Temat: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

Hej!

Jestem Kelevandos i prywatnie zajmuję się recenzowaniem gier. Niedawno udało mi się spełnić marzenie o zdobyciu formatowej talii PTCG i pograniu z kimś innym niż mój brat, ale teraz pojawił się problem. Mieszkam w Poznaniu, a tutejsza scena PTCG leży. Stąd moja propozycja.

Zróbmy Poznańską Ligę Pokemon! Na początek proponuję wyposażyć się w Theme Decki, spotkać parę razy, odświeżyć zasady i lepiej się poznać. Potem pomyślimy o kontakcie z Pokemon.com, międzynarodowych identyfikatorach i turniejach z nagrodami.

Ze swojej strony mogę zapewnić pomoc w zdobyciu decku, tłumaczenie zasad oraz techniczną organizację turniejów.

Jeżeli macie znajomych z okolic Poznania, dajcie im znać i przyślijcie tutaj, na Kelevandosa lub skontaktujcie ich ze mną mailowo na kelevandos@gmail.com :-)

2 (edytowany przez Amphi 2013-04-29 19:45:55)

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

Wrzuciłem link do tematu na PV, jest tam wielu ludzi, którzy szukają pomocy itp., a skoro jesteś chętny, to moge ci troche pomóc, tu masz link do tematu, który tam założyłem: Karcianka w Poznaniu

Mam nadzieję, ze trochę pomoge Poznaniowi big_smile

~Amphi

I TYLE XD

3

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

No myślę, że bardzo pomogłeś, tego forum nie znałem! Dzięki :-)

4 (edytowany przez kelevandos 2013-05-04 08:19:57)

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

Mamy już 3 osoby! The more the merrier, dajcie znać znajomym z Poznania :-) Przy okazji, mamy na miejscu dwie talie, możemy więc pokazać jak wygląda karcianka, zanim zainteresowany zdecyduje się na kupienie własnego decku!

5

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

No to jakiś start już macie smile Grajcie, wkrecajcie znajomych i jak dobrze pójdzie to za niedługo będziecie mieć tyle ludzi żeby grać normalne turnieje ^^

6

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

Pracujcie nad sceną a może w wakacje wpadnie do Was ktoś spoza Poznania.
Nie byłby to głupi pomysł myślę... Taki turniej dla rozruchu tongue Pewnie bym wpadł.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

7

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

My wrocławiaki do poznania mamy jakieś 2h jazdy i chętnie byśmy tam podjeżdżali w miarę możliwości smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

Tak się składa, że obecnie studiuję w Poznaniu, aczkolwiek nie posiadam na tę chwilę grywalnych kart poza PTCGO tongue Tym niemniej jeśli coś tam rozkręcacie, to mógłbym np. od przyszłego roku / na koniec tego się wbić. Przydałaby się jakaś informacja nt miejsca spotkań, o ile takowe się odbywają.

9

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

Chyba jestem za późno, mam rację?

10

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/566ef49f8414d/shovel.jpg

Panda's Strona

Podziękowali za posta: 14717, velfa, mcszuwacz

11

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

Hej, jax0, zapraszam na grupę na fb Pokemon TCG Polska, wydaje mi się, że był tam kiedyś ktoś z Poznania, warto spytać. A odkopanie tego tematu też raczej nikomu nie zaszkodziło, a może ktoś się znajdzie wink

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

12

Odp: Turnieje Poznań, Poznańska Liga Pokemon

Dzięki, sprawdzę (sory, że późno)