Temat: Ogłoszenia! - Komentarze proszę pisać w pytaniach do Organizatora

Lista wstępna się zamyka. Podam dane do przedpłat jak się lista zamknie. Potem będzie lista rezerwowa i w pierwszej kolejności czekam na przelewy pierwszej 43. Każdy z tej metody ma zagwarantowany gratis za wcześniejsze wpisanie wink

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

2

Odp: Ogłoszenia! - Komentarze proszę pisać w pytaniach do Organizatora

Lista główna zamknięta! Jeśli jest ktoś kto chciałby przyjechać to będzie lista rezerwowa ale nie obiecuję, że będzie miejsce. W pierwszej kolejności biorę ludzi z przedpłatą, potem resztę z listy głównej i jeśli będą miejsca to z rezerwowej. Wiadomo, że czasem komuś może coś pokrzyżować plany więc proszę też takie osoby o wcześniejszą informację, że nie przyjadą, abym mógł poinformować osoby następne w kolejności. Co do ilości miejsc zwiększyłem ją o 1, gdyż gra z byem nie zajmuje stolika. Bliżej terminu turnieju podam jeszcze informację czy będę grał - cały czas się zastanawiam - czy skupić się w pełni na organizacji i kontroli turnieju. Chciałbym żeby to OTP było zapamiętane jak najlepiej! Pozdrawiam! KicKic

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

3

Odp: Ogłoszenia! - Komentarze proszę pisać w pytaniach do Organizatora

1. Osoby aktywnie grające a z poza listy głównej i rezerwowej PROSZĘ o informacje czy pojawiłyby się na OTP.

2. Osoby na listach które nie grają aktywnie albo są świeżo w karciance proszę o informację że będą na pewno i mają karty zgodne z obecnym formatem. Nie żadne karty DP/HGSS/BW.

Lista legalnych kart:
Kalos Starter Set
XY
Flashfire
Furious Fists
Phantom Forces
Primal Clash
Roaring Skies
Ancient Origins
BREAKthrough
BREAKpoint
Generations
Fates Collide
Double Crisis
XY Trainer Kit
XY Trainer Kit - Bisharp & Wigglytuff
XY Trainer Kit - Latias & Latios
XY Trainer Kit - Pikachu Libre & Suicune
Black Star Promos (od nr. XY01 w górę)
McDonald's Collection 2014

Zerratowane karty, którymi wolno grać.

3. Jeśli informację nie dotrą do mnie do 22 maja do 23.59 od osób z punktu 2-giego, będzie się wiązać ze zwolnieniem miejsca na OTP.

4. Wiem że pisałem o nieobowiązkowej przedpłacie ale osoby z takową bez względu na to czy grają od dawna czy są nowi Gwarantuje im miejsce. Wiem, że to oczywiste ale chcę by wszystko było jasne.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

4

Odp: Ogłoszenia! - Komentarze proszę pisać w pytaniach do Organizatora

PRROSZE O POTWIERDZENIE OSÓB NA CZARNO Z LISTY O TYM CZY BĘDĄ! A OSOBY KTÓRYCH NIE MA NA LIŚCIE A CHCIAŁYBY GRAĆ PROSZĘ O WIADOMOŚĆ!

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

5

Odp: Ogłoszenia! - Komentarze proszę pisać w pytaniach do Organizatora

Będę miał boostery z fates collide po 14 zł za sztukę. Jak ktoś będzie zainteresowany to ba OTP jak będę wolny można się zgłosić.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

6

Odp: Ogłoszenia! - Komentarze proszę pisać w pytaniach do Organizatora

Informuję, że osoby z listy zaznaczone na kolor czarny jeśli nie potwierdzą swojej obecności lub jej braku i nie poinformują mnie o tym i nie przybędą na OTP to w przyszłym roku jeśli bym organizował kolejne OTP to ich kandydatura będzie brana na końcu.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

7

Odp: Ogłoszenia! - Komentarze proszę pisać w pytaniach do Organizatora

Przypominam że będzie nagroda dla Najciekawszego decku OTP.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

8

Odp: Ogłoszenia! - Komentarze proszę pisać w pytaniach do Organizatora

Osoby które są na liście i będą na OTP będą miały po 10 zł na barze po pierwszej rundzie. Lista jest alfabetyczna po tym jak jesteście w zapisach. W razie pytań jestem do dyspozycji.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator