już nigdy temu /...... / Żdzichowi niczego nie pożyczę, to i bić go nie będę mieć za co, przyrzekam.

Zenobiusz z II B, gdzieś w południowej Polsce

McLer,
simply The Best
in every contest

2

Odp: Listy do Redakcji

Drogi Zenku wysyłamy w kopercie Escape Rope'a. Mam nadzieję, że wystarczy byś odpuścił koledze.

Pozdrawia czujna redakcja.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

3

Odp: Listy do Redakcji

W Krakowie odbył się wczoraj tradycyjny doroczny Turniej Ukrytej Sceny Karcianej (TUSK). Mogli brać w nich udział tylko zawodnicy o których zupełnie nikt nie słyszał. Miła tradycja.

Zagrali osiem rund swissa. Wygrał Mietek 7-1 przed Waldkiem 7-1 i Maćkiem 6-2. Startowało 117 uczestników.

Moje dwa pytania:

1. Jak to jest możliwe że Waldek zrobił 7-0, przegrał ostatnią rundę i jest za Mietkiem mimo że z nim wygrał? TO JEST ABSOLUTNIE NIESPRAWIEDLIWE

2. Dlaczego oni zagrali osiem rund skoro DWA DO SIÓDMEJ TO STO DWAJŚCIA OSIEM? JA SIĘ PYTAM DLACZEGO PRZY 117 ZAWODNIKACH NIE ROZEGRANO 7 RUND TAK JAK W OFICJALNYCH SANKCJONOWANYCH TURNIEJACH?

Ręce mi się trzęsą jak o tym pomyślę. Proszę o sprawę dla reportera w tej sprawie, panie reporterze.


Adrian.

4

Odp: Listy do Redakcji

Turnieje "ukrytej" się odbywały ale na 4-5 osób wśród seniorów głównie wink. Jak to już pisałem stwierdzali, że za wysoki poziom normalnie i nie chcą z nami grać.


Ale 117 byłoby cudnie ^^

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

5

Odp: Listy do Redakcji

Mietek znał sędziego i dlatego zrobili dodatkową rundę, żeby mógł nadrobić, a Waldek przegrał z BYEm tongue