1 (edytowany przez Matilol 2016-10-24 11:00:44)

Temat: Vanniluxe/Marowak

Ciekawi mnie wasza odpowiedź na tę interakcję. Zawodnik ma na aktywie Vanilluxe BKT, który w poprzedniej turze użył swojego piewszego ataku, na ławce dowolny Cubone, a w ręce Marowak FCO oraz dowolny supporter/stadion. Gracz ewoluuje swojego Cubone w Marowaka i teraz pytanie do Was - czy może zagrać swojego supportera/stadion? Zwróćcie uwagę na to że w ability zdanie odnośnie efektów zadanych przez przeciwnika kończy się i dopiero wtedy jest mowa o "any existing effects". Czekam na opinie smile

"Clear voice, good jokes."

2

Odp: Vanniluxe/Marowak

Działa jak Pokemon Ranger STS czyli raczej może

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

3

Odp: Vanniluxe/Marowak

No właśnie nie do końca - ranger otwarcie mówi że ściąga efekty z obu zawodników - Marowak teoretycznie odnosi się tylko do tych od przeciwnika. Interesuje mnie moment ewolucji po prostu smile.

"Clear voice, good jokes."

4

Odp: Vanniluxe/Marowak

Nie no, Ability działa tylko na efekty ataków przeciwnika. Więc w domyśle w wyniku ewolucji w Marowaka zdejmujemy tylko je. Jeśli się wkopaliśmy własnym Vanilluxem to Marowak nam nie pomoże.

Podziękowali za posta: Matilol

5

Odp: Vanniluxe/Marowak

Nie doczytałem, że swojego

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.