Temat: Volcanion EX

Czy ability Volcanion EX STS nakłada efekt na aktywnego Pokemona mojego przeciwnika, czy na moje ogniste Basic Pokemony w grze? Inaczej: Czy jeżeli użyję najpierw ability Volcanion EX STS, a potem użyję Lysandre, to będę zadawał większe obrażenia, czy nie?

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

2

Odp: Volcanion EX

Moim zdaniem efekt jest na graczu, więc nic nie jest w stanie go zdjąć (ani Lysandre, ani Ninja Boy na Volcaniona, ani nic innego).

Podziękowali za posta: mcszuwacz

3

Odp: Volcanion EX

Urm. Ability Volcaniona EX wzmacnia o 30 obrażenia zadawane przez WSZYSTKIE Pokemony ogniste gracza Volcanionów. Wzrost obrażeń kończy się razem z turą gracza Volcanionów. Więc nie do końca rozumiem pytanie.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

4

Odp: Volcanion EX

Popieram przedmówców. Sprawa jest oczywista - efekt jest na graczu i nic go nie ściąga. Nowo wyłożone ogniste Pokemony również dostają bonus.

5

Odp: Volcanion EX

Ja się trochę dorzucam jeśli już mowa o Volcanion EX STS. Czy Parallel City BKT obniża obrażenia o 20 czy w tym przypadku 40?

"Clear voice, good jokes."

6

Odp: Volcanion EX

O 20. Mimo, że typów jest kilka, to pokemon o którym mowa na stadionie tylko jeden.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Matilol