1

Temat: Tajemniczy Tynamo

Ostatnio dowiedziałem się, że linia ewolucyjna Eelektrossa w grach ma kilka bardzo ciekawych własności. Na przykład Tynamo jest w stanie się nauczyć jedynie czterech ataków. Stąd zagadka: czy jesteście, bez sprawdzania na różnych stronach dotyczących gier na DS'a, w stanie zgadnąć jakie cztery ataki zna Tynamo?

Proszę, żeby osoby, które grały w Black, White, Black 2 lub White 2 się powstrzymały od zgadywania wink .

2 (edytowany przez Pelek 2013-04-02 12:49:52)

Odp: Tajemniczy Tynamo

Grałem ostatnio tylko w White 2 po japonsku i nie pamiętam jak sie nazywaly dokładnie ale dam z pamięci wink. Tackle, thunder wave, Spark, charge beam i chyba wszystkie od pierwszego poziomu wink. Dokładnie takie ataki ma tynamo na kartach.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

3

Odp: Tajemniczy Tynamo

Tackle/Headbutt/coś tego typu, Thunder Wave, Spark/jakiś inny słaby elektryczny atak. Czwartego nie mam pojęcia. Splash?

~Prawdziwy Shun

4

Odp: Tajemniczy Tynamo

Pelek ma rację, Tynamo w grze poznaje dokładnie te cztery ataki, które są na czterech kartach Tynamo do tej pory wydrukowanych, czyli Tackle (Tynamo NV-2 39), Thunder Wave (Tynamo NV 38), Charge Beam (Tynamo DEX 44) i Spark (Tynamo DEX-2 45).