Temat: Czym zagracie na OTP?

Turniej powoli nadchodzi! Czym zagracie na tegorocznej edycji? Pochwalicie się, strollujecie, czy zatrzymacie w wielkiej tajemnicy?

Może zacznę ja, całkowicie szczerze. Sami zobaczycie.

Jako, że w tym roku jestem organizatorem, to już zrobienie silnie obsadzonego turnieju z dobrymi nagrodami, w miłej atmosferze i bez incydentów będzie dla mnie wyróżnieniem. Chciałbym, żeby kazdemu z was się podobało.

Jednocześnie stwierdziłem, że wrócę do talii walczącej, która przynosiła mi - w różnych wydaniach - największe sukcesy. Ale będzie to coś, czego jeszcze nie widzieliście - ani Donphan, którym trzeba się przepychać, żeby wygrywać gry, ani M Groudon EX, ani strasznie drogi LandoBats, ani Lucario EX. Niestety, nie licząc kompletu N'ów i Juniperek który miałem już wcześniej + 2 VS Seekerów które wyjąłem z nagród z nagród Bratysławskich Regionalsów, mój budżet na deck na OTP wyniósł tylko 120 złotych i kilka średniej wartości kart na wymianę.

Dlatego postanowiłem dać wam szansę. Zagram najsłabszą pod względem ataków na karcie w pełni wyewoluowaną stage-1 w ekspansji XY-on, i to linią 4-4. Oczywiście, jak każdy prócz Nataku, który nie potrzebuje takich pierdół, też będę miał w talii EX'a - ale jednego, który nie atakuje, nie dobiera kart, nie szuka supportera i nawet nie ma energii, żeby zapłacić jego atak - po prostu sobie stoi i nie uczestniczy w grze. Śmieszność polega na tym, że jest on najdroższą kartą z całej talii - pochłonął jedną szóstą jej wartości.

Gardzę standardowymi rozpiskami, dlatego będę miał kilka oryginalnych 'jedynek' - również wśród supporterów. Jedna z nich to karta, którą raczej będziecie doczytywać, bo z pewnością nie pamiętacie, co robi - ostatnio widziałem ją u Kakela, ale to było tak dawno temu, że sam chyba nie pamięta, że ją grał.

Wy już wiecie czym zagram. A Wy? Podzielicie się?


(PS: Dziś wieczorem kolejny odcinek sześciu prajzów do legendy smile )

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: Czym zagracie na OTP?

Ja Primal Kyogry ze Suicunem i Kyuremem

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

3

Odp: Czym zagracie na OTP?

Quad Patrat /w Archie's Feebas. Może kłamię, ale jest w tym ziarnko prawdy.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4

Odp: Czym zagracie na OTP?

donphany

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

5

Odp: Czym zagracie na OTP?

Pewien ability-lock oraz nakładanie counterków u Stage 1 i Stage 2. Wszyscy z Wrocławia wiedzą o czym piszę.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

6

Odp: Czym zagracie na OTP?

Seismitoad EX/Slurpuff:D

2 Miejsce - SuperNova Blast 3 Mediolan

7

Odp: Czym zagracie na OTP?

Empoleon/HTL wink

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

8

Odp: Czym zagracie na OTP?

W moim przypadku na pewno będą to yveltale, ale co oprócz nich - jeszcze nie jestem pewien, mam trochę do poeksperymentowania wink.

9

Odp: Czym zagracie na OTP?

Dopiero zaczynam swoją przygodę z PTCG, nie miałem kompletnie żadnych kart legal, więc wszystkie karty do mojego decka na OTP muszę kupić/wymieniać się, stąd też nie chcę na niego wydawać fortuny - automatycznie decki wyładowane EX'ami odpadają smile

Bardzo lubię testować decki, które nie są uznawane za silne, próbując udowodnić że można nimi wiele zdziałać, więc mój wybór padł na deck Magmortar/Electivire smile

10

Odp: Czym zagracie na OTP?

Luxchomp

11

Odp: Czym zagracie na OTP?

W mojej talii będzie co najmniej jeden basic Pokemon i 63 karty.

To wszystko niestety prawda.

12

Odp: Czym zagracie na OTP?

Wszyscy znają moje zamiłowanie do szybkich decków z dużym potencjałem donkerskim. Takimi deckami zajmowałem najlepsze miejsca na OTP w swojej karierze, dlatego zagram na tegorocznym OTP, Exeggutorem PLF. smile

Oficjalny hymn afterparty OTP2013 ----------> https://www.youtube.com/watch?v=WVu23_Tu81A

13

Odp: Czym zagracie na OTP?

Stawiam na Landbaty z wtechowanymi techami tongue

14

Odp: Czym zagracie na OTP?

Dobre, sprawdzone i Toad daje mi raka, ekhu, ekhu.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

15

Odp: Czym zagracie na OTP?

Empoleon/inne Pokemony

16

Odp: Czym zagracie na OTP?

Ognisty i elektryczny stage 1 big_smile

Greninja & Dewott