1 (edytowany przez adriank1 2015-11-23 10:49:59)

Temat: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Siemanko,

Jak już mówiłem, w Belinie raczej wolałbym nocować w budynku niż na mieście, chociaż jak nie będzie wyboru to od 24 (jakoś o tej porze ostatnio kończył się Yabolowy finał) do 6 rano jakoś się przezimuje.

Tak czy inaczej, do przyszłej soboty (10.10, łatwo zapamiętać) będę zbierał chętnych do nocowania w jednym pokoju - w kupie siła, może nas nie okradną a jak będzie nas wystarczająco dużo to dostaniemy wspólny pokój jak za starych dobrych czasów (tj. jak w Arnhem dwa lata temu).

Warunki:

a) zgłoszenie się do 10 października do mnie (PW/telefon/gg/e-mail)
b) czekanie na moją akceptację i przyjęcie zgłoszenia
c) ustalenie warunków przedpłaty w wysokości 10 złotych

Przedpłata ulegnie zwrotowi tylko w przypadku w którym z jakichś względów nie pojedziemy albo w bardzo wyjątkowych przypadkach.

Z reguły chciałbym przenocować jak najtaniej, ale nie w jakiejś ruderze i nie 20 kilometrów od dworca jako, że trzeba będzie wyjeżdżać wcześnie (powrotny do Katowic o 6:55) a trzeba będzie wyjechać z zapasem czasu, pamiętając o przygodach które spotkały nas rok temu.

Gdyby ktoś chciał się dopisać po zamknięciu zapisów i byłaby taka możliwość, nie widzę problemu.


PS: Konsko wspominał o jakimś portalu na którym ludzie wynajmują swoje prywatne kwatery - wrzuć to tu, zobaczymy co to jest smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Jako że mam ostatnio doświadczenie w szukaniu lokum za granicą: https://pl.airbnb.com/

3

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Znajomy Fin polecał w Berlinie z tańszych hosteli taki o nazwie "Generator". Są takie dwa, jeden w centrum, drugi we wschodniej części Berlina.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4 (edytowany przez adriank1 2015-10-11 23:37:08)

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Zarezerwowałem dwa czteroosobowe pokoje w hostelu Happy go Lucky - niecałe dwa kilometry od dworca autobusowego z którego mamy powrót.

Happy Go Lucky Hostel

cena za całość wyszła nieco ponad 109 euro, po 54,6 euro na pokój.

Na liście mam osiem osób:

1. Adriank1
2. Lesiu
3. Szymon Przybył
4. Piterr
5. Inumaru
6. Michał Keller
7. Bulbinek
8. Sebek5000

Na razie mogę odwołać rezerwację bezpłatnie, ale zostanę obciążony jeśli tego nie zrobię na kilka dni przed przyjazdem - dlatego opłatę za pobyt wolę zebrać sobie wcześniej.

Dlatego to - do 23 listopada od każdego chętnego chciałbym mieć po 55 złotych na koncie albo osobiście - ewentualną różnicę rozliczymy na miejscu.

Na chwilę obecną koszt pokoju wynosi na nasze 57 złotych dla 8 osób. Doskonale rozumiem, że jedna osoba może się wykruszyć z przyczyn losowych - wtedy koszt pokoju rośnie do 66 złotych (przy obecnym kursie euro) albo - oby tak się nie stało - 77 złotych dla szóstki.

Kontakt na PW / facebook / gg.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: Piterr, McLer

5

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

A nie zgubiłeś Sebka5000 jeszcze? Bo jego potwierdzenie wisi na FB, może zapomniał Ci PW wysłać czy cuś.

6

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Właśnie przeczytałem potwierdzenie. W takim razie OK, edytowałem posta zgodnie ze stanem faktycznym.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

7

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Zmiana Hostelu:

Meininger Hotel Berlin Airport

Ledwie parę kilometrów od sali gry i parę od lotniska Schoenfeld (przystanek Berlin SFX na polskimbusie) - dużo lepsza lokalizacja.

Cena: 52 euro za 4-osobowy pokój. Taniość.

Nic się nie zmienia jeśli chodzi o cenę, wzrasta nam bezpieczeństwo i skraca się czas wszelkich podróży.

