Temat: II KMP 2015 - pytania do organizatora

W tym temacie pytajcie o wszystko co nie zostało zawarte lub doprecyzowane w turniejowym komunikacje, a chcielibyście o tym wiedzieć smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: II KMP 2015 - pytania do organizatora

Takie pytanie z innej beczki. Opłaca się przyjeżdżać żeby kupić karty?

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

3

Odp: II KMP 2015 - pytania do organizatora

Na pewno będzie kilku graczy ze sporymi kolekcjami. Przyjedź, myślę, że znajdziesz coś co może Cię interesować.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, kordian222

4

Odp: II KMP 2015 - pytania do organizatora

Spoko. Żeby tam wejść muszę się zapisywać na turniej?

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

5

Odp: II KMP 2015 - pytania do organizatora

Nie musisz, samo wejście nie pociąga za sobą opłat

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

6

Odp: II KMP 2015 - pytania do organizatora

czy potrzebne są decklisty?

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

7

Odp: II KMP 2015 - pytania do organizatora

BO1 czy BO3? A może zależne od ilości graczy?

8

Odp: II KMP 2015 - pytania do organizatora

Faza grupowa BO1, top4/top8 BO3.

Nie ma potrzeby robienia deck list smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

9

Odp: II KMP 2015 - pytania do organizatora

W takim razie ludzie przywoźcie ultrasy z BW na sell smile

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.