Temat: Pierwsz turniej

Siema.

Niedługo chciałbym pójść na któryś z mniejszych turniejów(np. w Katowicach 8 październik), ale nie wiem jak to wszystko wygląda i działa. Czy są tam jakieś zasady dotyczące budowy deck'u, limity czasowe, nagrody itp. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co z tym chodzi? Albo podać zakładkę forum lub stronę internetową gdzie znajdę takie informacje? I dzięki wielkie jak ktoś da odpowiedź.

A przy okazji spójrzcie proszę na mojego wnat/have "wymianka";)

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

2

Odp: Pierwsz turniej

Myślę, że najlepiej byłoby się spotkać na miejscu. Musimy tylko ustalić jakiś termin spotkania, bo na 8 października niewielu ludziom pasuje i trzeba będzie to przesunać.

Zasady jak zasady, 60 kart w talii, jak wszędzie. Jesteś początkujacym i chciałbyś nauczyć się grać, czy grasz już coś tylko nie wiesz, jak wyglądają turnieje?

3

Odp: Pierwsz turniej

Grać umiem tylko nie wiem jak wyglądają turnieje i jacy ludzie tam będą.

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

4

Odp: Pierwsz turniej

Turnieje - co rundę są pairingi (przydzielanie każdemu rywala), jedna runda trwa jakieś 50 minut, zwykle 4-6 rund swissa plus przy większych turniejach jak OTP (Ogólnopolski Turniej Pokemon), drabinka TOP8.

Ludzie - jeżeli pytasz o wiek, to w większości od 18 do 28 lat.