Temat: Fossil

Siema.

Pokemon Fossil są dość ciężkie do wystawiena na stół. Można używać kart typu Jaw Fossil FFI, ale tak jest mała szansa, że akurat trafi nam się Pokemon, którego chcemy. Lepszą kartą w tym przypadku jest Fossil Researcher FFI, ale tylko do Amaura FFI i Tyrunt FFI. To moje pytanie brzmi: Czy jest jakaś karta, która umożliwia wyłożenie na stół Pokemonów Fossil lub czy można je zwyczajnie położyć na ławkę?

Za odpowiedzi serdecznie dziękuję.

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

2

Odp: Fossil

Omastar FCO

3

Odp: Fossil

No niby tak, ale do tego Omastera potrzebuje Omnyate, którego musze mieć na ławce więc moje pytanie wraca.

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

4

Odp: Fossil

Dawid111.2002 napisał/a:

No niby tak, ale do tego Omastera potrzebuje Omnyate, którego musze mieć na ławce więc moje pytanie wraca.

Archie's Ace in the Hole PCL

5

Odp: Fossil

Dobra to połączenie mi pasuje. Dzięki za pomoc

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

6

Odp: Fossil

W Expanded jeszcze jest Twist Mountain DEX i podstawki, które chowają się na spód talii żeby Fossile częściej wchodziły (Archen PLB, Tirtouga PLB, Lileep PLB).

7

Odp: Fossil

To takie połączenie jeszcze batdziej mi pasuje. Dzięki wielkie

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink