1 (edytowany przez Panda 2016-10-02 17:35:16)

Temat: Turniej Dragonus 29.10.2016

Cześć,

Odkąd pamiętam to w Belinie pod koniec listopada był organizowany Arena Cup. Biorąc pod uwagę nową strukturę turniejów wymyśloną przez TPCI możliwe, że już nie będzie nam dane wziąć udziału w Arena Cupach. Z drugiej strony nadchodzi sezon Regionalsów big_smile

Chciałbym Wam zaproponować turniej, na którym moglibyśmy poćwiczyć obecny format przed nadchodzącymi eventami.

Ale do rzeczy:

Data: 29.10.2016
Zapisy: 10:40-10:55 (Z POP ID, jeżeli ktoś nie ma to proszę podejść wcześniej do kasy i poprosić o wyrobienie). Wtedy też należy oddać czytelnie napisaną decklistę, która powinna zawierać imię, nazwisko, POP id, team z Pokemon Go, któremu kibicujecie oraz spis kart w talii. Nie wykluczamy zrobienie 1 czy dwóch losowych deck checków. Decklisty przydadzą się, jeżeli mamy sankcjonować taki duży turniej smile
Start: 11:00 (Godzina nie podlega negocjacji, startujemy punktualnie i nie czekamy na spóźnialskich. Walczymy z budowaniem talii na 5 min przed imprezą - sklep jest czynny od 10.00 i możecie przyjechać i wymieniać się nawet 30-40 min przed turniejem smile )
Format: Swiss, Standard, Primal Clash - on, best of 3, 50 min na rundę z remisami (jeżeli będzie nas więcej niż 8 osób to zasankcjonujemy turniej). Gramy bez topek.
Miejsce: Sklep Dragonus, Dragonus w Krakowie ul. Lubomirskiego 49 (niedaleko Ronda Mogilskiego).
Wpisowe: 10 zł w całości przeznaczone na nagrody.
Nagrody: Draft z boosterów z dodatku Steam Siege (z całego wpisowego) + 12 gwarantowanych boosterów z dodatku Fates Collide (ta liczba może tylko wzrosnąć jeżeli będzie dobra frekwencja) smile
Limit osób: dla komfortowego grania przyjmijmy 24-26 osób, ale jeżeli będzie nas więcej to jakoś się zmieścimy smile

Zapraszam ludzi z Krakowa i nie tylko smile

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/319341901790923/

Dzięki uprzejmości Nataku pula nagród zwiększa się o 3 koszulki w tematyce Pokemon GO (widoczne na zdjęciach). Wszystkie koszulki są rozmiaru L i przedstawiają kolejno loga teamów Instinct, Mystic oraz Valor. Wszystkie osoby, które będą zainteresowane wygraniem koszulki będą proszone, aby odnaleźć mnie podczas zapisów (albo zaraz po nich), podać swoje imię i nazwisko (bądź ksywkę) i team, do którego deklarują przynależność. Najwyżej klasyfikowana osoba z danego teamu (na koniec turnieju) dostanie w prezencie odpowiednią koszulkę.
Informuję też, że jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie będę mógł pojawić się na turnieju to wszystko będzie przebiegać normalnie a ja postaram się oddelegować odpowiednie osoby na swoje zastępstwo smile
Pozdro,
/Panda

Po głębszym namyśle uważam, że powinniśmy wprowadzić decklisty.
Na czytelnej deckliście powinny być:
Imię i Nazwisko
Team z pokemon GO ((do losowania koszulek)
Numer Pokemon Organized Play
oraz spis kart w talii.

Zaoszczędzi to problemu z szukaniem mnie, notowaniem dodatkowych rzeczy itp.
Jeżeli ktoś nie posiada numerku POP to powinien odpowiednio wcześniej zgłosić się do sprzedawcy z prośbą o wyrobienie takowego.

2

Odp: Turniej Dragonus 29.10.2016

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości oraz, żeby nie było niedomówień: Limit osób wynosi 26 i nie planujemy nawet się do niego zbliżyć, ale jeżeli by do tego doszło to w takiej sytuacji przy zapisach pod uwagę najpierw są brane osoby zapisane w wydarzeniu na facebooku, potem Ci, którzy zadeklarują się w tym wątku. Piszę to tylko po to, żeby mieć potem jakąś podkładkę, bo moim zdaniem raczej się nie zbliżymy do tej liczby smile

Jeżeli ktoś mi się na fb zadeklaruje, że przyjedzie i go nie będzie to naślę Wexa. Uwaga, nie był szczepiony.

3

Odp: Turniej Dragonus 29.10.2016

Czy jesli bede o 10.09 na stacji Krakow Glowny to ktos wyjdzie? Wg mapki to nie jest daleko ale straszycie tymi spoznieniami wiec wolalbym byc pewien ze zdaze:p

P.s: Konczymy na pewno o 16?

4

Odp: Turniej Dragonus 29.10.2016

Dragonus jest 5 min od dworca, na pewno dasz radę Robercie. Sklep czynny jest planowo do godziny 15:00 i tylko dzięki dobrej woli osoby pełniącej dyżur możemy zostać trochę dłużej. Musimy to respektować i skończyć przed godziną 16:00.

I z nowości:

Dzięki uprzejmości Nataku pula nagród zwiększa się o 3 koszulki w tematyce Pokemon GO (widoczne na zdjęciach). Wszystkie koszulki są rozmiaru L i przedstawiają kolejno loga teamów Instinct, Mystic oraz Valor. Wszystkie osoby, które będą zainteresowane wygraniem koszulki będą proszone, aby odnaleźć mnie podczas zapisów (albo zaraz po nich), podać swoje imię i nazwisko (bądź ksywkę) i team, do którego deklarują przynależność. Najwyżej klasyfikowana osoba z danego teamu (na koniec turnieju) dostanie w prezencie odpowiednią koszulkę.
Informuję też, że jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie będę mógł pojawić się na turnieju to wszystko będzie przebiegać normalnie a ja postaram się oddelegować odpowiednie osoby na swoje zastępstwo smile
Pozdro,
/Panda

Źródło

Panda's Strona

Podziękowali za posta: Robert

5

Odp: Turniej Dragonus 29.10.2016

Po głębszym namyśle uważam, że powinniśmy wprowadzić decklisty.
Na czytelnej deckliście powinny być:
Imię i Nazwisko
Team z pokemon GO ((do losowania koszulek)
Numer Pokemon Organized Play
oraz spis kart w talii.

Zaoszczędzi to problemu z szukaniem mnie, notowaniem dodatkowych rzeczy itp. No i skoro sankcjonujemy te 20 kilka osób to wypadałoby mieć coś takiego - bądźmy pro smile
Jeżeli ktoś nie posiada numerku POP to powinien odpowiednio wcześniej zgłosić się do sprzedawcy z prośbą o wyrobienie takowego.