Temat: problem z strikezoneonline

Chciałem zapytać czy ktoś miał problem z przesyłką  z tej strony. Ja nigdy wcześniej nie miałem, aż do teraz. Zamówiłem trzy miesiące temu Shaymina i do tej pory nie doszedł. Mamy maila z 9.08, że zamówienie zostało wysłane. Napisałem już do nich dwa razy czy mogą sprawdzić jakiś tracking czy coś, ale nic nie odpisali.
Ktoś miał jakiś podobny problem?

2

Odp: problem z strikezoneonline

Jedyne co mogą zrobić, to napisać do ichnego punktu przesyłek niedoręczalnych (odpowiednik naszych Koluszek) - jeśli przesyłka utknęła gdzieś na terytorium Teksasu, to raczej tam. Niestety najtańsze przesyłki trackingu nie mają.

Tak czy inaczej polecałbym męczyć ich aż odpiszą cokolwiek. Wysyłaj maila codziennie lub co dwa dni - raz na półtorej miesiąca to trochę za rzadko, żeby poczuli, że warto się tym zainteresować.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

3

Odp: problem z strikezoneonline

Też zamawiałem tam Shayminy niedawno, przesyłka dotarła po dwóch tygodniach. Z kontaktem nie było problemu.

4

Odp: problem z strikezoneonline

Widzisz, opłacało się o sobie przypominać smile

Strajkzon zapunktował jak dla mnie.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

5

Odp: problem z strikezoneonline

To świetnie. Warto walczyć o swoje smile

Jeśli mowa o zagranicy to mogę polecić tego sprzedawcę:
http://www.ebay.pl/sch/the_charizard_au … 7675.l2562

Dużo fajnych kart w niezłej cenie. Trochę niestety ją podnosi przesyłka, bo każdy przedmiot to dolar dodatkowy. Da się to jednak przełknąć przy dobrze zaplanowanych zakupach.

Karty mi przyszły błyskawicznie w dwóch paczkach. Dodatkowo sprzedawca zaniża cenę paczki, więc nie ma problemu z cłem. Polecam jako alternatywę dla ccgcastle lub chaoscards.