Podziękowania dla Szymona Przybyła.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

8

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Siemanko,

Michał Keller potwierdził mi właśnie, że nie jedzie.

To powoduje, że do dyspozycji jest jeszcze jedno wolne miejsce.

Gdyby ktoś jeszcze planował jednak się wykruszyć to dajcie znać, bo trzeba będzie zreorganizować nocleg.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Ok - co ma byc to bedzie smile Dopiszcie mnie rowniez smile mam rozumiec ze nocleg jest z piatku na sobote ?

10

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

szakalszaleniec napisał/a:

Ok - co ma byc to bedzie smile Dopiszcie mnie rowniez smile mam rozumiec ze nocleg jest z piatku na sobote ?

Nope - z soboty na niedzielę.

11

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Nie Szakalu, Nocleg nie jest z piątku na sobotę - nocujemy z soboty na niedzielę, żeby odpocząć po turnieju i wrócić porannym autobusem smile

Niemniej cieszę się, że jesteś chętny smile

Za Michała Kellera wskakuje Szakalszaleniec.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

12

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

A czy ktoś oprócz mnie planuje wpaść do Berlina dzień przed?

13

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

No moze i ja bym sie skusil - z tego co widzialem mamy busa o 1:30 albo o 10... to juz szczerze mowiac i tak bede musial wziac wolne w robocie to wole chyba na 1:30 uderzyc i cos poziwedzac po miescie

14

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

adriank1 napisał/a:

Na razie mogę odwołać rezerwację bezpłatnie, ale zostanę obciążony jeśli tego nie zrobię na kilka dni przed przyjazdem - dlatego opłatę za pobyt wolę zebrać sobie wcześniej.

Dlatego to - do 23 listopada od każdego chętnego chciałbym mieć po 55 złotych na koncie albo osobiście - ewentualną różnicę rozliczymy na miejscu.

Friendly reminder że zostały dwa tygodnie smile Od Wrocławia mogę pozbierać na turnieju 14'go, albo ewentualnie w Wiedniu 22'go (lub oczywiście przelewem).

Czasu jest dość, ale dostałem na razie jedną wpłatę, więc jedynie się przypominam.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

15

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Dziękuję wszystkim za wpłaty. Na razie nie dostałem tylko od Piterra i Sebka, ale na to przyjdzie czas.


Niestety z powodów zdrowotnych muszę spasować z Berlinem - podróże polskimbusem zacząłem znosić bardzo źle, a dzisiejszy powrót był już bardzo trudny. Muszę przerzucić się na samochód.

To niesie ze sobą małe problemy, bo rezerwacja jest na moją kartę kredytową - Lesiu zobowiązał się przebukować tę rezerwację jak tylko ją odwołam ze swojego konta.

Pewnie zajmiemy się tym popołudniu - po tym okażę się, czy koszty się zmieniły i czy pozwracam wam kasę przelewami czy dam po prostu Lesiowi - tak czy siak, powiem wam jak najszybciej.

Szczerze życzę wam powodzenia - wbrew pozorom cholernie chciałem tam zagrać (i nadal chciałbym, gdyby było to możliwe).
Joł

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

16

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

BUMP - HOT NEWS.

Booking.com pozwala przebukować rezerwację na inną kartę kredytową.

Jeśli wyrazi na to zgodę, to kwestie rozliczeń i rezerwacji przejmie Lesiu - koszt skoczy wam minimalnie za osobę jako, że jest jedna mniej (chyba, że ktoś jeszcze jeszcze znajdzie ad hoc).

Prześlę mu kasę którą dostałem od was i napiszę, co ustaliliśmy.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

17

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Adriank1 - jeżeli chodzi o chorobę lokomocyjną, to też mam z tym spory problem, ale znalazłem remedy, który mogę polecić - takie gumowate cukierki imbirowe, mocne ale skuteczne, bez nich nie jeżdżę autobusem w dłuższe trasy smile

18

Odp: (1 wolne miejsce) Berlin AC - pokoje (28.11)

Rezerwacja przerzucona na Lesia, wszystko się ładnie przebukowało, hotelarze nie widzą kłopotu, powinno przejść bez żadnych kwasów smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Bulbinek, szymon.przybyl