1

Temat: OTP 2017 - głosowanie

Dwa miasta: Łódź i Wrocław zgłosiły swoje propozycje, czas zatem wybrać miasto-organizatora OTP. Wzorem poprzednich lat prawo głosu ma każdy uczestnik OTP 2016 a także osoby "zielone" na dzień 26.03. w rankingu ELO (tzn. te, które w tym sezonie rozegrały co najmniej 20% gier lidera aktywności, w tym wypadku są to 23 mecze). Głosy pozostałych osób nie będą brane pod uwagę. Głos można oddać wpisując w tym temacie nazwę miasta w którym chcielibyście zagrać OTP. Wszystkie inne posty będą kasowane. Proszę, aby osoby, które na forum mają nick inny niż w ELO obok wybranego miasta podały ksywę, pod którą są wpisane do rankingu. Głosy oddane po 2 kwietnia o 23:59 są nieważne.

Wszelkie pytania możecie zadawać w temacie ogólnym OTP, tam też znajdziecie propozycje organizatorów.

Podziękowali za posta: Panda, szymon.przybyl, Piterr

2

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław!

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

3

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Lódź smile

Ten, który ma zamiar pojechać kiedyś na OTP big_smile

4

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

5

Odp: OTP 2017 - głosowanie

ŁÓDŹ

6 (edytowany przez gepir 2017-03-27 12:22:13)

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław

7

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Łódź

8 (edytowany przez Tzage 2017-03-27 12:29:10)

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Łódź. Edytowany.

9

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Łódź

10

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Niestety termin łodzi pokrywa sie z birmingham
Wrocław

11

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Łódź- Filip

,,O wartości człowieka świadczy lista jego przyjaciół, o popularności lista jego wrogów''

12

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Pragnę tylko przypomnieć

+ pokaż spoiler

jeśli nie graliście na zeszłorocznym OTP albo nie zagraliście w tym sezonie (a sezon zaczął się po ostatnim OTP) minimum 23 gier notowanych do rankingu (http://ptcg.eu/elo/) to głos będzie po prostu nieważny. Zero, null, tak jakby go nie było.

DLACZEGO? Ano dlatego, że tę procedurę przechodzimy już po raz minimum dziewiąty i kilka razy zdarzyło się tak, że głosy ludzi których nikt nie zna, nikt nie widział nigdy na oczy ani nigdy nic nie grali przeważyły przeciw tym, którzy grali i byli aktywni, a później tych głosujących 'randomów' na OTP koniec końców nie było, ale i tych, którzy mogliby przyjechać gdyby ich nie przegłosowano.

Nie mówię, że wszyscy tacy są i są pewnie ludzi którzy są nowi ale chętnie przyjdą, ale jakiś system trzeba było przyjąć, a dziwnym trafem po jego zastosowaniu odsetek ludzi którzy mogliby przyjechać na OTP ale lokalizacja im nie spasowała, spadł.

Mój głos oddaję na WROCŁAW

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: Panda, Bonku

13

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław

"Clear voice, good jokes."

14

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław!

15

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Zmiana terminu dla Łodzi z 3 na 10 czerwca.

Uprawnionych do głosowania uprasza się o ponowne upewnienie i ewentualną rewizję poprzez edycję głosu.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: szymon.przybyl

16

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Łódź

17

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław

18

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław

19

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław big_smile

Greninja & Dewott

20

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław smile

21

Odp: OTP 2017 - głosowanie

UĆ - MAtthew

22

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław

23

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Łódź

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

24

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

25

Odp: OTP 2017 - głosowanie

Wrocław

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink